Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

Здравейте колеги,от Варна съм и карам Б4 1.9 тди.Загубиха ми се късите и двата,мисля че не е от бушончетата.

Имам и някоя и друга несветеща лампичка по таблото.Препоръчайте някой добър електричар или сервиз и за

превантивен преглед на инсталацията в слабите места.Благодаря и безаварийно шофиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Приятел,

почти съм убеден че е от ключа за фаровете. Не подлежи на ремонт-купуваш втора ръка от морга(около 50-60 лв) и си го сменяш....Успех

Поздрави

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , препоръчайте ми СПЕШНО сервиз или добър майстор за автоматични скоростни кутии във ВАРНА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , препоръчайте ми СПЕШНО сервиз или добър майстор за автоматични скоростни кутии във ВАРНА

Е виж няколко поста по-нагоре,Цанко от Техническия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА ДОБЪР НЕЗНАМ НО АЗ СЪМ ХОДИЛ ТАМ

за стенд за амортисъори до автомивка РОЗА на околовръстното - 20 лв

за ходовата част по пътя за Виница срещу стадиона но малко по-ногоре - 10 или 15 лв (не помня добре)

за ДВГ е там незнам маи всички са доста боси или поне не им се захвща с някои автомобили-те трябва да ни плащат :hilezh:

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,

Търся дабър майстор за залепяне на лайсна на врата(тази в долния край на вратата-над прага).

Моля да ме посъветвате къде да отида да ми го залепят както трябва щото аз пробвах ама не стана :bia:(

Дайте предложения и координати....

Поздрави :musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги препоръчайте ми във Варна къде могат да ми подменят всичките гърнета, т.е. крайно,средно,махане на катализатор и поставяне на резонаторно гърне. Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кво да са ме баламосали,аз бях там,видях че човека отви пробката,после с вакум-помпата изсмука остатаците!Кви басове,кви простотии говориш???

ok. добре 4е си бил там ина4е номера с вакома не варви без зяпачи......картера е направен под наклон така 4е маслото да се изто4и без да има нужда да ти отворат капа4ката на маслото.ок не се засягаи ама ставаме смешни с този ваком :bia:

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вакУУм бе,не вакУм,или вакОм..........,не се сдържах........,сори........ :D

извинете за грешката ........писна ми на............от такива които само следат за грешки и да прават забелешки/ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно МИМО ......много му порасна работата на този.Гледате в очите и те омаива сладко сладко.Доста клиенти имам негови които не са доволни от работата му.и слага наи скапаните части иначе дава гаранция :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги препоръчайте ми във Варна къде могат да ми подменят всичките гърнета, т.е. крайно,средно,махане на катализатор и поставяне на резонаторно гърне. Благодаря ви предварително.

И аз търся читав сервиз във Варна където да ми сложат подходящо резонаторно гърне за моята колица. Ходих да сменям гърнетата на жена ми на Корсата в един от сервизите на Околовръстното и направо ми стана лошо. Тея 2 часа се мъчиха, псуваха и нагаждаха гърнетата и накрая като се оказа че не са ги сложили както трябва защото опираха в купето и създава вибрации а пък после дай 300лв. Не ги препоръчвам тея момчета. Сервиза им се намира ако карате по Ок. шосе в посока ОМВ-то малко преди вятърната мелница от дясно. Та моля препоръчайте други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся читав сервиз във Варна където да ми сложат подходящо резонаторно гърне за моята колица. Ходих да сменям гърнетата на жена ми на Корсата в един от сервизите на Околовръстното и направо ми стана лошо. Тея 2 часа се мъчиха, псуваха и нагаждаха гърнетата и накрая като се оказа че не са ги сложили както трябва защото опираха в купето и създава вибрации а пък после дай 300лв. Не ги препоръчвам тея момчета. Сервиза им се намира ако карате по Ок. шосе в посока ОМВ-то малко преди вятърната мелница от дясно. Та моля препоръчайте други.

Приятел, нямам идея къде да го смениш....всичките са един х......Препоръчвам ти да не стъпваш и на крайезерният път-ходих там преди година за смяна на задно гърне..резултата беше огромни вибрации....ужас!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинете за грешката ........писна ми на............от такива които само следат за грешки и да прават забелешки/ :rolleyes:

извиних се мисля..,а и не го правя често,темата за правописа ми е болна(и не само на мен май),а и твоите "грешки" бяха просто фрапиращи(пак сори).И пак дори назидавайки ме,да знаеш че е "забелеЖки".Модераторите вероятно ще ме изтрият,ама пусто "сърце не трае!"

И аз търся читав сервиз във Варна където да ми сложат подходящо резонаторно гърне за моята колица. Ходих да сменям гърнетата на жена ми на Корсата в един от сервизите на Околовръстното и направо ми стана лошо. Тея 2 часа се мъчиха, псуваха и нагаждаха гърнетата и накрая като се оказа че не са ги сложили както трябва защото опираха в купето и създава вибрации а пък после дай 300лв. Не ги препоръчвам тея момчета. Сервиза им се намира ако карате по Ок. шосе в посока ОМВ-то малко преди вятърната мелница от дясно. Та моля препоръчайте други.

Иди срещу ВиК,в едното от гаражчетата там,сменях цялата генерация барабар с катализатора и досега (да чукна на дърво) не съм я усетил там ли е и как бачка.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся читав сервиз във Варна където да ми сложат подходящо резонаторно гърне за моята колица. Ходих да сменям гърнетата на жена ми на Корсата в един от сервизите на Околовръстното и направо ми стана лошо. Тея 2 часа се мъчиха, псуваха и нагаждаха гърнетата и накрая като се оказа че не са ги сложили както трябва защото опираха в купето и създава вибрации а пък после дай 300лв. Не ги препоръчвам тея момчета. Сервиза им се намира ако карате по Ок. шосе в посока ОМВ-то малко преди вятърната мелница от дясно. Та моля препоръчайте други.

колега много ме интересува за кои сервиз по точно става вапрос .на Ok. шосе има много сервизи за Ауспуси.Даи по точно описание :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Момчета ако някои му е паднал текстилния таван и/или има нужда от тапицер по друг повод давам следните координати момчето се казва Красьо тел: 052566187. Разбира си от работата прави абсолютно всичко по автотапицериите живее във Варна в кв. "Кайсиева градина" виждал съм правени от него автомобили добър е :hilezh: човека си е тертеплия отвсякъде. Някои ден когато се видя с малко повечко лев смятам да претапицирам тапицерията на колата със светла кожа хем по лесно ще се чисти :bia: хем няма да ми изпича задника лятото. :D

Преди малко говорих с Красьо и ме помоли да напиша тук мобилния му телефон, защото със стария е станала авария :hilezh:

Актуалния номер е: 0877714884 Красимир, стационарния е същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Колеги,

Дайте инфо къде да отида да си регулирм предницата във Варна...

Поздрави,

:mukkies:

Вземи ела в неделя на сбирката и ще ти обясня на място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За там информацията е мноооооооооооогооооо противоречива ... :bia:

Именно затова е форума,казвай на вселослушание!

А който иска и има време ще дойде на сбирката да почопли малко семки или да се поналее с бира!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...