Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

Относно моят проблем , намерих един сервиз от който останах много доволен и бих искал да го препоръчам :respekt:

Занимават се със всякакви ел. проблеми и главно с ремонт на алтернатори и стартери, като се дава гаранция от 6 месеца !

p1060611mo2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
На мен за климатици горещо ми препоръчаха сервиз Стренд, който се намира в двора на бившия завод Елпром. Имам записан час за 25.07. и после непременно ще дам отзиви. Взимат по 10 лв / 100 г за дозареждане с фреон :D

www.strend-bg.com

Още един глас за стенд много съм доволен,имах проблеми с парното ,другите майстори при които ходех искаха да ми сменят казанчето за около 300 кинта ,човека ми смени филтъра на климатроника ,оправи ми два неработещи вакума срещу 60 лв и сега е страшна жега така че не само за климатици,а и за проблеми с парното номер 1 са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една морга с много аудита като се минава през куманово ама сега я няма някой случайно да знае къде са я преместили

Да си отговря на въпроса - намерих я беше в средата на селото а сега е в началото като влизаш от към куманово в ляво имат почти само аудита

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да препоръча сервизче за смяна на амортисьорите ? :hilezh:

Условия - да не са мундари и кожудери :P

Благодаря предварително :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОМВ-то на Мир,посока стадион Черно Море.Да не те объркат гумите,понеже са заедно с вулканизатор.

П.П.Важно условие:Да им седиш на главите.Май навсякъде е така :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОМВ-то на Мир,посока стадион Черно Море.Да не те объркат гумите,понеже са заедно с вулканизатор.

П.П.Важно условие:Да им седиш на главите.Май навсякъде е така :blink:

Колега благодаря за насоката :unsure:

Един глас и от мен за този сервиз. Останах много доволен от отношението на момчетата спрямо мен , както и от начинът на работа. Пипаха всичко внимателно и както трябва и нямаше изпълнения със прекомерна сила относно разглобяване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за насоката :blink:

Един глас и от мен за този сервиз. Останах много доволен от отношението на момчетата спрямо мен , както и от начинът на работа. Пипаха всичко внимателно и както трябва и нямаше изпълнения със прекомерна сила относно разглобяване :unsure:

и колко струваше процедурката?Всъщност какво точно сменя и после реглажа в цената ли влизаше?Или направиха ли реглаж изобщо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и колко струваше процедурката?Всъщност какво точно сменя и после реглажа в цената ли влизаше?Или направиха ли реглаж изобщо?

Смяна на амортисьорите по 20лв./бр., смяна вътрешен накрайник 15лв , реглаж 20лв :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу Метро-Сервиз масла/автомивка-смяна на хидравлично масло-10лв.Обаче автомобила не беше на крик и въртях волана на място :huh: .Същият олекна много след процедурата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче автомобила не беше на крик и въртях волана на място :) .

което само по себе си е пълна идиотщина от страна на "спецовете",защото колата се качва ако не на подемник,то поне на въртящи се опори както при реглаж на предницата.Аз се подлъгах да сменям на същото място хидравличното и вече нямаше как след като юнака го източи,изобщо не обърнах внимание,че колелата са директно на пода.....,след тия силови няколко десетки врътки на волана сега ми трака единия ябълковиден вътрешен болт на рейката :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой къде във Варна регулират фарове?

Аз моите ги настройвах в сервиза на Ивеко, зад бензиностанцияята на Желев на цирковата площадка ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите ги настройвах в сервиза на Ивеко, зад бензиностанцияята на Желев на цирковата площадка ....

Сервиза на Ивеко е до Комитово Ханче сега.....А коя е бензиностанцията на Желев,има Лукойл мисля там....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза на Ивеко е до Комитово Ханче сега.....А коя е бензиностанцията на Желев,има Лукойл мисля там....

Едно време бяха с емблеми "Лук Ойл" сега са си само червени табели без надписи ...

Тази, която е в дясно след светофара, като се движиш от Затвора по посока на Мола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време бяха с емблеми "Лук Ойл" сега са си само червени табели без надписи ...Тази, която е в дясно след светофара, като се движиш от Затвора по посока на Мола.
Зад бившия сервиз на Фиат,там правят и проверка на газови уредби мисля...
Жорка ела при мен на работа само за 15 кинта и си ти :lol:
Тва с отстъпката ли.... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад бившия сервиз на Фиат,там правят и проверка на газови уредби мисля...

Да ...

Тва с отстъпката ли.... :lol:

не с надценката :) ... събира пари за бира , че е виновен и има за черпи :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой къде във Варна регулират фарове?

Колега колко му е да настроиш едни фарове :flipoff: , тези които гледам колегите споменават по 15-20лв. много ми се струват за един реглаж :blackey:

Казваш една вечер и ако всички врътки си работят и ги настройваме ;) както ти е кеф :hilezh:

Аз моите фарове ги смених точно по причината ,че не подлежаха на реглаж и беше някакъв ужас нощното пътуване :blackey:

Ако твоите всичко им е здраво само кажи и ще помогнем без почерпка дори :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колко му е да настроиш едни фарове :) , тези които гледам колегите споменават по 15-20лв. много ми се струват за един реглаж :) Казваш една вечер и ако всички врътки си работят и ги настройваме ;) както ти е кеф :D Аз моите фарове ги смених точно по причината ,че не подлежаха на реглаж и беше някакъв ужас нощното пътуване :hilezh: Ако твоите всичко им е здраво само кажи и ще помогнем без почерпка дори :)
Ми може и да пробваме,става въпрос обаче за фиат пунто,но мисля и там си е с врътките.....Аз на аудито си ги бях настроил мисля ноември,имаше акция светлина преди подготовката за зимния сезон,пред катедралата.
Да ...не с надценката :hilezh: ... събира пари за бира , че е виновен и има за черпи :D
Ми аз ще зема да почерпя)):: Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Здравейте колеги,

Моля за ъпдейт на серзивите за диагностика на Б4, 2.0, АБК двигател за Варна. Имам трудности при палене - стартера върти 15 секунди докато запали и после лъха здраво на бензин.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става бе Варна.....,

Дайте координати бе хора... :hilezh:

Здравейте колеги,

Моля за ъпдейт на серзивите за диагностика на Б4, 2.0, АБК двигател за Варна. Имам трудности при палене - стартера върти 15 секунди докато запали и после лъха здраво на бензин.

Поздрави

Редактирано от ge2e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Търся сервиз с VAG COM във Варна. След смяна на крушки на таблото ми светна лампата на AIRBAG-а и сега търся сервиз да изчистят грешката.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...