Jump to content

Recommended Posts

Май май да....аз лично се пробвах с 6-цата изкарах около 2 седмици и пак се върнах на 5S, спор няма 6-цата е уникална машинка на на мен лично тоя размер не ми е удобен....ще чакам 6С  :lupe:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там пък изобщо ги няма, от както е активна тая "екстра".  

 

Странно. Сега се сетих да погледна пак в icloud.com и снимките са там. 

Остава проблема, защо ги няма на настолния а на лаптопа се появяват.... Мистерия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги с айфон 6 съм и ми го смениха от ейпъл гаранционно ъпдейтнат на 8.2 - оттогава не ми намира блутута на колата :( На мойта 5s-а си го намира и включва директно 6-цата даже не го намира :( кво прайм ?  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е този огромен интерес към 5ЕС-ките? Да не би да прозряхте, че големи лопати не ви трябват за телефон? :hilezh:

Аз лично никога не бих се върнал. Даже се оглеждам за плюс. :) Ама сигурно има хора, на които са им големи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно оправдан интерес - за мен също 5S е най-добрия айфон на пазара в момента като комбинация от качества. Единствено 6+ предлага нещо ново и различно за хората, на които iPad Mini им идва малко голям. От както излезе iPhone 6 цената на 5S на пазара за втора ръка скочи [emoji4]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.ще чакам 6С  :lupe:

Който най вероятно ще е с размера на 6-цата. След година две щете не щете ще трябва да свиквате с големия размер. Аз съм много доволен от 6-цата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм вече доста време с тази 6ца а мойта мацка е с 5S и като го взема да го ползвам ми идва много малък :)  много малък  
и все пак някой проблем с Блутута на 8.2 ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам проблем с блутут-а още преди 8.2 :( Изведнъж спря да работи под всякаква форма. Веднъж го резетнах, set as new само за да видя дали ще се оправи, което и се случи, но върнах бекъп от iCloud обратно, който го насра обратно с пълна сила. Просто не ми се жертват iMessage, бележки и други неща, които ще загубя за да си го оправя.... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите без проблем се връзвам на 5S с iOS 8.2 с блутута към таблета (Acer) и към слушалката на (Nokia Multipoint) с други устройства не съм пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Reset Network Settings за блутут-а и го pair-ни наново...

 

Пробвах, нй стаа :( А така се надявах <_<

 

Pair-ва си се успешно, но ни глас, ни нищо.

 

На жената 5цата с 8.2 няма никакви грижи. При мен мисля до 8.1.нещо.си нямах никакви грижи и след някой ъпдейт ударих греда.

 

Ама пък виж - можем да го изтъкнем като feature, че видиш ли на iOS бекъпите в клауда са толкова обстойни, че взимат и евентуални бъгове със себе си, които ресторваш обратно при нужда :hilezh: Кой андроид го може това, КОЙ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iOS 8.3 излезе.

Точно по последните проблеми с блутуута има фиксове.

Wi-Fi and Bluetooth fixes

Fixes an issue where you could be continuously prompted for login credentials

Addresses an issue where some devices disconnect intermittently from Wi-Fi networks

Fixes an issue where hands-free phone calls could become disconnected

Fixes an issue where audio playback could stop working with some bluetooth speakers

Редактирано от hivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих 5ес, сестра ми с голям мерак ползваше 6+ - счупи му 2 екрана, че са й малки ръчичките и стигна до извода че по-голям от 5ес не може да си позволи физически :hilezh:  За това тоя даунгрейд..., на мен също не ми е удобен по-голям от 5ес

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 8.2 на 6-ца никакви проблеми с bluetooth на ауди a4 b8 и ауди а1.Сега свалям 8.3 и ще видя колко по добре ще стане

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ъпнах 8.3 но пак не ми намира блутъта в колата .... как да направя  Reset setting  за да видя дали ще го намеря наново ... на 5S си бачкаше супер докато не го ъпнах и него на 8.3 :* сега и той няма връска с модула :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако го интересува 6-ца, 16ГБ, space gray, пълен комплект със всички документи, на няма и два месеца, неотличима от чисто нова, заключена към Теленор - да пише ЛС.

Надявам се, че не нарушавам форумни правила. Ако го правя, нека мнението ми да бъде изтрито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих си 8.3 с надеждата блутут връзката да ми проработи отново, но ку*ец - същото неработещо положение.

Направих отново Reset network settings. Без промяна.

Направих Erase All Content and Settings. Без промяна.

Направих Restore device през iTunes. Без промяна

Направих Restore device през iTunes + Set as new без да пипам каквото и да е било (дори Apple ID-то не си въведох). Без промяна.

 

Отказвам се. Тази невероятна технология просто трябва да бъде погребана. Спасение очевадно няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...