Jump to content

Recommended Posts

Тва е неква лудница,просто няма кво да се каже Just Watch!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добро е клипчето! най ме изкефи тоя с поршето отзад дебнаго дебнаго и накрая го закла :o

Да и аз го гледам доста време в огледалото , и накрая от бялото Е36 оня показа нещо,тоя дето е камерата го изпревари и показа нещо не разбрах точно за кво ста дума :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добро е клипчето! най ме изкефи тоя с поршето отзад дебнаго дебнаго и накрая го закла :hilezh:

Дамм това му е якото на тайм атака - винаги има няколко много изравнени коли, които до последния завой се гонят в трафик от по-бавни... и става страшен екшън :steinigung:

Ето още едно много добро

http://www.norrisdesigns.com/videos-evo6.asp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамм това му е якото на тайм атака - винаги има няколко много изравнени коли, които до последния завой се гонят в трафик от по-бавни... и става страшен екшън B)

Ето още едно много добро

http://www.norrisdesigns.com/videos-evo6.asp

абе тоя кво направи накрая....... на шега на майатап по какпак B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено агресивен и със скорост дойде в завоя. Поне така си мисля може и да не съм прав.

И 4-те Митсута се карат много здраво, ама нашия определно е най-агресивен... само забележете как атакува двата шикана и колко навътре стъпва в тревата... 2 пъти пресече шиканите напряко в стремежа си да спре максимално късно и да прескочи червеното Ево, като втория път му се извини за некоректното изпреварване. Конкретно в момента на удара, пежака се оказва точно на пътя на траекторията на излизане от завоя на нашия човек, но залисан в преследването той го осъзнава прекалено късно и продължава да дава газ до последно, като се надява AWD-то да го изтегли по-бързо и по-навътре завоя... обачеее не го върза :hilezh:

да не съм офф.... още малко агресивно шофиране :hilezh:

Редактирано от Garelli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа тва беше брутално ве... как ще се увърти 10 метра преди финала тоз чич :)

А иначе тея хил клаймб шампионати са много маняшки. За колите им да не говорим... сигурно излизат колкото едно ВРЦ на цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...