Jump to content

Акумолатор


Християн

Recommended Posts

Здравейте колеги.Имам проблем с акумулатора/AC Delco 62 аh/който е на 3 години и вече няма никакъв живот.Преполагам ,че е заминал защото когато купувах колата не беше палена 3 месеца в големия студ...няма какво да искам от него.Трябва да се взема нов,но какъв?Има ли наистина разлика между Бг производство и AC Delco,Bosch и т.н.Интересуваме да има 2/3 години гаранция цена до към 180лв.Благодаря ви предварително. :flehan:

Редактирано от Християн
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам десетина годишен положителен опит с обслужваемите акумулатори на Монбат.

Но при акумулаторите е и малко на късмет с конкретния екземпляр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих заложил на Бг.Защото са по-евтини и имаш 2 години гаранция.Не купувай по-малко от 62 ah.успех.Пише се акумУлатор може и да знаеш ама си бързал :flehan:

Редактирано от Dimitur
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BAREN Polar Plus !!! :flehan::lol: :lol:

Няма такова животно - подари ми го приятел, дето докарва коли (ползван) - стоя 1 година в мазето, после го дадох на един приятел за зимата, а накрая ми писна да зареждам "оригиналния" от аудито и го метнах в кофата и съм с този. Не е зареждан никога - най-редовно давам ток на комшии и приятели - просто не ще и да знае че се дърпа ток от него!!!

Подадох наскоро ток и на човека дето ми го подари (на бус Транзит дизел) - през нощта всички акумулатори пред блока бяха загинали (беше страшен студ тогава), а аз с това акумулаторче им направих бай-пас почти на всичките. :stupid:

Тук видях, че го има, http://www.kit93.com/akumulatori/akumulatori-baren.html но дали е от същия сой като моя - незнам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя е някакъв с атомно ядро от уран 235. И етикет за парлама.

Да не е от совалката "Дискъвъри"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай да го заредиш на зарядно със слаб ампераж,може да го съживиш.Делкото са хубави акумулатори,не ми се вярва от 3 месеца стоене да умре безвъзвратно.А относно какъв акумулатор мнения и предпочитания много,но покупката на акумулатор е като покупката на кола и избор на жена-ще ти изхарчат парите и ще те оставят на пътя. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя е някакъв с атомно ядро от уран 235. И етикет за парлама.

Да не е от совалката "Дискъвъри"?

Винаги си имал страхотно чувство за хумор :lol:

Обаче майтапа на страна – акумулатора наистина се доказва като доста добър – а и цената от 138 лв. с ДДС?!? Обаче, пак повтарям, че моя е внесен от Австрия, а не е купен оттук :zustimm:

Редактирано от gotingogo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега цяла вечер го зареждах и сутринта нищо.Отключвам я давам контакт и като завъртя чак лампичките на таблото угасват.Никакъв шанс...Дойде един приятел сложихме неговия акумулатор /мисля че беше 42 или 44ah от Голф/и запали веднага :steinigung: а и нещо ми направи много странно впечатление.Не съм наясно с токовете ,обаче снощи като го сложих да се зарежда и зарадяното показа 3V.На сутринта нищо.Ясно е ,че ще е нов ама ми трябват ден два да измисля.Благодаря на всички :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MonBat.

42 Аh - ползвам го от Юли 2008, купен е април 2008 - почти 2 години - с него зех колата - викам си - кат капне - купувам нов - малко ампераж е все пак - никакви грижоци - на -20 пали от четвърт след една седмица стоене. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...обаче снощи като го сложих да се зарежда и зарадяното показа 3V.На сутринта нищо.

Какво е това зарядно на 3В?

Занеси го на акумулаторджия който за 1-2 лева ще ти каже. Или смени зарядното. Може да е дефектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година умря моя акумулатор, беше български, Старт. Започнах активно тогава няколко дни да чета из нета за акумулаторите и единствената марка за която не намерих отрицателно мнение беше Exide. По стечение на обстоятелствата сега карам с Varta, но ако трябваше да си го купувам чистак нов щях да заложа на Exide-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Имам проблем с акумулатора/AC Delco 62 аh/който е на 3 години и вече няма никакъв живот.Преполагам ,че е заминал защото когато купувах колата не беше палена 3 месеца в големия студ...няма какво да искам от него.Трябва да се взема нов,но какъв?Има ли наистина разлика между Бг производство и AC Delco,Bosch и т.н.Интересуваме да има 2/3 години гаранция цена до към 180лв.Благодаря ви предварително. :hilezh:

здравеи колега моят преди да го сменя бе6е ВАРТА СУХ не обслужваем карах го 3 години и преди това 7 години пит6е дата на производство смених го със монбат 75 ампер 4аса жзех го със отстъпка 20 процента за сега е добре но съм за ВАРТА СУХ.УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с EXIDE 170 лв -60 А ..600mAh пусков ток така пише :) но който е отварял капака,реакцията е една -един от най-добрите акумулатори :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След проучване днес си купих акумулатор Exide 62ah.2 години гаранция.Надявам се да съм направил добър избор,времето ще покаже :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...