Jump to content

Recommended Posts

Странно, защо ти е тогава смартфон?

 

За гъзария  :hilezh:

Сега по-сериозно.

Недко,не искам постоянно да съм он-лайн и да вървя със зарядното в джоба - това е.

Иначе с мобилния нет и смартфона в повечето ситуации ми е най-удобно комуникирането и проверката на нещо в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай го тогава на 2G. Някакъв приемлив междинен вариант за информираност/консумация е. Поне на МТел 3g граничи с трагичното и батерията заминава.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам - щото съм на М-Тел и нета е оттам и забелязвам как стопяваше батерията на 4-ката в момента и на 5-цата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя мобилен интернет е точно обратното - пуснал съм за 40 кинта 10 гигабайта и сумати безплатни минути и гледам преди няколко дни се обажда телефона - "не сме бекъпвали от 3 седмици, моля включете WiFi-то...." :D Кофтито е, че реално използвам 2-3GB, но пък минутите влизат в употреба. 

 

Мдам, това с iCloud бекъпа, който изрично иска WiFi могат мисля вече спокойно да го пуснат опционално да минава и през 3G/4G предвид колко безплатен мобилен интернет има по света, пардон - Европа.

 

Марто, 2G дърпа в пъти по-малко батерия от 3G. Трафикът е приемлив за основни неща. Ако искаш тествай ден-два за спорта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста бързо се свиква а след това 5s е супер малък и неудобен :) от опит

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде iOS 8.4 някой пробвал ли го е вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде iOS 8.4 някой пробвал ли го е вече?

 

Същия смях като предната версия и по предната - общо взето нищо което да те впечатли или учуди.

Само си ъпдейтваме - все едно стоим на едно и също място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично няма да ъпвам че минали път нито блутута в колата бачка нито не знам си какви програми още ... айде за сега тъкмо съм си нагласил телефона .... няма да човъркам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия смях като предната версия и по предната - общо взето нищо което да те впечатли или учуди.

Само си ъпдейтваме - все едно стоим на едно и също място.

 

При мен всичко си работи екстра, ъпдейтнах още като го пуснаха.

А и какво точно ново трябва да има при положение че това е ъпдейт на 8.х а не е нов фирм.....на есен ще има промени :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия смях като предната версия и по предната - общо взето нищо което да те впечатли или учуди.

Само си ъпдейтваме - все едно стоим на едно и също място.

 

Интересно какво очакваш да се промени толкова при всеки минимален ъпдейт? Чистят някакви известни бъгове, добавят най-много някоя друга малка екстра и това е. Нещо по-съществено можеш да очакваш само при генерална iOS версия и то пак в граници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, кой е с 8.4 на 4S?  Промени ли се драстично лайфтайма на батерията, от което много хора изреваха при 8.3? Аз още не съм качил 8.3 и сега се чудя да качвам ли 8.4 или да си стоя мирен :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 8.4 на 4S. Когато го купих беше с 8.1.3, ъпдейтнах след няколко дни до 8.3 и сега веднага до 8.4. Разлика в поведението на батерията не намирам :) Изключвам го сутрин към 07:00, докато се прибера, около 18:30 - 19:00, е в рамките на 20-30 %, това с непрекъснато включен 3G, wi-fi, GPS-а мисля е изключен само, с две думи доволен съм :zustimm:

 

П.С. Забравих да кажа, че всички ъпдейти са ми OTA

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...