Jump to content

Recommended Posts

 

пичове, колелото се върти, само това исках да ви кажа

сега некой да не тръгне да ми обяснява що съм се вкиснал в 23:11!

и мойто колело се върти докато се ъпдейтва,ама показва 26 часа римейнинг!!??!?§О?%?§$7((08?4 :angry2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих го на 4-ка. Отне ми около час през wi-fi. Засега работи безпроблемно и според мен доволно бързо. Интересен дизайн :)

Tapatalk user

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пре..ах се, знаех си че не трябва да го качвам.... въобще не ми харесва. Прилича на някакъв гаден, сложен китайски боклук.

Много ли е трудно връщането към предишната версия ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свали си 6.1.3,

itunes, даваш shift +restore  избираш файла и почваш

важно е да го направиш по-скоро, защото Епъл ще спре да подписва по-долната версия

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига се лигави Райно. Няма значение как изглежда, има значение какво прави и как го прави.

Не съм съгласен въобще с теб. А и не виждам кое толкова прави. Сафарито е по-сложно, клавиатурата е бледа и всичко се слива....

Харесвам епълските неща, но този ъпдейт е гавра.

Кажи честно и обективно, на теб харесва ли ти ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове,при мене положението си е евало веко,циклим на 25 часа ,а тоя на жена ми дърпа и му требват некви 40 мин

не мога и да го спра и пусна от начало??!?

знаех си аз,че не трее пипам,мамичката му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са ме вкарахте У премисли дали да ъпдейтвам ...

Излиза ми през Settings ама до утре ще го реша ...

Ако ъпдейтна ще си ми останат ли игри,приложения и све ... ?

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен въобще с теб. А и не виждам кое толкова прави. Сафарито е по-сложно, клавиатурата е бледа и всичко се слива....

Харесвам епълските неща, но този ъпдейт е гавра.

Кажи честно и обективно, на теб харесва ли ти ?

 

Има истински мултитаскинг, целия интерфейс е жив(Апъл наеха гейм дизайн гуру да направи това), системата е плоска, но на лейъри, нови API които развръзват ръцете на дивелопърите и ще виждаме много по-интересни и хубави, като усещане апове, Сафарито е много по-приятно и бързо за работа, особено новите табове, мейл апп-а е много по-добър, камерата, галерията, сири, бързия достъп до хардуерните настройки и много други.

 

Просто това е изцяло нова ОС, която е реално най-големия ъпдейт изобщо за айфона от 2007ма насам.

 

Но ти си стой със старата. Защо ще се тормозиш със "сложното" сафари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено с черния тапет се ядва, с останалите всичко ми седи бозаво. Организацията на албумите лично мен ме радва най-много, а подобрената като цяло функционалност, ме кара да преглътна леко затормозяващите очите бели екранни менюта.  

 

Има ли начин бързите менюта отдолу и отгоре да не са трансперантни? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопика ама какво е това вълнение с новата ОС? Нали Айфон е съвършен по рождение и всеки притежател е щастлив с това което има?

Ами ако е бъгава?

Аз бих изчакал 3-4 месеца преди да предприема такава рискована мярка като ъпгрейд с нова ОС. После бих попрочел отзиви и тогава бих избрал дали ме устройва.

Или ви е налегнала скука и се чудите какво да правите? Хора, бъдете разумни!

 

Поздрави и щастие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не е андроид, дет да не знаеме точно какво ни очаква, какво ще работи и какво не. Ъпдейта е безвреден за няколко стотинте милиона човека, които ще ъпдейтнат днес. 

 

Да не говорим, че доста хора от тук бяхме последните няколко месеца с иОС7 от бъгавата първа бета, до стабилния голд мастър. 

 

Та продължаваш, без никакъв допир до иОС и апълско устройство, да пишеш заядливи коментарчета. Затова ти казах, че нямат стойност тия твои постове.

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори да е върхът на съвършенството ще отнеме време (разбирай пари) адаптирането на клиентите към промяната в навиците им. Плюс загубеното време по даунлоуд + времето за активация (каквото и да значи това).

 

Анализирам чисто професионално cost of service. Какъвто и да е ъпгрейда не си струва освен ако нямаш свободно време. Или не е жизнено необходимо.

Ти си избери кое е е от двете.

 

П.С. Когато наричаш професионалните коментари "заядливи" нещо в теб е сбъркано. Извинявай, нищо лично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

общо свободно време, което ти трябва е под минута, за да направиш ъпдейта, тва че тук седим и го дебнем :hilezh: е друг въпрос и не е масово явление.

 

А проблема с адаптирането е на лице(както е видно с Райно примерно), но затова, въпреки, че е изцяло нова система, почти всичко си е на обичайните места и изглежда подобно на преди. 

 

Иначе за новите юзъри… има нови жестове, та със слайдвания от ръба ходиш назад-напред по менютата и сафари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, разбирам. Ще им отнеме един-два месеца да свикнат.

ОК.

И друго се чудя. Ако иОс7 е компилиран за Айфон4 и работи пак толкова мазно - за къв чеп им е на старите юзери да си сменят хардуера?

Ако беше Уиндоус със сигурност щяха да вкарат някои дребни glitches в интерфейса да им покаже колко са назад хардуерно. Дали Епъл са такива симпатяги че ще позволят да оптимизират кода и за старите дивайси? И тогава кой би си купил новия?

Или по стар маркетингов трик ще им покажат колко са изостанали?

 

Времето ще покаже.

 

П.С. Мненията са ми независими от хардуер, софтуер и на база дългогодишния ми опит с разни софт/хард/маркетинг тъпни. Успех на всички ви желая, и не винаги новото е хубаво. Но, опитът се придобива с труд, пари или време. Все тая де.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи толкова мазно, защото е с много изключени неща по интерфейса - замазаните бекграунди на горния лейър, паралакс и изобщо по-готяните и тежки екстри. А и не работи чак толкова мазно, като 5ца да речем. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да го правят това в вслучая защото новите екстри разчитат на хардуер. Топ продаващия им фийчър е пръстовия отпечатък и по-яката камера, защо да бавят 4ките пък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме изхвърли няколко пъти от settings веднага, щом натисна иконата ме мята обратно на springboard-a. Два чисти рестора съм направил. Случи ми се и на голд мастъра. Някой със същия проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...