Jump to content

Дисплей за външна температура А4 (В5)


KCV

Recommended Posts

...

Значи вместо на пин 2 или 3,жълтия кабел(сигнала) го слагам на 10-ти пин(на 10 пиновата букса),а пин 2 и 3 нищо не слагам на тях и готово или бъркам

ДА.

Сигнала взет от управлението на климатика се подава на пин 10 на дисплея,

или се връзва допълнителен датчик на пинове 2 И 3 на дисплея.

Редактирано от KCV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Момчета, а дали му се намира на някой схема или просто може да каже от къде минава кабела от датчика пред радиатора към купето? Виждам го пред радиатора, но после къде отива, какво да разхвърлям?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл какво трябва да разглобявам за да го достигна. При мен е отрязана даже буксата, но си взех от Спас заедно с буксата и просто ще го сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Во погорните постови прочитав како се влегува во каналите на климатроник на AUDI A4 96г може ли некој да ми каже колку канали има и кој канал што покажува и како се враќа во нормален мод климатроникот.

Каде можи да се набави тој термометар и конектор за него,Јас имам AUDI A4 1.9 TDI 1996г

Поздрав и секое добро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врака се по истиот начин како си влегнал.

Термометар можи да си набавиш от автоморга,втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е с 76 канала.

1 канал(1с),натискаш копчето со автомобилчето(долу-десно)и гледаш што покажува.Требе да покажува 0 значи немаш грешки.

Со + и - под левио дисплей менуваш каналите.

17с-скорост на движение.

27с-обороти двигател.

49с и 51с-температура на водата.

55с-външна температура.

57с-вътрешна температура.

Тия са по-важните,другите са за работата на климатроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кај мене е со 74 канали може ли некој да ми објасни кој канал што покажува

во претходниот пост е пишувано за климатроник со 76 каналинно не е исто како кај ммене,ако некој знае за 74 канали нека ми опише и менекпј канал што покажува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... може ли некој да ми објасни кој канал што покажува

...

Чети и пиши тук, моля: Кодове на климатроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Колеги при мен го има въпросния FIS има си и кабелче само че не работи. В интерес на истината откакто се сдобих с колата не е работело. Може ли да ме насочите къде да си търся проблема. Колата е А4 Б5 98 година. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

браво на колегата KCV.Изключително ценна тема,и най ме е яд защо тази тема не е в направи си сам.има и мн други ценни теми където са някъде из форума,а не са в направи си сам.Иначе благодарности на колегата за хубавата тема.поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте. намерих си дисплей 8D0 919 272 В за моето ауди. но не намирам описаната по номер букса. намерих друга такава но по начина по които и са подредени пиновете  на положения 2,3,7 и 9 няма кабели. по самият дисплей няма обозначения кои пин с каква номерация е. не намерих и в нета тази информация. някои може ли да ми каже как се броят пиновете на дисплея за да преработя кабелите на буксата по него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че имам една букса от дисплей за А4. Ако искаш пиши ми на лични и ми пусни твоята да видя дали тази е като нея или е различна и, ако ти върши работа да ти я подарявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...