Jump to content

Recommended Posts

Кажи му да забрави това устройство, за да се махне от списъка със свързвани у-ва и го свържи отново. Трябва да е ОК след това! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ot 8.1.3 не ми работи изобщо Ай Ди Фингъра....

 

за Плоив айфона много познава времето  , много рядко бърка, а не е като да не го глеам по няколко пъти на ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е получавал тези дни оферта от М-тел за бизнес клиенти? Една от мениЖърките ме лъзна, че ще има интересни цени, ама ги чакам вече неприятно дълго време... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, обади и се де :hilezh:

Качих 8.1.3.

Понеже дъщеря ми ползва повече  телефона от мен, проблеми с игрите и няма след ъпдейта  :hilezh:

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета каква е процедурата за слагане на бакъп от 5s върху 6, когато бакъпа е от ос 813 а 6 е със софт 800?

Преди месец/два когато преминавах на жената телефона не успях да разгъна директно върху 6 защото имаше разлики във вресиите на софта м/у 5цата и 6цата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така както казва 

zlobil

, но очаквай малко изненади. При мен имаше проблеми с iMessage и Facetime. Прехвърлих бекъпа от 4s на 6+.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, обади и се де :hilezh:

Качих 8.1.3.

Понеже дъщеря ми ползва повече  телефона от мен, проблеми с игрите и няма след ъпдейта  :hilezh:

 

Преди няколко дни и се обадих, направи ме на гЪз, че било първия ден от работния месец. Ноември месец предлагаха iPhone 6 за 700-900лв без ДДС, сега ги продават на 1500+....  :stupid: Супер много ме дразнят тия амсалаци... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално съм в сектата  :hilezh:

 

Викнах си една 6-чка с 64GB RAM. Утре ще дойде, но вече му напазарувах и кейс *Speck. Пише, че покривал Military стандартите...  :hilezh: За сега мога да кажа само, че е е дебел и гумен, може и да пази :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предоставя ли действително някакво удобство при писане суифт-а? До сега не съм използвал подобни булшитове, дори на андроид винаги съм ги изключвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах един ден и го махнах. Пила със същата скорост на оригиналната клавиатура и съм прекалено свикнал. Отделно, че аутокомплийта е прекалено интрузивен и ми прави мазало с писаниците..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само това, доста тъпотии има, примерно смяната на езика със задържане, а аз редовно пиша нещо тип "Виж тоя сайт www.something.com " и тая смяна ми отнема повече време което обезмисля някакъв маргинален плюс който съм получил от концепцията на клавиатурата. Отделно го няма като задържа точката да напие .com няма го като тапна два пъти спейса да напише точка и тн. Като цяло до този момент по-добра от оригиналната клавиатура не съм намерил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тоя дето направи световния рекорд на суифт после го подобри със стандартната епълска, нищо не могат да налазят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не работи толкова добре като при андроида. Бърка думите. Запецва при излизане и наистина буквите са ситни. Може би ще го махна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен изглежда, ама не виждам как да си добавя нормален мейл акаунт, различен от проследимите  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 8.1.2 съм и установих, че ако си закрия камерата с пръст екрана на телефона гасне, както прави по време на разговор ...прави го докато не говоря.

Не ми е правило впечатление друг път да е правил така......?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално, изтрих я вече  :eusa_hand:

 

 

Мм да, аз нямам такива акаунти и не съм обърнал внимание.

Както и да е, програмката си има много благинки.

 

А през exchange, не може ли да се добави pop3/IMAP?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...