Jump to content

Recommended Posts

Еми само да кажа че за мен беше много яко... :flehan: защото за първи тът ходих там, особено Гошо карбуратора с неговата лада...любимеца на публиката :respekt::flehan::flehan: , а и имаше едно Ауди купе... вървеше перфектно :flehan:

по-касно може да кача и снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях за rs2-ката на Явор но трябва да признаем че голфа на цунами просто беше най-добрата кола за момента, време от 11.53 и то с реакция - просто нямам думи. Али с неговия баварец също обра овациите :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях за rs2-ката на Явор но трябва да признаем че голфа на цунами просто беше най-добрата кола за момента, време от 11.53 и то с реакция - просто нямам думи. Али с неговия баварец също обра овациите :respekt:

Е, споко бе, той Явор си знаеше, че колата му е 0.5/0.7 секунди по-зле от най-добрите си времена, ама участва. Последното състезание за сезона предстои и то е най-важното :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ТТ-то къде го скатахте при положение че беше записано за участие . Иначе евала за Явор - винаги е бил моя фаворит :flehan::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ТТ-то къде го скатахте при положение че беше записано за участие . Иначе евала за Явор - винаги е бил моя фаворит  :respekt:  :flehan:

Не сме го скатали. Не смогнахме да му сложим Мотека...В последния момент (както винаги) оправяхме други коли. ТТ-то ще се подготвя за последното състезание за сезона, както и още няколко коли за клас Ц... :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме го скатали. Не смогнахме да му сложим Мотека...В последния момент (както винаги) оправяхме други коли. ТТ-то ще се подготвя за последното състезание за сезона, както и още няколко коли за клас Ц... :respekt:

кога е последното за сезона че ми хареса... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората половина на октомври, ама не е фиксирана още дата. Аз със сигурност съм там, надявам се да се запозная и с някои от членовете на клуба тогава :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките вече се изхитриха да са с някаква система 4х4, последното състезание за сезона обещава да е много интересно. А Явор ако олекоти малко аудито (защото то за разлика от типото и голфа продължава да си е нормална кола) има какво да им покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...