Jump to content

TT - то се намери, кажете за какво да внимавам?


Recommended Posts

  • Отговори 85
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега, що не намери мойто ТТ? Ей го на! Кукличка. Най-мощния двигател и на тази невероятна цена!!!!

http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmen...&f1=details

А иначе гледай по него за каквото си искаш :all_coholic:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го колега ама и двамата знаем защо интереса ми спря! И все пак някой да каже нещо!

Редактирано от barelylegal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

деба, още ли никои не го е взел това ТТ...

преди време ти отказах нещо, че ако го бях направил "жената" щеше ме изфърли.. ама сега сам си пред "развод" ще ме вкараш в разни размисли така :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

деба, още ли никои не го е взел това ТТ...

преди време ти отказах нещо, че ако го бях направил "жената" щеше ме изфърли.. ама сега сам си пред "развод" ще ме вкараш в разни размисли така <_<

Това предполагам не е за мене, та все пак някой малко да помогне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хъм...явно са малко колегите ТТ във форума!

нали търсеше купе б2 куаттро?на ТТ ли се спря?защо не помислиш за купенце от Германия или острова...за парите за ТТ ще направиш фурор с едно б2 купе.

иначе наистина дано намериш колата, която ти доставя най-голямо удоволствие!а мисля ТТ-то има подобни специфики като а3/с3...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TT много дамско бе !

Иначе гледай всичко,закарай го в Порше БГ да му проверят история,геометрия,двигател,електроника...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хъм...явно са малко колегите ТТ във форума!

нали търсеше купе б2 куаттро?на ТТ ли се спря?защо не помислиш за купенце от Германия или острова...за парите за ТТ ще направиш фурор с едно б2 купе.

иначе наистина дано намериш колата, която ти доставя най-голямо удоволствие!а мисля ТТ-то има подобни специфики като а3/с3...

Мерси колега за първото адекватно мнение по темата :) !Но за момента б2 - то остава на заден план!ТТ- то просто се оказа комбинация която отговаря перфектно на това което търся - 225 коня на 4х4 (ще последва и помпане на мотора де :wacko: ), пространството отпред е доста задоволително като се има предвид размерите на колата, който ще сяда отзад да му мисли :hilezh: !Страхотна визия - е поне за мене! Като разходи по него няма кой знае какви суми(за консумативи), а пък на екземпляра на който съм се спрял засега му трябват гуми и FIS дисплей!Първия му собственик го познавам и мога да твърдя че е пазена от него като новородено бебе, но пък човека я е взимал нова и незнае какви принципно са слабите места на колата!А и отгоре на сичкото е АУДИ :wacko: ... Та все пак поне едно нещо някой да каже ще съм благодарен! :wacko:

П.С. Ще има МНОГО бира ако го взема!

Мерси колега за първото адекватно мнение по темата :flehan: !Но за момента б2 - то остава на заден план!ТТ- то просто се оказа комбинация която отговаря перфектно на това което търся - 225 коня на 4х4 (ще последва и помпане на мотора де :wacko: ), пространството отпред е доста задоволително като се има предвид размерите на колата, който ще сяда отзад да му мисли :wacko: !Страхотна визия - е поне за мене! Като разходи по него няма кой знае какви суми(за консумативи), а пък на екземпляра на който съм се спрял засега му трябват гуми и FIS дисплей!Първия му собственик го познавам и мога да твърдя че е пазена от него като новородено бебе, но пък човека я е взимал нова и незнае какви принципно са слабите места на колата!А и отгоре на сичкото е АУДИ :flehan: ... Та все пак поне едно нещо някой да каже ще съм благодарен! :flehan:

А за женско незнам олко да е като се има предвид че около 80% от Q7- ците ги карат пичоци, а повечето тт-та мъже....

П.С. Ще има МНОГО бира ако го взема!

Аз кво напрайххххххх ....Ша ма извинявате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо все пак не се ориентираш към S3, разполага със същата техника, но е доста по-пригодно за ежедневно шофиране, по-широко, с пълноразмерни задни места с приличен багажник (като го караш, не се чувстваш, че си в подводница като в ТТ-то)

Доста по-пропорционално като дизайн, не е носорог като ТТ-то с дълъг преден надвес и къс заден.

А и още един вариант S2 след падане на акциза вадиш 10Евра и взимаш такова в прилично състояние, още един вариант 15Евра и RS2, рядка кола, която ще си държи цената и след всяка изминала година ще става по-ценна, в сток състояние е 13секунден автомобил, няма изобщо да ти трябва да се занимаваш с тунинг/мунинг и подобни начинания, просто си караш кола измислена от завода, която с чип и генерация отива на 350-370коня?

И още два последни вариант, не знам какъв е бдюджета, но защо не помислиш и за някоя китайска кола като Mitsubishi Evo 7/8 (автомобил с уникално 4х4 и управление) за 15евра има приятни коли, също важи и за Impreza WRX/STI (която по-малко ми допада). Гадния интериор на тези две коли се преглъща не толкова трудно.

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо все пак не се ориентираш към S3, разполага със същата техника, но е доста по-пригодно за ежедневно шофиране, по-широко, с пълноразмерни задни места с приличен багажник (като го караш, не се чувстваш, че си в подводница като в ТТ-то)

Доста по-пропорционално като дизайн, не е носорог като ТТ-то с дълъг преден надвес и къс заден.

А и още един вариант S2 след падане на акциза вадиш 10Евра и взимаш такова в прилично състояние, още един вариант 15Евра и RS2, рядка кола, която ще си държи цената и след всяка изминала година ще става по-ценна, в сток състояние е 13секунден автомобил, няма изобщо да ти трябва да се занимаваш с тунинг/мунинг и подобни начинания, просто си караш кола измислена от завода, която с чип и генерация отива на 350-370коня?

И още два последни вариант, не знам какъв е бдюджета, но защо не помислиш и за някоя китайска кола като Mitsubishi Evo 7/8 (автомобил с уникално 4х4 и управление) за 15евра има приятни коли, също важи и за Impreza WRX/STI (която по-малко ми допада). Гадния интериор на тези две коли се преглъща не толкова трудно.

Всичко това е премислено колата ще е ТТ и точка!Моля за съвети относно колата - СЛАБИТЕ ИМ МЕСТА! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

barelylegal, явно или няма много колеги с преки впечатления от ТТ-то, или просто моделът няма особено изявени слаби места. След като два дни никой нищо не ти пише, според мен си гледай за стандартните неща при покупка на употребяван автомобил. Ето ТУК Влади ги е описал много подробно. :hilezh:

Успех при покупката и аз лично се радвам, че оставаш в правата вяра! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли с търсачката изобщо?

В няколко теми под твоята е писано доста за недостатъците на автомобила.

Аз също мисля, че за тези, а и по-малко пари може да се вземе по-спортен автомобил, по-нормален на външен вид, евентуално малко по-стар, по-добре приспособен за ежедневно ползване, с нормален използваем багажник, примерно със задно или друго 4х4.

Но щом си избрал ТТ дано не съжеляваш за избора си, макар че...

И дано попаднеш на читав модел.

Ще чакаме да се похвалиш с придобивката :hilezh:

Редактирано от justboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли с търсачката изобщо?

В няколко теми под твоята е писано доста за недостатъците на автомобила.

Аз също мисля, че за тези, а и по-малко пари може да се вземе по-спортен автомобил, по-нормален на външен вид, евентуално малко по-стар, по-добре приспособен за ежедневно ползване, с нормален използваем багажник, примерно със задно или друго 4х4.

Но щом си избрал ТТ дано не съжеляваш за избора си, макар че...

И дано попаднеш на читав модел.

Ще чакаме да се похвалиш с придобивката :)

Вижте сега това ще е колата, мене ми харесва и толко!Не съм на 40 че да си зимам ево и да карам бавно децата на училище и после да летя... :lol::):lol: пък и претинциите на приятелката ми ще се съберат в багажника, а ако не да си търси някой с ван :wub::wub::):) ...Пак казвам ако някой даде съвет ще е добре!А и х10 на колегата който даде адекватно мнение, той си знае!!! :)

Редактирано от barelylegal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с риск пак да не ти отговоря по темата аз ЕВО не споменах.

Имах в предвид М3 примерно, отговаря на критерийте - по-приложимо в ежедневието, с нормален разход на гориво и т.н.

И дори С50Б30 ще върви доста повече от ТТ-то, а за фън-а, който може да доставя няма да коментирам просто, да не говорим ако е Б32, но по-трудно се намира до тези пари, затова казвам 3литровото. Има и други турбо, японски, RWD алтернативи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ - АМА НИКОГА!ПРЕДПОЧИТАМ ПЕША, МРАЗИМ ГИ ТЕЯ! :hilezh::2gunsfiring_v1::2gunsfiring_v1: А относно другите алт. като японки бяха Supra и Rx-7, ама тва с десен волан да става ляв нещо май май няма как да стане (искам да кажа че поне аз ни бих)!

А М3 с нормален разход 20-22 е добре да!Вчера гледах турбо кит за тт-то за 2000Е за около 400кс. :respekt::respekt::respekt: и пак няма да е 22!

Редактирано от barelylegal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го колега ама и двамата знаем защо интереса ми спря! И все пак някой да каже нещо!

Колега, нали не очакваш да ти подаря ТТ-то все пак, а?

Иначе късмет с покупката :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ - АМА НИКОГА!ПРЕДПОЧИТАМ ПЕША, МРАЗИМ ГИ ТЕЯ! :hilezh::2gunsfiring_v1::2gunsfiring_v1: А относно другите алт. като японки бяха Supra и Rx-7, ама тва с десен волан да става ляв нещо май май няма как да стане (искам да кажа че поне аз ни бих)!

А М3 с нормален разход 20-22 е добре да!Вчера гледах турбо кит за тт-то за 2000Е за около 400кс. :respekt::respekt::respekt: и пак няма да е 22!

Не искам да те разочаровам ама с 2000Е няма как да стане 400к.с.

или поне не за дълго... щото буталата и биелите ще сгънат :(

виж 300к.с. е по-реално :)

но и в сток вариант си върви - примерно на жена ми S3ката бие 330i пък ТТ-то май е и по-леко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На жена ти s3 една черна софийска ли е?

barelylegal... радвам се че си си намерил кола вече. успех много с нея :2gunsfiring_v1:

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...но и в сток вариант си върви - примерно на жена ми S3ката бие 330i пък ТТ-то май е и по-леко!

Ами всъщност противно на очакванията S3-ката е с 50 кила по-лека от ТТ-то :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност противно на очакванията S3-ката е с 50 кила по-лека от ТТ-то ;)

Ми, s3-ката не е ли по-скоро 30 кила повече от ТТ-то ;) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност противно на очакванията S3-ката е с 50 кила по-лека от ТТ-то :P

може не знам

ако не друго поне мотора е хубав :P

На жена ти s3 една черна софийска ли е?

barelylegal... радвам се че си си намерил кола вече. успех много с нея :P

не, сива е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти пък утрепа рибаря с този сайт. Някак мие трудно да му се доверя, при положение, че пишат това за 80-ките:

Some very good engines, such as strong 2.0 16-valve, smooth 2.6 V6 and frugal TDI turbodiesel.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...