Jump to content

Recommended Posts

Тя гаранцията е международна ама да се възползваш от нея в България е едно малко приключение със съмнителен краен резултат.......  :wall:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя гаранцията е международна ама да се възползваш от нея в България е едно малко приключение със съмнителен краен резултат.......  :wall:

Ами ние нали сме все "между народа" и все се опитваме да се слеем и впишем с него, наричайки се Европейци, но все не ни се отдава все още ... , но надявам се и това да стане, преди "народа" да е изкачил още няколко стъпала в развитието си и пак да гоним  :runningdog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци, не следя темата, не ми е интересТно, но имам един въпрос....може ли да се джейл-не 6тица щото ако не може, нема да изсипвам една капа пари за модерна кошница с вайбър и уотсап! не съм стиснат (много), просто съм тъп и не мога да си пазарувам програмки/игри с такива неща/дивайси и нямам никакъв интерес да се научавам (тва в случай, че се излети некой да ме полее че чъм циц :hilezh:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

При мен цъфна новия ап за часовника, но само на телефона, на таблета не го мернах...

Иначе за момента нямам оплаквания от 8.2, твърде раншко е разбира се още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, я дайте съвет - да му включвам ли LTE мрежата или да си го оставя на 3G? LTE-то уж трябва да е по-бързо, ама май не винаги...

 

Тествали ли сте и има ли разлики?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ? Аз видях на картата че няма покритие преди време и така и не съм се интересувал повече. Как е като качества, как е обхвата в сгради и т.н. , може ли малко повече информация.  :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко помощ за лаик като мен?

Получих този мейл от online@Apple.com на 6 март

"The following information for your Apple ID was updated on

Shipping and/or billing address

Please confirm your identity today or your account will be Disabled

due to concerns we have for the safety and integrity of the Apple Community.

To confirm your identity, we recommend that you go to:

Verify Now >"

И естествено съм изпуснал срока и акаунта ми е деактивиран!

Въпросите са

Мога ли да се регистрирам отново със същия мейл и парола?

Как да изтрия от устройствата съществуващия акаунт и парола и да започна нова регистрация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си пише в писмото, че ще бъде деактивиран. Опитай с писмо до съпорта за да си запазиш акаунта. Ако от устройствата с които го използваш направиш Log OFF - не съм сигурен дали иска парола - опитай, но предварително си направи бекъп локално на компа, че ще изтрие всичко от акаунта. Мисля, че пита дали да запази информацията е телефона или и нея да изтрие. Просто бъди предпазлив с предупрежденията, които ще ти изведе на екрана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...