Jump to content

Продавам алуминиеви носачи, комплекти за Audi А4,А6 ,VW Pasat,Skoda Superb,пълен комплект 12 части


Recommended Posts

Поздрави на колегата Muftalco :zustimm: от Дидо от гр.Бургас,всичко пасна идеално и дойде на следващия ден след поръчката :zustimm:, ще пиша какви са впечатленията за окачването.

Поздрави и на всички Audi фенове, пазарувайте смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ценичка за амортесьори предни и задни за ауди а6 98г. 2,4 бензин.Марка,цена и включва ли някаква гаранция?Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

пръснат комплект-намира се в сервиз в Габрово,пътува до всяка точка,налично е всичко без 2 бр горни леви носачи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление определоно не мога да похваля въпросните носачи които взех от колегата. Изминах едва 15 000 км и колата се е разтропала здравата. Да не говорим че започнах да я чувам още кам 9-10 000 км. 90 % от пътя които съм изминал е извънградско - София-Плевен и обратно. Колата се стремя да я пазя максимално през неравности и дупки , НО за съжаление изкара няма и една календарна година от както ги монтирах. За тия километри за съжаление не смятам че си заслужава. Не искам да правя някаква анти реклама на колегата , надявам се само при мен да е имало подобен негативен резултат ........... но аз определоно съм разочарован от качеството на Вайко!

Редактирано от pepy86_a4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вайко НЕ предлагам вече от 7-8 месеца!!!

Причината е влошаване на качеството!Появиха се няколко рекламации и веднага спряхме да предлагаме тази марка.Това съобщавам на всеки колега който има запитване!

В момента се предлага друга ,малко-по скъпа марка с печати по носачите и всичко както си му е реда,а не някакви хвърчащи лепенки. Заради пазара цените остават 315 лв и 6 месеца гаранция. за новите комплекти

Темата е затова да се вижда кой продукт какъв е и да се предлага оптималното цена/качество.

Няма гаранция,че с по-скъпи части ще има по-голям пробег.За мен е важно всяко мнение,та че не се обиждам,не съм ги правил аз. :huh:

За съжалени колега,може да си попаднал на вече влошеното качество.

Както се вижда има хора с 40-50 хил км изминати безпроблемно.

п.с защо не се обърна по-рано колега към мен за да видим какво може да се подмени,ако все още беше в 6-те месеца?

Редактирано от muftal4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно точно колега ....не си ги правил ти тия части така че всичко е наред. Аз не се сърдя на никой, така че ......... Все пак и аз съм на мнеие че няма гаранция че по скъпите комплекти ще изкарат повече. Аз ги сложих моите носачи преди 10-11 месеца , хлопането започна след 6-тия месец , но дори и да беше по рано не смятам че щях да те заминамавам с такива неща. Все пак за тия пари толкова. Мисля трезво така че не очаквах чудеса. Просто споделих мнението защото останах учуден дали само аз съм такъв голям карък :))))))))))

Дано сегашните носачи са по добри и си заслужават. Скоро пак трябва да сменям носачи, така че не си мисли приател че съм разочарован от теб , просто такъв ми е бил късмета :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пръснат комплект-намира се в сервиз в Габрово,пътува до всяка точка,налично е всичко без 2 бр горни леви носачи

цена за всичките долни носачи? кой производител са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно точно колега ....не си ги правил ти тия части така че всичко е наред. Аз не се сърдя на никой, така че ......... Все пак и аз съм на мнеие че няма гаранция че по скъпите комплекти ще изкарат повече. Аз ги сложих моите носачи преди 10-11 месеца , хлопането започна след 6-тия месец , но дори и да беше по рано не смятам че щях да те заминамавам с такива неща. Все пак за тия пари толкова. Мисля трезво така че не очаквах чудеса. Просто споделих мнението защото останах учуден дали само аз съм такъв голям карък :))))))))))

Дано сегашните носачи са по добри и си заслужават. Скоро пак трябва да сменям носачи, така че не си мисли приател че съм разочарован от теб , просто такъв ми е бил късмета :)

Поздрави!

Колега,познавам се с колегата muftal4o и от години сме му клиенти,както съм казвал цена/качество са на перфектно ниво,момчето се старае и на него и на другите колеги които продават носачи не им е лесно,като предлагат гаранция за нещо,което дори и да е марка номер 1 и скъпо,няма да се скапе на 3тия месец.Това е ходова част и нашите пътища са мор за тези детайли!

Лично аз съм монтирал MOOG комплект за 600 лв ,който след 4000 км беше за тотална смяна!

Комплектите на колегата средно минават 30-60 хил км,естествено има дефектни елементи на 500 броя примерно,няма перфектни носачи за без пари.

Ако всичко е според уговорките,момчето прави всичко възможно да сме доволни.

Интересно обаче какво ме накара да пиша,

не е много коректно,като казваш ,че имаш проблеми с частите от него,като ти не си монтирал поне 6 елемента от неговия комплект-сам ги предлагаш за продан и се вижда ,че са нови - ето и нагледен линк към темата ти

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=130152

мисля,че беше редно да споменеш че си монтирал само 6 елемента от 12 на комплектите,които продаваше колегата muftal4o преди 01.2012,а другите са нови и ти в момента обявяваш за продан.

Поздрави

успехи na muftal4o и другите 1-2ма колеги,които продават носачи-частите са отлични за цената си,още повече даваш гаранция!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега при положение че и 6-те носача които монтирах са заминали как да дам положителна оценка за въпросните части. Мислиш ли че и 8-те носача да бях сложил щеше да има разлика и щяха да изкарат 30-60 к км. И ти да си на мойто място и ти щеше да се разочароваш. Яд ме е че найстина не ме познаваш и незнаеш колко си пазя колата по нашите БГ пътища.. Но не е нормално колега едва ли не да сменям носачи със смяната на маслото. Да не говорим че двата носача , които не съм сменил са сигурно оригиналните (понеже са щамповани с номера и емблемата на Ауди) и още не са мръднали вече 45 000 км от както аз карам с тях в БГ.

Аз пак искам да кажа , не искам по никакъв начин да обидя колегата , найстина беше много точен и коректен при покупката. Явно при мен късмета е такъв и съм оцелил на некачествени носачи. Нека обаче и други колеги пишат колко километра са изминали с въпросната марка. Дано ме опровергаят и само при мен се е било получило така. Но факт е че и 6-те носача са заминали.

Сега съм решил да пробвам с уж "по- качествена марка" - SWAG, ще се израся с пари и ще тествам колко ще изкарат. Обещавам да пиша след това!

п.п. Според теб колега au-di6 останалите елементи какво да ги правя? Пускам ги за продан , ако някой му трябват колкото да позакърпи временно положението(za 10-15 000 km) ......... нека му влязат в употреба.

Относно това че монтирах само 6 носача от целия комплект , смятам на тоя етап, че съм постъпил правилно с оглед на крайния резултат. Найстина от оригиналното по качествено няма.

Поздрави на всички , дано никой не се е обидил , успех на колегата muftal4o сигурен се че е точен пич.

Редактирано от pepy86_a4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flehan: да оставим темата само за носачите,кои какви са и как се държат-без излишни спорове,няма сърдити,за мен е важно да се намери оптималния вариант на части
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз малко се забавих с писането ,за което се извинявам...

Монтирах целия комплект който взех от колегата преди 3 месеца и преди то4но 5800км(покарвам си както виждате :) ) Първона4алните ми впе4етления ...4естно казано,бях леко резервиран. След монтажа ока4ването го усещах някак леко хлабаво, имаше един гумен ефект-не знам как то4но да го обясня,но след първите 200-300км сякаш улегна и работата заспа :) На тоя етап съм доволен и не съжалявам за покупката като се има предвид 4е първона4ално се бях спрял на Майле ХД защото за тях имам наблюдения от колата на приятел,но с тази разлика в цената нямаше какво да му мисля много-много !

Надявам се да нямам проблеми поне година,но бъдете сигурни ,4е ако има веднага ще бъдат отразени тук :hilezh:

Успех на вси4ки и поздрави на muftal4o когото малко понапрегнах с адреса за доставка който му дадох в СФ (офис на Еконт,който го нямаше на картата :steinigung::wall: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към muftal4o, колега каква е новата марка? Никъде не видях да си написал. Иначе от теб съм взимал цял комплект преди повече от година, използвах само горните носачи и биалетките, за сега мога да се оплача само от дясната биалетка, разтропа се след едно зверско каранте от 60 км по заледен планински път. Интересно, че преди да сменя носачите и биалетките, колата тропаше пак от биалетка от същата страна. Иначе за парите, които съм дал съм доволен много, в бъдеще като се поразтропа повече, пак ще взема. Забравих да кажа, че съм навъртял към 15 хил км, не съм сигурен много, но там някъде са :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те колеги дойде ред да пиша и аз за Колегата.Много точен и коректен...Това го бях написал в началото:Публикувано 21 април 2011 - 09:07

Здравей те колеги в миналата сряда взех от колегата комплек носачи на vaico в момента ми показва че съм на 248500км минал сам с тях около 1500км супер са като мина 40000км ще пиша пак.Благодаря на колегата много е точен. Сега в момента съм на 282 123км с тази предница от тогава до сега са прецакани само двата накрайника всико друго все още е здраво....Аз съм много доволен.Поздрави колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:

радвам се колега,да разбирам ,че си минал около 33 хил ,и само кормилните накрайници са дали проблем,но минала сряда е малко объркано съобщението,явно си копирал какво си писал когато си ги взел 248500км и сега си дал мнение на 282 123км

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копирах от предния ми пост в темата ти. 1г. и 5 месеца съм крал с тях и все още карам с тях само двата накрайника съм сменил а съм навъртял 35123км много добре е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Равносметката след 2 години и половина с комплект от колегата:

На ~168000 км (така пише. знам, че не с толкова tongue.gif ) беше в началото и сега е на ~209000. Значи груба сметка 40000 км което никак не е зле!

Имаше малки неприятности с 2та предни горни (ако не се лъжа), които се разхлопаха може би заради фабричен дефект на 10000км но колегата беше изключително коректен и ги замени гаранционно. Много съм му благодарен за това bia.gif

Други проблеми не съм имал :) Новия комплект пак от него вече е на път към мен zustimm.gif

ПП: Да пусна ли снимка в какви условия е каран душегуПа? :))))

Редактирано от d00mEr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей Дидо,

Какъв комплект ще ми предложиш за моето А4 Б5?

Някои от носачите са се повредили вече и са за смяна, не ми се сменят на парче и искам пак наведнъж всичко. :rolleyes:

До скоро,

Светльо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имаш ли налични комплекти .. каква е марката (не че е от огромно значение де) и каква е цената в момента (понеже виждам, че варира)?

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

налични елементи от пръснат комплект

корм.накрайници 2бр

горен преден десен носач

долни задни - ляв и десен

частите са нови и останаха от комплект вграден на МПСто на мой роднина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...