Jump to content

Recommended Posts

факт, 4/s си е морално остарял телефон който съвсем скоро ще остане без поддръжка, абсурдно е за 50-100лв разлика да се вземе 4с вместо 5 който макар лошото люпенето е абсолютно куче, моят си работи безотказно след 4 смени на дисплея и след разкостване до последното болтче за смяна на панелите. 

 

тва че на някои хора им харесва размера на 4-ката не го прави по-добър от 5. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропускаш момента с целта на употебата на телефона- доста хора просто говорят, не ползват никаква функционалност. 3 години съм тествал мобилни устройства и факт, размера на 4/4S ми е оптимален, макар че и с 5- цата се свиква. 6 вече ми е доста некомфортен като габарити. Разликата в респонстайма на тъча и скоростта на обработка на процесора за тези хора са 'нЕкви глупости' и са си прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 6+ и ми е половин идея по-голям от гледна точка на удобство, а 6 е идеалният размер за ръката ми!

Като хвана 4ката в ръка сега и се чудя как съм я виждаш като голям телефон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези 4 смени на диплея заради чупене ли са били или някакви дефекти?

 

дефекти с айфон от 2 до 6 съм имал само с 6-цата която се димваше произволно и ми го смениха гаранционно, всичките смени са заради счупване за мен 4/5 са най-коравите айфони който съм ползвал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми петица се обели по ръбовете веднага. Около година след това я смених гаранционно и съответно я използвах по същия начин, но така и не се обели.

И до днес имаме 4S, 5 и 6 в семейството и с нищо не бих поставил 4S пред 5-цата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батки днес от лека скука преди да си тръгна леко добих достъп до хотелския рутер с трудния логин админ,админ.

Промених lease time DHCP на 86400, секунди, пуснах 200 ИПта обхват ама сега гледам че всички ме слушкат без Айфон устройствата. Те милите лийзват 90 дни. А другите са по един ден.

За това ли хотелската мрежа издъхва? Оти всеки ай тарикат си пази адреса 90 дни след като е минал да пийне едно айкайве?

----

Последно смених лийза на 12 часа което ми се струва по-нормално за хотелска мрежа. Ама първия айфон който се закачи пак е с 90 дни. Бах го в нахала.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не гръмне пак гръцката преса - български хакери налазиха морето - правят любофф, пият бира с едната ръка, а с другата хакват рутерите :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още пролетта спрях да ъпдейтвам 5-цата. Не смятам да ъпдейтвам и за напред. Ясно е, че ако продължа до края, едва ще крета в един момент..

Имам пред погледа ми 4-ка с последния ъпдейт за него и няма нищо общо с това което беше, като излезе. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iOS9 бета 3 :) Много добре, вери стейбъл съч уау :)

Ся ше е метна да видя как е, има ли приятни нововъведения че даже не съм и гледал представянето ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още пролетта спрях да ъпдейтвам 5-цата. Не смятам да ъпдейтвам и за напред. Ясно е, че ако продължа до края, едва ще крета в един момент..

Имам пред погледа ми 4-ка с последния ъпдейт за него и няма нищо общо с това което беше, като излезе. .

Петицата не страда от същия проблем с ъпдейтите като 4 / 4S, защото хардуера й е несравнимо по-добър, а новите iOS версии далеч не са чак толкова "взискателни". Ъпдейтвай си спокойно, едва ли ще забележиш каквито и да било забавяния.

 

Ся ше е метна да видя как е, има ли приятни нововъведения че даже не съм и гледал представянето ? 

 

http://www.redmondpie.com/ios-9-beta-5-here-are-all-the-new-features-and-changes/

Редактирано от Loyal2DaGame
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разцъках го малко.

Дооста прилична работа, малко по-различни неща но определено на ниво.

Само тия шрифтове нещо не ме кефят много. 

 

Дано с батерията всичко да е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърча е супер новия много съм доволен, има и по мейл апа подобрения :) С батерията виждам подобрение и новия режим low power mode също е добре измислен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам нужда от малко помощ. Ъпдейтнах се от 5S към 6 и вече мейла не ми се актуализира сам. Трябва да влвза и да чекна за нови меили и тогава излизат, ако не го направя. - тишина.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм се отказал да ъпдейтвам, 5ес-а като го взех летеше, грам забележка нямах, след първия ъпдейт почна да бави при вдигане, при втори ъпдейт още някаква подобна щуротия, със всеки ъпдейт имаше и по един голям минус. Сега 6цата е перфе със фърма с който е излязла от кутията, ъпдейт не мисля че ще види докато е в ръцете ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се филмирате нещо или аз съм ебати късметлията, на 5S със iOS 8 всичко лети перфектно, на 6 с iOS 9 пак никви ядове, телефона е дори по бърз, сафари зарежда светкавично.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...