Jump to content

Най-накрая в този раздел


Vorsprung durch Technik 3

Recommended Posts

колеги още една моя мечта от Автомобилния свят се сбъдна

А6 Ц4 2.5 ТДИ АЕЛ 6 скорости и приятни екстрички

Снимките са малко кофти,че са от тела ми,но по натам хубави

post-40505-1253996818.jpg

post-40505-1253996829.jpg

post-40505-1253996838.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колеги още една моя мечта от Автомобилния свят се сбъдна

А6 Ц4 2.5 ТДИ АЕЛ 6 скорости и приятни екстрички

Снимките са малко кофти,че са от тела ми,но по натам хубави

честито колега добър избор си направил.пожелавам ти много безавариини километри с тази красавица:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, супер е Ц-4-ката, много безаварийни километри, това се казва избор и аз на там съм се ориентирал, нещо по-голямо и комфортно, друго си е 1 клас по-нагоре...пусни снимки и на интериора ако може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, супер е Ц-4-ката, много безаварийни километри, това се казва избор и аз на там съм се ориентирал, нещо по-голямо и комфортно, друго си е 1 клас по-нагоре...пусни снимки и на интериора ако може.

Като направя хубави ще пусна.Сигурно утре

Иначе на всички дето ме питаха що си продавам хубавата и запазена 80-ка сега отговарям:Защото А6-та е по-хубава въпреки,че е на повече километри.

Нз аз ли съм луд кво става ама съм карал ТДИ-та ама тоя мотор е некак си ебати дизела :respekt: Резнах я днеска само един път от място и до края на 2-ра гумите се пилеха зверски :respekt: Сега разбирам защо всеки каращ такава иска куаттро.Работата на мотора е супер

Иначе самата кола от техническа гледна точка има 3 проблема само.Дрънчи катализатора(тия дни е готов),един накрайник за смяна и чистачките изпускат на неколко места :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като направя хубави ще пусна.Сигурно утре

Иначе на всички дето ме питаха що си продавам хубавата и запазена 80-ка сега отговарям:Защото А6-та е по-хубава въпреки,че е на повече километри.

Нз аз ли съм луд кво става ама съм карал ТДИ-та ама тоя мотор е некак си ебати дизела :hilezh: Резнах я днеска само един път от място и до края на 2-ра гумите се пилеха зверски :hilezh: Сега разбирам защо всеки каращ такава иска куаттро.Работата на мотора е супер

Иначе самата кола от техническа гледна точка има 3 проблема само.Дрънчи катализатора(тия дни е готов),един накрайник за смяна и чистачките изпускат на неколко места :flipoff:

да ти кажа честно и куатрото превърта гуми:D)))) но за кратко и не мога да смогна да превключвам скоростите:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Ачо :flipoff:

Със здраве да я караш и много хубави моменти с новата кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка, честито батковото и днес на линия на НИМ!

Нема да се косиш чарколяците са по-скъпи от на 80-ката, но знаеш, че имаш страхотен кораб в ръцете си и класи нагоре! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка, честито батковото и днес на линия на НИМ!

Нема да се косиш чарколяците са по-скъпи от на 80-ката, но знаеш, че имаш страхотен кораб в ръцете си и класи нагоре! :D

а дано да правим само окачване :) познай от кой ще са частите КОКО :flipoff:

А бе на тоя сега 3.0тди ли ще насаждаш :hilezh: :hilezh:

не ама чип нема да и се одрази лошо

Честито колега,със здраве да си я караш,като каза кораб + турбо друго си представях :flehan:

еее брат някой ден за частния ми музей

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Ачо.Голяма и хубава кола си взел.Авант?Множиш ли се :hilezh:

не ставам дебел и б3-то ми теснее :hilezh: А и у тоя багажник се множи по-лесно :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито батин, курника е чук. :) Много симпатична кола, браво!

Ае слагай чип и те чЕкам на чертата. :)

Твойта има ли чип? Моята е с два, че единия се претоварва и понякога има лагове :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твойта има ли чип?

Чип на атмосферка.......... ти полудевА ли? Плюс тва мойта е с хиляя годишен японски коНп дет файловете за него са потопени в мъртво море до свитъците със стария завет. :blink: А и отделно съм много скептично настроен към възможностите на бЕгЕ-тунерите и за нещо дет ефект от него няя да има, да рискувам ми посерът колата нема кЪ да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чип на атмосферка.......... ти полудевА ли? Плюс тва мойта е с хиляя годишен японски коНп дет файловете за него са потопени в мъртво море до свитъците със стария завет. :) А и отделно съм много скептично настроен към възможностите на бЕгЕ-тунерите и за нещо дет ефект от него няя да има, да рискувам ми посерът колата нема кЪ да стане.

Мое да японски ама това дето му е заложено си го пази и кара домата да върви добре а? Не подлежи на ъпгрейд ама поне доколкото знам е здрав и нема грижи с него.

И са кво петак с турбо ама с грешното гориво :blink: И недей да я ръчкаш като бензинките кюмбарата е направена с друга цел да те вози бързо и удобно не да и правиш ластици (не че на моята градобия не го правя де)

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...