Jump to content

Recommended Posts

Как то dice.bg, тея продават китайски боклуци на тройни цени от тези в ebay. Стига сте пълнили гушите на разни нещастници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dice.bg е супер магазин който продава всичко за iPhone и другите смартфони на много добри цени. Аз лично пазарувам само от там. Доста по-евтино от магазините за i-неща по моловете да речем. Да не са производител, че да са китайски боклуци нещата :) Продават си moshi, elago, incipio - всички читави марки за кейсове и тн. както и оригинални части. Много злобничко изказване, да не бачкаме за конкуренцията нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как то dice.bg, тея продават китайски боклуци на тройни цени от тези в ebay. Стига сте пълнили гушите на разни нещастници!

пълни глупости, момчетата са много свестни....едни от първите са продаващи apple продукти и доколкото знам преди година-две имаха официална покана от apple да отидат до USA (мой приятел е съученик с един от собствениците). А от ибей надали има по китайски боклуци за айфон....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от Дигитален център, купил съм десетки аксесоари от тях, не само за Айфон.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко за айфона е китайско реално, без значение от цената, но има разлики между различните китасйки неща.

Аз също взех батерия за 40-на лева и съм доволен,  в креатив център ми обявиха 210лв и 4 дни тестове...гаранцията в крайна сметка е еднаква или по 6 месеца, та кой от където иска да си купува. Има и ибейски по 5-7 долара, без нито ден гаранция, та избор има от 10лв до 210лв и все китайско е всичко.

Редактирано от toro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тия цени не знам, но най-вероятно просто са ти дали цената на Apple към момента за оригинална батерия. За iPhone 5 оригиналната батерия която продават в момента е 39 лева...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dice.bg е супер магазин който продава всичко за iPhone и другите смартфони на много добри цени. Аз лично пазарувам само от там. Доста по-евтино от магазините за i-неща по моловете да речем. Да не са производител, че да са китайски боклуци нещата :) Продават си moshi, elago, incipio - всички читави марки за кейсове и тн. както и оригинални части. Много злобничко изказване, да не бачкаме за конкуренцията нещо :)

Хаха, точно конкуренция работя да... ще припадна!

Всичко различно от изброените марки го има на 3-но по-ниски цени в ибейката. Аз казвам какво е моето мнение, който иска да си пазарува, секуро ми е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, Dice не е зле, ако сте изпаднали в безизходица, но ако имате възможност и най-вече знаете алтернативен канал за доставка на части нещата просто НЯМАТ допирни точки! Много рядко цена за елемент от който и да е iPhone се измерва в долари, а не центове. Батерия за 5/5S е около $7, "оригинална", наистина хубава. Оригинален дисплей около $40... 5S Home button $5....

 

Няма проблем или е лошо който иска да обявява каквито цени си пожелае! Просто е добре единствено да знаете реално при малко желание и време на какви други цени могат да се намират всички тези неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли дал линк за този оригинален дисплей за 40$, тъй като моето стъкло е пукнато и искам да го оправя. За 5S става дума.

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да ти дам линк няма да ти свърши работа :) Сайта изисква стоки за минимум $300 за да може да бъде направена поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти познаваш някой който пазарува от там и ще ми го даде на тази цена? Все пак бих се радвал да имам линка на ЛС, пък може и да се измислят някви партийни 300$

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пазарувам многократно от там и бих ти го дал на драго сърце на тази цена, даже бих ти го сменил за 0 време :) За това и си позволявам да коментирам - защото съм пробвал, знам какво пристига, знам какви са цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв начин контрол центъра да стане полупрозрачен както при IOS 7, че май не виждам такъв?

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi - айде мерси с тия "оригинални" части от Алибаба. Ти лично колко такива си сменил? Защото тук в един от офисите ни работят 70 човека и всичките са с айфони и всичките са решили, че като си ги изтрошат трябва да им ги оправя аз :) Та да ти кажа от тия батерии за по $7 от три една е дефектна и не тръгва, а останалите две карат по половин година и после телефона почва да разрежда от 30 до 1 процент и след това изключ. Стъклата за по $40 долара са същата работа - масово дефектни, трябва да поръчаш поне 2 за да си сигурен, че ще си оправиш телефона. Тва е малко като оригиналното масло на Ауди дето видиш ли е същото като тва в Метро за по 20 лева тубата само, че тъпите германци са сложили отгоре други етикети да взимат повече пари :)

 

Какво значи безисходица, аз там за оправяне на телефон не ходя - има едни типчета lug.bg на които като не ми се занимава съм им оставял няколко телефона и се справят повече от прекрасно. Дице си е магазин за аксесоари основно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готин, не е Алибаба, успокой се. :) Каквото съм поръчал е било в перфектно качество, напълно работещо. Имам 4 или 5 доставки, не помня точно, от въпросния сайт - smartphone-parts.com, което ще рече, че гаранция имаме инвестирани над 1000 долара за всевъзможни чаркуляци. Освен ако не ме мислиш за пълен идиот и кретен с мазохистични наклонности да ръся пари на вятъра - приеми, че нещата описани по-горе са буквално както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типичен проблем на батериите ли е разряда от 30% до нула? С нова батерия винаги ли се оправя? И ако старата изключва на 30%, но иначе си държи?

Редактирано от DLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разряда от 20-30-40 до 0 показва, че батерията е заминала и е за смяна. 

 

 

Wizi сигурен съм, че си разкрил схемата и в тоя сайт легално продават оригинални части на 1/10 на цената, на които Apple си ги продават по магазините :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сайта не е лош, пазарувал съм и аз след като Wizi ми го шерна преди време.....

виж обаче поведението ти аз съм по по най вече леко почва да става досадно, виждаш ги работите но не чаак толкова колкото си мислиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пада до 0 защото е студено , лятото няма да го има този проблем .... на 4еската от една година  ми го прави този номер , обаче си кара още без никви драми , само да не го държиш на студено и падане от 20-30 на 0 няма , има падане от 5-10 на 0 макс! и то веднъж седмично примерно!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка и така сте засегнали темата с батерията. Да питам и аз, 4S се изключва при минусови температури(заряда е на 80%), след като се стопли се включва отново и си продължава да работи.Батерията за смяна ли е или ...

Редактирано от StefaK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пада не само когато е студено. Говорим за употреба в нормални условия, а не в тайгата. При минус амнайсе градуса няма да запали телефона, ще се изключи и тн. Същото е и при големи жеги. Аз не бих си сменил батерията ако пада в някви нечовешки студове. По-скоро виж как се държи при нормални температури преди това. 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам примери с два телефона на други марки, които го правят на топло и на произволен принцип. И на двата батериите иначе карат много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi сигурен съм, че си разкрил схемата и в тоя сайт легално продават оригинални части на 1/10 на цената, на които Apple си ги продават по магазините :)

 

Батин, с такова плитко "остроумие", далеч извън прага на разумната приказка, далеч няма да стигнеш. Само подсещам, as a gentle reminder, дет се вика, пък ти ако искаш пробвай.

 

Казвам за просто една от многото алтернативи, които съществуват в интернет пространството. Обосновавам се защо смятам, че конкретно тези са "окей" като дадох за пример похарчените суми към тях надявайки се да е все пак някакъв довод.

 

По-скоро някой кръгъл идиот трябва да бъде сочен с пръст, който върви и твърди как през 2015та година една батерия за мобилен телефон съвсем нормално било да струва 40-50лв.... <_< То целия iPhone я има 100-150 долара реална стойност като компоненти, я няма....

 

:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...