Jump to content

Отново в формата А4


puhy

Recommended Posts

Ами това е.

От днес съм собственик на А4 1.9 ТДИ Авант Куатро.

6 скорости, двигател AVF, 2002, модел 2003.

Хич не исках СИВО КОМБИ. Ама нивото на оборудване си каза думата.

Те я те и нея.

post-705-1263310247.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е колицата. Май и аз ще се мяткам на една такава-1.9TDI Q. Със здраве да си я караш. Сподели какви екстрички има машината. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега ... Много безаварийни само да те слуша ...

Ама не ни мъчи така само с една снимка :rolleyes::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече снимки по-натам.

Има ел. седалки с памет на шоферската.

Нави +

Телефон.

Цветен дисплей с борд комп.

Парктроник

Чейнджър

Ксенон

Миене на фаровете.

Мултифункц. волан.

Гласово набиране и т.н. дивотии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито още веднъж и от мен! Да те слуша колата и хиляди безаварийни километри да й навъртиш!

Това, че е сива е много практично за мръсните софийски улици, така че не се ядосвай. Ще чакаме да я видим на следващата сбирка! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пухчо,честито :respekt:

Аз и одеве ти честитах де,ма не бях видел темата до сега.

Правилен избор си направил.Поздравления :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не исках СИВО КОМБИ.

Честито - отново.

Сивото е супер, защото не му личи никъква мръсотия, а аванта на Б6 си е класика,

да не говорим колко по-практичен е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Супер е колата,днеска даже и направих едно кръгче :hilezh: Няма по-голям кеф от толкова икономичен мотор,вървящ + quattro.

Със здраве да си я караш :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз....

Честито колега, благородно ти завиждам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво му е на сивия цвят :lol: Супер е колицата. Много безаварийни и си имай едно на ум в снега, нищо че е куатро :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен този сив цвят е много приятен. Освен това много добре се връзва с интериора, който също е сив. Щом успя да очароваш Райно, който е супер доволен от неговата, значи наистина си случил на кола. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема (гледам че тази се държи още на първа страница) ще разкажа ....

Вчера сутринта в движение, към 7.20 беше още тъмно се чу силен трясък от задната част на колата и задното стъкло стана на дреб. Малко по-късно се срина почти цялото. Минах оглед, минах и през Кобра, вече съм остъклен, но от разговор с Тони aka daks разбрах че B6-ци авант често имали такива случки зимно време.

Аз карах на включен нагревател на задното стъкло, но не съм пръскал и пускал задна чистачка преди счупването. Разликата с В5-ците е че при тях нагревателя спира след 10 минути а при В6 има подусловие - 10 минути ако външната температура е над 5 градуса.

Дали прекалено загряване и случайни пръски сняг/вода/лед са предизвикали аварията или нещо друго?

Доколкото знам колата няма удари за да има някакви изкривявания или усуквания.

Нека подобни пострадали да споделят техните изводи дали това е случайно или има някаква причина?

ПС. Недоволен съм от отношението на хората в Кобра - че не почистиха едно стъкълце от багажника щото нямали прахосмукачка - айде в България сме, ама поне да ги бяха измели като са махали корите около стъклото, а не сега да ги чувам как шават като отварям и затварям багажника. И да не бяха завирали грубо отвертка за да ги разкопчаят оставяйки следи по пластмасата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...