Jump to content

Recommended Posts

Фендс фри не ползвам :), но за хендс фри мога да ти препоръчам за разговори това, за музика това . Ползвам и двете. Първото заглушава страничните шумове и казват, че ме чуват много добре и не разбират кога съм в колата. Low power са и двете. Издържат много. Досега не съм имал блутуут устройство с такъв добър обхват. Второто го ползвам с епълските слушалки и свири много добре.

Редактирано от Maranello
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес успях да взема две 6-ци на добра промоция, която седя 2-3 дена на сайта на Мтел и изчезна - м/у 580 и 955 лв в зависимост от плана. А плановете не са дървени като на Теленор.

034403868.jpg?r=0

034403869.jpg?r=0

034403870.jpg?r=0034403871.jpg?r=0

034403872.jpg?r=0

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз например ги взех на бизнес смарт L - за 24 лв 700мин към всички в Бг, САЩ, Канада и 1 зона в Европа, 0 ст към Мтл, 14 ст към другите след 700-те мин, 3000MB нет на висока скорост, 300смс-а към Мтл.

На този план 6-ците бяха по 850 лв. Тук цените са без ДДС, но при положение, че го вземаш на бизнес план това е без значение.

А има и друго какво да се избере като план, даже за физически лица до преди няколко дни имаше и по- добри планове, но нещо ги скриха -трансфер, сега са малко по-куци,

Докато при Теленор - излагация, нито имат за подобни пари планове с много минути към всички, нито отчитат времето като съвременен оператор - всяка започната минута се брои за минута, баси това беше модерно преди 5 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теленор имат за 28лв - 300мин към всички, 3000мин в тяхната мрежа, 300смс, 3GB интернет, 30мин в ЕС роуминг, за периода на договора допълнително 600мин към всички и 3GB интернет. 

 

6 16GB е 640лв 

6 64GB е 720лв

5S 16GB е 520лв

5с 8GB е 280лв

 

Това видях вчера в техен магазин, влязох от любопитство. Без ДДС цени.

Редактирано от netizen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти е така (не си извадил правилно ДДС-то), но точно това споменах горе, липсват им планове с повечко минути към всички, 300 мин едва ли стигат на много хора, а това да се ограничаваш само в мрежата на Теленор не е работа, а и отчитането на времето не подценявай.

Но всеки преценя.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато при Теленор - излагация, нито имат за подобни пари планове с много минути към всички, нито отчитат времето като съвременен оператор - всяка започната минута се брои за минута, баси това беше модерно преди 5 години.

при МТел : "Таксуването на разговори е на минута, а на трафика на данни - на 1 кб"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Теленор със стара тарифа, с нет и включени разговори и тарифирането ми е същото като на мтел бизнес тарифите. Много по-бавно се изразходват включените минути.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и при Мтел има планове с едноминутно отчитане, ако всъщност изобщо някой спазва нещо.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си бизнес клиент на Т-нор, и не такъв, с 2 карти, ще имаш достъп до съвсем други планове.

Аз ползвам 1200 безплатни минути към всичко в БГ, 240 към всички стационарни в EU и/или мобилни+стационарни в САЩ, Канада, Русия + 2GB data (повече не ми и трябва, иначе вероятно ще дадат и 3), някаква прилична цифра фрий смс-и, която не си спомням. Отчитането им е след първите 30 сек на всяка сек. При плановете за физически лица нямам идея как са нещата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейт до 8.1.1 не мога да вляза в App Store. Опитах всичко, което намерих в нета, но не иска да се ''закачи''  :twisted:  :2gunsfiring_v1: .

Някой с подобни драми и идея за решаването им?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой намери ли начин да подкара location services на Viber!? Продължава да не работи от както дойде iOS 8! Пробвах и да преинсталирам - същото. При половинката е същото положението...

 

няма да се подкара, докато вайбърите не си оправят манждата наречена приложение/viber

апропо viber е една от най-глупавите месинджъри според мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам проблем с апп-стора след ъпдейта.

OEM-ски, човека пита дали някой има тоя проблем(респективно решение) а не дали ти/ние нямаме проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръсточесец, а аз питам ли те нещо, че ми отговаряш?

Има значение дали проблемът е масов или индивидуален (както вероятно е в случая). Ма добре, че ти му помогна повече от мен!

@bobu - проблемът с вайбър вече е отстранен както бе писано назад и всичко отново си работи топ.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е масов и след като не стана по описаните в нета начини го реших с традиционна "уиндоус-техника" - влез-излез :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръсточесец, а аз питам ли те нещо, че ми отговаряш?

Има значение дали проблемът е масов или индивидуален (както вероятно е в случая). Ма добре, че ти му помогна повече от мен!

@bobu - проблемът с вайбър вече е отстранен както бе писано назад и всичко отново си работи топ.

Не бе А3 8РА, не си ме разбрал.

 

бъди здрав и следвай призванието си да пишеш ******

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво е положението с версия 8.1.1 на 4S?

ПП: Spunky, имаш ЛС.

Редактирано от S8_TDI Vasko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OFF: много е модерно (пак) пращането на фалшиви мейли за ре-валидиране на епъл-аи-ди- акаунта. Като си попълните данните на картата и пратите, получавате, че успешно сте превалидиран. Аз им пратих фейк номер и парола 'биг-дик' и я прие за валидна :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на някой прави ли му впечатление, че сякаш от известно време tapatalk смуче доста батерия!? Че я ползвам - ползвам.... Ама нещо взе да ми пада батерията по-бързо и като поглеждам статистиката - 33-35% от консумацията на телефона е от tapatalk и на първо място!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам tapatalk както обикновено и не ми се е качил процента в статистиката. Явно си увеличил времето на ползване.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...