Jump to content

Recommended Posts

И аз не откривам особени разлики. Единственото, което ми харесва и забелязвам са фул скрийн снимките при позвъняване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дразнеше ме най-вече това, че непрекъснато приемаше един клик на хоум бутона за двоен и така ме пращаше директно в мулти таскинг-а.... <_< Една идея по-муден бе с 8цата, но напълно пренебрежимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който е сложил 8,0,2 да забелязва подобрение при бързината на приема на обаждания?При мен има доста голямо забавяне от времето в което вдигам, до моментът в който мога да говоря.Забелязвам го и при 4S и при 5 и при 5S

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е правило впечатление някакво различно забавяне от стандартното, което си го има от както ползвам iPhone, т.е. от iOS 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма промяна, забавянето още е налице.

Много е неприятно и така му свикнах, че се улавям как отговарям със закъснение и на служебния телефон. Оправянето на тоя бъг би ме зарадвало доста.

Някой със шестица да сподели там има ли го?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали и от забавянето е проблема в случай когато някой те търси и искаш да му затвориш - цъкаш два пъти бързо бутона за заключване ... в случая замръзва и цикли и остава кат неприето ... преди не беше така ми се струва ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мноог голям епик фейл... беше спряло да ми работи копчето за увеличаване на звука на 5-цата....дразнеше ме и викам така или иначе ще трябва да разглобявам много дай да сменя и гърба, разглобих го, прехвърлих всичко с известни мъки и леки съмнения че телефона отново ще тръгне......пускам го и к*р не работи power button-a, айде разглобяваме почти всичко на ново и се оказва че съм прекъснах лентовият кабел точно преди power button-a, в крайна сметка пак си върнах моят кабел и поръчах нов да направим още 1 опит в понеделник.......  :steinigung:  :steinigung:

 

 

и 2-3 болтчета ми останаха от някъде.....  :hilezh:

 

пс : незнам как е при вас положението с батерията и ios8 ама при мен на 5-цата пада супер бързо, сега ще видя как е с новата да не би проблема да е бил от самата батерия.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали и от забавянето е проблема в случай когато някой те търси и искаш да му затвориш - цъкаш два пъти бързо бутона за заключване ... в случая замръзва и цикли и остава кат неприето ... преди не беше така ми се струва ...

Седи ти на лок скрийна или не можеш да затвориш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

пс : незнам как е при вас положението с батерията и ios8 ама при мен на 5-цата пада супер бързо, сега ще видя как е с новата да не би проблема да е бил от самата батерия.

Никакъв проблем нямам с батерита, държи си ден и половина без проблем

Все пак телефонът е често нов(5S), но и преди да го подменят, пак си караше по толкова, а беше на година екслоатация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олигофрени много, май целия шум ще бъде безплатна реклама за Апъл:

http://appleinsider.com/articles/14/09/26/consumer-reports-tests-iphone-6-and-6-plus-durability-suggests-bendgate-may-be-overblown?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя със същия ефект може да излезе на площада и да скъса $1000... и аз съм трескал няколко телефона от земята, включително и един айфон.. но е било от нерви... на тези не знам какъв им е проблема  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятай как го натиска, чак дисплея да му изскочи. Отделно приложи сила в четири предварително определени точки. Тоест ако искаш да си унищожиш телефона - това е начина... :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно за мен това е пълни изродщина.Не виждам кой номрмално използващ телефнът си човек, ще го повреди.Сега ако търсиш нарочно начин да го направиш.... то и телевизора в хола можеш да го счупиш ако ти хрумне да седнеш на него!

 

Сигурен съм, че телефонът е точно толкова здрав, колкото е необходимо да бъде.За останалите има едни телефони как се казваха.... CAT май, дето са гумирани, дебели и т.н.Мятайте си ги тях и си ги вхърляйте и се радвайте колко са здрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с Iphone 5 и iOS 8 има ли драми с блутута? От както ъпдейтнах нещо ми се засира сериозно качеството на разговора в колата, а преди беше перфектно  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно за мен това е пълни изродщина.Не виждам кой номрмално използващ телефнът си човек, ще го повреди.Сега ако търсиш нарочно начин да го направиш.... то и телевизора в хола можеш да го счупиш ако ти хрумне да седнеш на него!

 

Сигурен съм, че телефонът е точно толкова здрав, колкото е необходимо да бъде.За останалите има едни телефони как се казваха.... CAT май, дето са гумирани, дебели и т.н.Мятайте си ги тях и си ги вхърляйте и се радвайте колко са здрави

 

Не знам защо си толкова сигурен. Тва да си седнеш на телефона (без да искаш естествено) е нещо съвсем нормално. И вече е проблем, щото плюса ще е за боклука. Нелепо е да е толко крехък при положение, че смартфона е най-използваната вещ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анти терористична мярка. Сори :D

 

 

Някой с Iphone 5 и iOS 8 има ли драми с блутута? От както ъпдейтнах нещо ми се засира сериозно качеството на разговора в колата, а преди беше перфектно  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седи ти на лок скрийна или не можеш да затвориш?

 

Затваря бавно и циклещо и остава като неприето повикване на лок скрийна ... преди не беше така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва да си седнеш на телефона (без да искаш естествено) е нещо съвсем нормално.

 

Ми не знам, не помня някога да съм сядал верху телефона ми от времето на нокиите с фенерче, че до ден днешен.Вярно,че аз принципно си пазя вещите доста, има хора които ги изпускат пред ден тези телефони, така че при тях може и да има  проблеми, но това си е техен проблем все пак.Който чупи-купи, дето се вика....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...