Jump to content

Recommended Posts

По-скоро до конкретния магазин кога си отишъл и колко време има свободно, ако е някъв централен и отидеш 5-6 следобед знаеш ли кога :) 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата бяха централните (ако не и единствените) в съответните градове... Дали са ми записвали часове за след 2 минути в системата им - не знам, но нито съм се обяснявал, нито са ме питали каквото и да било.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой запознат ли е с блокиращия смс, който като ти го пратят ти блокира смс-ите не можеш да отвориш и да пращаш нещо от този род изглежда и трябва ти пратят още някакъв за да ти тръгнат

Power

لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, има 2-3 workarounda да си го оправиш сам. Aко знаеш кой ти го е пратил, можеш да отговориш през Сири или през Notes, което оправя нещата. Ако не знаеш - караш Сири да ти прочете съобщенията и така да разбереш. После пак по същата схема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dafuq....тоя смс само рестартира спрингборда....нищо друго

това е

effective.

Power

لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ

има прекалено много символи и нотификациите бъгват, не блокира абсолютно нищо...

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и при мен така стана Ivo-G и докато разбера как се оправя, като не съм се сблъсквал с такова нещо, вече всичко ми е ясно, но нека повече хора разберат, че не е приятно, като не знаеш за какво става въпрос първоначално, просто получаваш СМС не виждаш от кого рестартира ти телефона и ти крашва всеки път месинджъра като се опиташ да влезеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори не мога да го изкарам на екрана през Tapatalk.

Като слайдна надолу и в момента в който се появи първия символ от въпросния СМС на екран, моментално приложението крашва и така 20 пъти.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като човек с опит в софтуерното трошене на телефони, да попитам по-простичко- ако си пъхнете картата с един адаптор в една  Нокия с фенерче и забършете тъпия СМС, това няма ли да реши проблема генерално? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори не мога да го изкарам на екрана през Tapatalk.

 

Кво общо има Тapatalk? 

 

http://www.imore.com/how-fix-ios-8-unicode-messages-crash-bug

 

...

 

Имай предвид, че тва не е баш смс, в смисъла на "смс" от 1997-ма и ерата на мобифоните...   :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деева, амбицира ме да пална Нокията и да ми го пратиш :hilezh:

П.С. всъщност си е СМС, вместващ се в 253 символа (по спомен).

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tapatalk се чупи по същият начин заради memory overflow както и Messages.app от поста на злобил. Пуснаха фикс, ама май не работи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен като ми го изпратиха само ми рестартира спрингборда за няколко секунди и това, после си влизам в imessage без ядове, даже от там го копирах за да го постна тука  :nixweiss:

 

Сигурно съм някъв мноо голям късметлия ма като изключим че дисплеа на 6-цата ми се димва когато си иска повечето бъгчета ме пропускат  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като помня на колегата @Васко (не съм сигурен дали беше той) колко лев му искаха за 5S екран ме е страх да си помисля колко ще искат за 6-ца..... занеси го където е гаранцията пък ако не ти пука за нея май вече се намират по 150-200лв дисплеи и от iCloud телефони.....ся като почне сезона на морето и по-тънко ще се намира :hilezh:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако иска да му важи гаранцията - единствено Creative е вариант, доколкото аз знам... Цената, обаче, беше абсурдна - ако помня правилно, 450 лв. за 4S. Лично за мен няма никакъв смисъл и може да го смени в някое сервизче за 120 лв., примерно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lug.bg иначе е 190 долара на 6+ оригинално от apple стъклото за сравнение само

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако иска да му важи гаранцията - единствено Creative е вариант, доколкото аз знам... Цената, обаче, беше абсурдна - ако помня правилно, 450 лв. за 4S. Лично за мен няма никакъв смисъл и може да го смени в някое сервизче за 120 лв., примерно.

ебати цената....аз съм останал с впечатление че говореше за 5S.....на 4-ка сменях преди седмица - 90лв....тия за 450 трябва да ти дават и бонус още една 4-ка към стъклото :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това беше доста отдавна, аз съм с 5S откакто излезе :) До момента не съм успял да го смеля него, 4S за сметка на това - 2 пъти, и то за 3 дни  :hilezh:

 

Между другото, сигурен съм, че тази цена от 90 лв. не е в Creative :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...