Jump to content

A4 B5 модната


Recommended Posts

За тази кола става дума:

http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=99&...746964#p1746964

Някой гледал ли я е, в какво състояние е, кой я е правил, сбирщайн ли е или е културно направена? Ниска ми се види цената и за тва ме гложди нещо. :steinigung:

Но па може и кризата да е доста по-сериозна отколкото си мислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колата е с мегасмърт ... което мен лично би ме отказало ... а и ако е карана така като на снимките без филтър ... това говори за подръжката на колата. :steinigung: Иначе е в Казичане ... но може да не са я правили те ... а само да я мапват нещо, че там Волен ги чатка мегите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва под волана е мегата нали? И мен ме учуди за чии е сложена друга електроника, все пак колата не е с кой знае кви модове. Примерно на Миро от Варна А3-ката е доста по-силна, а е само с ремап.

А за тва че е без филтър - ако наистина се кара така - no comment :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мегата е да ... аз първо забелязах, че е без дебитомер и от там разбрах, че е с мега ... после видях на снимката къде е сложена. Иначе един приятел му звъня ... понеже и той имаше интерес ... и така разбра, че е в Казичане.Иначе не пречи да я видиш ... може пък всичко да е ток и жица. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази кола става дума:

http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=99&...746964#p1746964

Някой гледал ли я е, в какво състояние е, кой я е правил, сбирщайн ли е или е културно направена? Ниска ми се види цената и за тва ме гложди нещо. :steinigung:

Но па може и кризата да е доста по-сериозна отколкото си мислим.

Аз лично правена кола не бих си купил (с малки изключения) особено пък, ако по нея са творили 10човека, не пиша за кокретната кола просо споделям.

Такава кола бих взел, само от познат, като знам кой я е правил и кви проблеми е имала примерно.

Защото може да се окаже, че след като я взем ще донесе само главоболия и ще търсиш кой да я оправя, като тръгнат да я оправят ще се окаже, че инсталацията е леш и ще те пратят да търсиш кой я е правил и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бях звънял на човека, и каза че изходящия колектор е сцепен от топлината и ти трябва нов, каза още че е доста разредена - с 2 гарнитури била колата и това в 2 - 3 изречения ми сподели собственика, в Казичене е колата, както беше споменато и сам си я бил правил собственика, не му знам името обаче

Редактирано от STEFAN8898
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и за мисля по същия начин, за тва питах дали някой я знае колата и кой я е правил. Можеше да се окаже, че колата е позната на някой, знае се кво е що е, и просто продавача да го е закъсал от към пари.

Но като се замисля и тва не е сигурна работа де, то дет се вика някой път и приятел се случва да те подхлъзне, камо ли случаен човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е правена от DRAGPOWER, казаха че е с по-голама турбина, мега смърт и генерация. Дакажем че присъствах на въпросната гонка в една от колите сами отгатнете в коя :hilezh: и ми се стори че върви доста прилично за 1.8Т добре се изтрелва в ниски, но всепак колко да върви за 1.8Т :stupid: доста грозно го разминахме....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва преди да направиш тунека ли ??

тая кола само на сън мое да е 320 коня на мотора.. :hilezh:

Незнам,човек...на първото гонене не можах да включа втора ,демек съм загубил секунда-две и след тва се повозих още неколко докато надуя :flehan: и на трета го настигам и отминавам сигурно с 50км/ч отгоре :hilezh: не може да е 320 коня ниВгаш!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен винаги ми е било интересно по разни такива обяви,скоро имаше и в наши форум една такава...

"Пращам дино графика при интерес" :hilezh:

Ми като си обявил конете и имаш графика е редно да я постнеш, а не усещам я 200 коня , усещам я 320 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз самия мисля че това е доста ниска цена за такава кола(ако наистина е толкова), в момента се интересувам от точно тези неща, защото искам моето 1.8Т да тръгне малко. по моя лична преценка само модификациите които са и правени са на стоиност около 7 хилки - а те я дават за 8500 :hilezh:

Не казвам че съм голям разбирач ама като се замисля какво ми предложи колегата Gareli, направо се чидя кой би си продал колицата за такава ценя, естествено казвам ако са релни тия коне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че си налял много пари в една кола си е за твоя сметка.В крайна сметка цената се определя от пазара и от търсенето.

Това , че са наляли примерно 10 бона не значи , че могат даи искат 15- 17к.Тръгнеш ли да наливаш пари за силов тунинг е ясно, че колата си остава вечно твоя или я 'подаряваш' на някой с голяма загуба.

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

силов тунинг е ясно, че колата си остава вечно твоя или я 'подаряваш' на някой с голяма загуба.

Или някой те "отъврава" от нея , че и пари зимаш за тая услуга. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или някой те "отъврава" от нея , че и пари зимаш за тая услуга. :rolleyes:

Не съм такъв човек аз, та да причиня някому такива неща с моята каручка... :flipoff:

Затуй си остава вовеки моя. И ще си я развивам както мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво представлява мегасмърт?

Централа е смърта.... най ефтината при това... то затова и поечето тунЕк мастъри я ползват ( говоря за наще дришни)

megaWiring.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не чете от тригер 60-2 или 36-1 може да взима инфо само от Хол-а в делкото,но при това положение ще управлява само запалване! :hilezh:

Схемата по-горе е леко обща... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезнаха бая ревизии и предполагам е стара картинката.

Така вече изглежда смислено, то тая тъпня нали е некви поколения, 1,2..........

Принципно, мненията са на двете крайности за това, има припадъщи от възторг, има и двигатели в найлонови пликчета, следствие на каране с мега.

Аве ся на второ зяпане на картинката, тва връзка с кнок не прави ли? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...