Jump to content

разход на гориво 2.5TDI,AFB,автоматик,куатро


djbobara

Recommended Posts

Мисля че му е дошло времето да се сбогувате с AFB :)

Бившия ми душегуб даваше до 12 ка в софия с много ръчка извън 7.5-8 с продължително каране колкото може 10+

Тва е щото си бил на ръчни :( .Даже извънградско е бая давал ама или си го стъпвал ,или си карал с отворен термостат като 80% от душегубите (включително моя :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мисля че му е дошло времето да се сбогувате с AFB :hilezh:

Бившия ми душегуб даваше до 12 ка в софия с много ръчка извън 7.5-8 с продължително каране колкото може 10+

идва му времето :flehan:, имам клиент за моята от пловдив, очаквам до 3-4 седмици да подкарвам новата :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е щото си бил на ръчни :flehan: .Даже извънградско е бая давал ама или си го стъпвал ,или си карал с отворен термостат като 80% от душегубите (включително моя :hilezh: )

2 от 2 :flehan:

Кво да правя свикнах от служебни и по темата разход приемам че ми е все едно стига да не започва с двайсе и :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.5 ТДИ АФБ , автомат , куатро - 14, 14.5 градско с леко настъпване от време на време и неработещ термостат(т.е прекалено бавно загрява 2 пъти за 4 месеца ми е вдигала 90 градуса а трябва да ги цепи)

Иначе по книжка гледам че и дават 12.8. Ако след като оправя термостата сваля на 13.5 берекет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

А6 куатро АФБ с чип. около 9.5-10 градско,извън града варира колко бързам,но над 9 никога.на колегите, които им дава разход над 12 да отидат да си прегледат колите... нещо не е в ред.могат да започнат с катализатор,ДЕБИТОМЕР... и така нататък.кви са тея 15 на сто(не говорим за София) аз с V10 ще ми гори по малко......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6 куатро АФБ с чип. около 9.5-10 градско,извън града варира колко бързам,но над 9 никога.на колегите, които им дава разход над 12 да отидат да си прегледат колите... нещо не е в ред.могат да започнат с катализатор,ДЕБИТОМЕР... и така нататък.кви са тея 15 на сто(не говорим за София) аз с V10 ще ми гори по малко......

Сложи му един типтроник и ще видиш кви са тия 15ки дори и в малък град :steinigung::bia: .Когато си копувах колата сички ме плашеха колко било лошо 2.5 ТДИ ,ма сичките малоумщини по тоя мотор не могат се мерят с тъпотията на автоматика -разход,невървеж,обслужвания,да не се пускало на N.............................Иначе като стане дума за автоматици феновете им отварят ени ости :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,

по последни засичания снощи карах 40-50 км с не повече от 1500 оборота и на борда ми пише 8,5 ( не вярвам много) иначе обикновенно градско съм около 10-11,понякога 12 :) Онзи ден ходих до Враца на отиване имаше 300-400 кг в багажника и карах с 130 по магистралата после 90-100-110-120 на места.Навръщане малко повече газ 140-50-60 и 200 на двата пъти и в София ми изписа 6.5 за цялото пътуване около 230 км ( с малко обикаляне във Враца).Рекорда ми е в снега с пързаляне настрани,глупости и т.н. 25/100... С АFB мотор съм,типтроник,Quattro :)

Редактирано от Burner_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

2.5TDI AFB градско около 10.5 извънградско с 120 към 6.5 ръчка е А6-цата :respekt:

2,5 TDI AFB типтроник, автоматик , предно - абсолютно същите показания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AFB автомат куатро - 12.5-13 градско (в София, с леко каране), извънградско - 7-8 (8 по магистралата с ръчкане и климатик).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От месец карам а6 аке куатро автомат? С неработещ термостат и дюзи за ремонт. Минимален разход извънградско 9.0л/100км. градско под 11.5л/100 не мога да го смъкна. А ако го карам душмански постигам 28.9л/100... ама подскача много и гумите са вече за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...