Jump to content

карбоново фолио


Recommended Posts

Здравеите колеги някои знае ли от каде мога да си купя карбоново фолио? Благодаря предварително

От магазин за тапети и фолия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм запознат истинското карбоново фолио се внася от фирма 3м тел.+359.2.9601911, струва малко над 50 лв квадратния метър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм запознат истинското карбоново фолио се внася от фирма 3м тел.+359.2.9601911, струва малко над 50 лв квадратния метър.

Колега аз сам си копувал менте но е много добро и е доста по евтино 5лв 1м на 0.60м

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега от къде си го купил дай повече информация сложи някоя снимка ако може да видим как е

Редактирано от legend433
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега от къде си го купил дай повече информация сложи някоя снимка ако може да видим как е

Да ако може снимки на това ефтиното 6те е много добре..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм от Червен бряг и съм го купувал от магазин за тапети и фолия,трябва да има и в магазини за тунинг аксесоари

Ето малко снимки но не са много добри

Има много малка разлика в цвета на фолиото от това на колата но пълно щастие няма

Колеги аз съм от Червен бряг и съм го купувал от магазин за тапети и фолия,трябва да има и в магазини за тунинг аксесоари

Ето малко снимки но не са много добри

Има много малка разлика в цвета на фолиото от това на колата но пълно щастие няма

Редактирано от Kimi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здеасти колега както се вижда на снимката май е гладко отгоре фолиото нали

да колега гладко е

когато взимах моето имаше още чрвено,син,черен цвят

Редактирано от Kimi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това фолио прилича на мушама. Виждъл съм го на живо - отвратително е. Ако ще си кичите колите, поне го правете качествено.

Ето нещо и за екстериора

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=53&t=159393

Ето нещо за интериора

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=53&t=163887

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този колега работи много качествено, съдейки от отзивите за него и тези месеци ще се възползвам и аз от услугите му.

Ако имам излишни пари, бих си купил няколко листа от въпросния плат и смоли и бих поексперементирал- колегите в американския форум даже са направили снимково "хау-ту фор дъмис" за работа и крайния резултат е впечатляващ :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A колегата от Червен Бряг може ли да ми обясни, на мен, като на по-прост, каква е идеята на това фолио по стъклата?

Айде, отпред, след триста напъна, се сетих, че може да е сенник... Ама отзад? Особено и като са затъмнени тия задни стъкла?

P.S. Oooo, забравих... А номерът що е изметнат у лево?

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2040189340100566684S600x600Q85.jpg

http://audibg.com/forum/index.php?act=atta...st&id=57124

Това с номерата вляво хасковски или плевенски тунинг ли е и наистина ли си налепил прозорците с това фолио ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Oooo, забравих... А номерът що е изметнат у лево?

EVO look. :bia: Приликите и сходствата явно са само и единствено в техните болни и селски кратуни, но тва е положението.

mitsubishi_evo_viii_mr_fq-340.jpg

За карбон луукЪ фолиото и аз съм безмълвен и безидеен. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качественото е само и единствено на 3М. Освен че има релеф, самото фолио е микропоресто, което значително улеснява залепването и избутването на въздуха, дори и при лепенето на сухо. Лично аз съм облепял един джип с такова и ефекта е страхотен, ако се сложи на подходящите места и с вкус. Разбира се и цената е малко солена. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги искам само да попитам някой знае ли от къде мога да си намеря фолио 3М и горе долу на каква цена както и да е по голям размер понеже го искам за тавана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе във тоя форам са само критици и тарикати дееба.Колегата ме помоли за снимкине,не сам искал мнението на никои та да се прави на интересен.

На мен колата си ми харесва,не знам като не сте видяли въобще колата за какво коментирате,аз нямям 200лв излишни да та ги дам за фолио да лепна на капака или на вратата.Като сте тарикати що не си копувате нови части,а взимате втора употреба от форама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се въздържам от коментари, но в слуая- не можах. Има защо.

П.С. части си купувам нови, при това оригинални.

П.С.2 за чий х...икс ти е карбонов капак

П.С.3 позицията на номера нарушава ЗЗД и се учудвам, че не са те глобили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма такова изискване за номера.

Или поне беше упоменато, че може да е отпред и в ляво.

Така...

Колега от Червен Бряг, къде видя критика в моя пост?

Просто питах за разяснение какви са функционалните предимства на тези подобрения? Има ли някаква логична причина за тях, освен естетическа?

Критикувам само на живо, и то ако изобщо има смисъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...