Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

Волани тапицира Радо,караш по 27 юли посока църквата,преди нея завиваш надясно и по улицата в ляво пише шивашки услуги,търсиш Радо,работи перфектно!!!

Това на гърба на църквата Св.Никола ли се пада или на предната пряка, Иларион Макариополски?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да , там е ,но табелата е трудно забележима. Днес ходих в 11:30 , още не се беше появил да работи. Звъннах му по GSM-а : трябва да си сваля волана , да му дам едни 50-90 лева и до 2 дена щял да бъде готов ;) Тези хора полудяха пазарната икономика комунист стайл отдавна мина ,така пари не се печелят. Ако знаете някой СВЕСТЕН майстор в района около Варна (да кажем 50-100 км) кажете да ходя там. Ако не - София ....ама направо ставаме смешни ...баси и селото стана тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес говорих с един тапицер от Аксаково и ми каза ориентировъчна цена за тавана 90лв <_< Това нормално ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес говорих с един тапицер от Аксаково и ми каза ориентировъчна цена за тавана 90лв :) Това нормално ли е ?

На мой приятел за пежо 605 му взе 70

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мой приятел за пежо 605 му взе 70

Обадих се на този телефон който ти ми написа, но останах с впечатлението че човека иска да ми претапицира тавана ,а не да го залепи ? Толкова ли е сложно да се залепи старата кожа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се на този телефон който ти ми написа, но останах с впечатлението че човека иска да ми претапицира тавана ,а не да го залепи ? Толкова ли е сложно да се залепи старата кожа ?

Питай го конкретно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако знаете някой СВЕСТЕН майстор в района около Варна (да кажем 50-100 км) кажете да ходя там.

Опитай на тези телефони :

0887781850 - Митко

0897656482 - Тошко

Дадоха ми ги едни пичове, които продават платове за тапицерии и кожи, единият можел да прави волани , но НЕ СЪМ им виждал работата и на двамата , така, че трябва да се проверят, според мен.

Късмет ... и пиши какво е станало :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Някой да знае новите координати на Ицо Мерсинков, че имам токов проблем.... :bia:

Ако се сещате добър елкон с подходяща апаратура и доказана работа...моля....пишете!!! :flipoff:

Благодаря предварително!

Поздрави! :)

Ако става въпрос за Ицо,който се занимава с инжикциони и работеше в Чайка,след това на околовръстното(над старата Газостанция),и ако е той,ще пробвам да ти обесня(а утре ще изровя и тел.)Околовръстното на Военна болница,обръщача на 13-ката,спускаш се надолу и първата в ляво,караш все направо,в ляво ще гледаш за гаражи,отдясно ти е блока.Лошото е,че няма надпис или реклама,гаража е срещу 2 контейнера.

П.П.Да не пускам нова тема,откъде да си изнамеря кора за задната врата(не тапицерията).Обиколих доста морги и няма бре.И някой да ми каже в купето на А3-ката има ли бушони или всички са отпред,понеже не открих.Мерси

Редактирано от bojo&viki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Колеги,я кажете сервиз/майстор за хидравликата.Изчетох целия форум и не открих точно от какво е.Явно е от помпата,но не ми се правят експерименти.Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае за къде сменят дирекция във Варна ?

К'о ти стана бре? , да не си решил да продаваш А6-та в Английско? ;)

Вале, не става лесно Бате на аудитата, особенно ако са quattro, чак и климатика се сменя ... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,

Някой може ли да ми каже къде във Варна има читав майстор-елкон, защото ми бягат оборотите на празен ход. Чистиха ми дроселовата клапа, адаптираха я, че даже стана по-зле. Имам Ауди А4 Турбо и съм с газов инжекцион. И по принцип да знаете някой майстор, който прави основно аудита за други ремонти, но човек, който да не стои и да гледам втрещено като чуе за Ауди.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам само за AUDI. Аз съм ползвал услугите на един, който се намира на ""Цар освободител" 157". Може да го погледнеш в bgmaps. com.

Илия се казва. Има обаче един който е по пътя за виница срещу бившето поделение на светкавица. Бегайте!!! С парите за неколко по малки ремонта при него някъде ще ви направят основен ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам само за AUDI. Аз съм ползвал услугите на един, който се намира на ""Цар освободител" 157". Може да го погледнеш в bgmaps. com.

Илия се казва. Има обаче един който е по пътя за виница срещу бившето поделение на светкавица. Бегайте!!! С парите за неколко по малки ремонта при него някъде ще ви направят основен ремонт.

Точно този Илия е :lol: . Една тъпа помпа не можа да разбере, че е за смяна, набута ме със смяна на кабели , свещи, чистене на дюзи (все работещи неща, някои сменяни скоро) и накрая вика "незнам що пали трудно" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За елкон аз съм много доволен от един сервиз в Аспарухово 0888263269 Ванко се казва момчето.От 7г. всичко свързано с мотор,той е човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам нужда да ми се настрои газовия инжекцион.(става въпрос за температурата).Предполагам че е нещо елементарно,но все пак кажете къде могат да ми свършат тая работа във Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам нужда да ми се настрои газовия инжекцион.(става въпрос за температурата).Предполагам че е нещо елементарно,но все пак кажете къде могат да ми свършат тая работа във Варна.

Каква марка е ГИ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0888974393 - Николай, N&N motor смяна съединител на А4 1.8Т куатро АЕБ, диагностика и др.

над Кауфланд зад бензиностанцията на Черния Венци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля препоръчайте ми някой специалист по 1.8Т да ми прегледа колата и да каже какво и има ?

При Митака (DWD) има един нисичък пич :hilezh: .. Тони ... той е твоя човек ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...