Jump to content

въпрос за чистачки


Recommended Posts

Привет колеги ползва ли някой от тези новите чистачки огънатите без метални рамена дали са по добри от стария тип дайте отзиви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива - безшумни се казват или безраменни , определено са много по-добри, но моите са от Тех-Ко и струваха някъде около 55 лв. Но си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

feri единственото за което имам извод от общуването с теб е, че то е безполезно и ти си един смехотворен измекяр!

Вероятно искаш да надхитриш дявола! :bia:

Дори цената за амортисьорите ти се стори скъпарска, но това е твой личен проблем. Явно не оценяваш жестовете. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

feri единственото за което имам извод от общуването с теб е, че то е безполезно и ти си един смехотворен измекяр!

Вероятно искаш да надхитриш дявола! :lol:

Дори цената за амортисьорите ти се стори скъпарска, но това е твой личен проблем. Явно не оценяваш жестовете. :lol:

Тва живо ни вълнуваше. :hilezh:

Последните които купих от БоШ са ... :lol:

И аз така, уникален боклук, обаче и на уникална цена. :lol:

Ся съм с някакви уж японски/забравих им марката/ пак безраменни и вече повече от месец са много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с тия "новите" , ама от Практикер за по 5 лв бройката :hilezh: реших да видя първо тия дали стават за нещо и вече 4-ти месец чистят перфектно :lol: единствено оня ден като беше големия студ и сняг леко постъргаха или по скоро отскачаха някак си от стъклото, но след 5-10 мин работа всичко беше ОК :lol: преди време и аз давах по 50 лв за чистачки, но просто не видях смисъл да давам толкова пари накуп и минах на тънкия вариант с по-честа смяна :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз от тези по 5лв бройката оглеждах последния път, че моите взеха да сдават багажа. Щом в началото са добре, ще ги пробвам - колкото изкарат толкова : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз от тези по 5лв бройката оглеждах последния път, че моите взеха да сдават багажа. Щом в началото са добре, ще ги пробвам - колкото изкарат толкова : )

еми нали ти казвам, вече поне 4 месеца се държат перфектно .. даже и да заминат взимам още едни и излиза, че над година и нещо ще ми излезе с инвестиция от 20 лв за чистачки :hilezh: и то като не са дадени наведнъж :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз след като миналата година си купих от Юнитрейд чистачки (цена няма да казвам за да няма припаднали :flehan: ) и те сдадоха багажа след 6 месеца си купувам от Билата чистачки които изхвърлям на 5 месеца. Не скърцат и си чистят екстра през времето което ги ползвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си купих за 2 седмици 3 комплекта чистачки и накрая си купих Бош Еко за 7 кинта бройката, гумени, а не графитени и направо се родих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва живо ни вълнуваше. :flipoff:

И аз така, уникален боклук, обаче и на уникална цена. :hilezh:

Ся съм с някакви уж японски/забравих им марката/ пак безраменни и вече повече от месец са много добре.

Чайна таун изкараха една година без проблем за перата Боша GSB откри проблема да не работят новите ти са от стария модел на Бош и за три месеца на пазара яма още реални мнения а изработката е почти Бош

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се прецаках с едни БОШ, за 36 лева аеро туин ли кви бяха, има ги от година но не съм доволен и не чистят така както в рекламата, май трябваше да си взема Валео за 15 кинта и да не се ядосвамс тоя Бош.Повече Бош чистачки от Бг никога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Репликата на Бош-а ако може да се нарече тъкава чувам от приятели ползващи ги че са стабилни но не и дългосрочни за едно лято и есен взеха да замазват леко на един приятел на стъклото.

А за фирми като Валео-Бош-Шампион и т.н уж оригинални и с грандиозни суми нямам поглед ама ме съмнява прехваленото им и скъпо качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся съм с някакви уж японски/забравих им марката/ пак безраменни и вече повече от месец са много добре.

От къде бе пиле ... та тункам по мутунката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...