Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

то аз знам едно място амааа няма ти хареса цената :steinigung:

Превит,

Какво е цената и къде е мястото..... :hilezh: Дай да видим за кво става дума и ще преценя...

Поздрави :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Искам да дам отзиви за автосервиз Стренд в град Варна. Ходих при тях за ремонт на климатика, перката беше блокирала заради някакво клеясване и някакви неща се бяха навили в нея, в следствие на което изгорял някакъв предпазител, компресора започва да се товари значително и не се охлажда в колата. Оправиха ми този проблем, допълниха ми 100 г фреон и ги бях помолил да ми обезвъздушат спирачките, защото при последния ремонт не ми ги бяха обезвъздушили добре. За всичко това ми взеха 25 лв. Климатика духа студено като за световно, спирачките коват идеално. Момчето ми обясни всичко подробно, показа ми всичко.

Занимават се с кар-аудио, аларми, климатици, ходова част, стартери и динама. Сервизът се намира в двора на бившия завод Елпром. Управителя се казва Божидар Атанасов - 0899 175 008; 0885 839 545; web - http://strend-bg.com

някой може ли да ми каже дали този сервиз работи още ? имам проблем с парното и климатика . не ми отваря посоченият сайт а и не намирам никакви координати в гугъл за този сервиз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама си забавен ... :flipoff:

Кажи къде във Варна има сервиз с VAG COM (без да броиме Порше :hilezh: )

малка шегичка!

отиди в сервиз цоков и канев до затвора се намира там ще ти решът проблема качествено и на добра цена

Що "отиди" ? :hilezh::hilezh:

:hilezh:

щот не е нужно да се разбира къде работя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак казвам в ПОРШЕ :hilezh:

Е като говорим за сервизи нали знаеш , че този дори не си го и помисляме :hilezh: , все едно го няма :hilezh:

А дали случайно знаеш каква е цената на въпросната процедура ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е като говорим за сервизи нали знаеш , че този дори не си го и помисляме :hilezh: , все едно го няма :hilezh:

А дали случайно знаеш каква е цената на въпросната процедура ?

скъпо ще ти се види :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно 20-30 лв. Кое е скъпо в Порше , бе Цоцко или там къфто си. Диагностика на нова А8 от 20-30 лв., рядко 65 , къде ще намериш такива цени. Само в Порше , разбира се. Къде смяна на задни накладки на А8 с компютъризирана ръчна е под 60 лв. - Пак там, къде смяна на стъклен таван на Q7 e под 400 лв. - пак там. Сваляне на мотор на 4,2 Q7 колко е - 500-600 лв. Не е ли евтино, като знаеш че 3 дена отиват,а? Или пак ти се вижда скъпо. Хората са наплашени от големите цени и пак изтърваш много подробности. Реглаж фарове е към 15 лв., ами че навсякъде е толкова. С кое е по различно там?

Телефона на Порше е 59 -80-20 всеки може да види цените и да остави коментар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малка шегичка!

отиди в сервиз цоков и канев до затвора се намира там ще ти решът проблема качествено и на добра цена

Здравей,

Абе за Цоков съм чувал добри неща ...даже че е голям чорбар :hilezh: . Някой има ли представа за цена за комп.диагностика при него.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна на спирачна течност в Порше струва ........ 46-48 лв. Течносттта със труда комплект. Някой да ми каже скъпо ли е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна на спирачна течност в Порше струва ........ 46-48 лв. Течносттта със труда комплект. Някой да ми каже скъпо ли е

ми що не си я смениш ти ве у.......о :tear:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Автобояджии -Ото сервиз по пътя за каменар ,добре се справиха момчетата ,като цени не знам дали е много или не ,тъй като бях си завел щета и парите от каското там отидоха ,но няма никаква разлика в боята и е точния цвят :flipoff: -предна ,задна врата и заден калник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Колеги, спешно ми трябва добър ел.техник във Варна. Имам утечка на акумулатора 0,38. Благодаря на всеки отзовал се.

Киро зад спирка МИР. Много е в час! 0889554099

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...