Jump to content

Recommended Posts

Момчета, има ли някой идея, дали е възможно календара да бъде настроен така, че да показва и минали преди повече от месец събития, които са отбелязани в него? Прави ми впечатление, че по-стари от месец нямат точици и изчезва всичко, което съм писал там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от твърда пластмаса с лекота ще дере телефона.  Епълските оригинални кейсове са си почти силиконови :wink:

И двете НЕ са от твърдите, просто влезнат ли някакви частици под кейса и отиде, не става дума за нещо голямо, но е дразнещо. Ако зависи от мен ще си ползвал телефона напълно натурално, но просто някои телефонни не предлагат добър захват и сме принудени да направим нещо по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие ще се жените ли за тия тамагочита че толкова им баете? Надрал се, голяма работа...

 

Вярваш ли че максимата да имаш Iphone 5-6 и прочие - незначи че треве си батка и да имаш едни 1500лв. за такова тамагочи и да не ти дреме дали ще го разпарчосаш на втория ден още.

90% от хората включително разни дечица (14-16 годишни) загробили родителите им да го изплащат към определен оператор минимум 24 месеца не им е все тая.

Батките със силния бизнес и неограничени възможности е ясно ... за тях 1500лв днес са като пари за кафета и развлечения.

 

Аз лично предпочитам всякакъв вид техника която ползвам и на по късен етап продавам да я държа в радващо окото състояние и приличен за годините си външен вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично ме дразнят тия гуми и пластмаси, с които увиваш нещо предполагаемо красиво и стилно. Ако се знаеш, че го изпускаш всеки ден да, ама дори и тогава за карък ще го изпуснеш по дисплей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Всеки си цени парите, не ме разбирай погрешно, но в крайна сметка това е телефон, не определя начина ти на живот, в твоя помощ е. Да, по-хубаво е да си го пазиш, не да правиш жабки по асфалта с него, но и да му трепериш че имал драскотинка от прашинка между кейса и капака, или да следиш кога да му зареждаш батерията от празен до пълен заряд е прекалено за мен. Не е въпрос на пари, въпрос на разбиране е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се опитах да напиша .... че всеки го разбира по различен начин според това как живее и на каква черга се простира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с 6-ца има ли проблем с хлопане на стъклото на дисплея по ъглите, като се натисне леко? Зачетох се, че е масов проблем и хлопането най-често е в горния ляв ъгъл, но го има и по другите. Днес върнах една 6-ца в Теленор заради такова нещо, но май шанса да получа същата е огромен.

Според Apple било feature, не бъг, ама аз не го вярвам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва нещо между другото го има и при други телефони, дали е за рекламация не е съвсем ясно, но определено мисля, че сглобката фабрично трябва да е малко по-солидна. При смяна на дисплей ако двойно лепящото има някаква дебелина не е трудно да се появи лек пружиниращ ефект.

При този конкретен случай има ли разливане по екрана като приложиш малко повечко натиск по периферията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма такова нещо, даже от 2г до 6 определено 6-цата е с най-солидната изработка, 5-цата ми обаче имаше такъв луфт. 

 

 

пс : Оставих в Теленор 6-цата за смяна заради димването на дисплея.....върнаха ми я нЕмало проблеми......  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я приеха без въпроси, ама телефона е чисто нов. Предната ми 6-ца беше с разхлопан home бутон и тъмен(жълтеникав) отенък в горната част на дисплея и я продадох. Този също тъмнееше малко и хлопаше долу вдясно. Надявам се най-накрая да уцеля читава бройка. :)С предишните модели никога не съм имал проблеми откъм bulid quality, беленето на петицата не го броя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото правих сравнение с 4 идентични екземпляра от друга марка, всичките бяха различни като луфт на дисплея, разливането на лсд-то при натиск и т.н. Оказва се че има разлики и технически и с две думи еднаквите телефони не са точно еднакви, възможно е и при ябълките да го има тоя момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си система "допуски и сглобки". На земята няма две еднакви неща. Телефоните не правят изключение. Дори и две банкноти да сравните ще установите че има разлики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се научихте значи - да поизчакате докато излязат сериите означени с (S) отзад.

При които повечето болежки и несгоди биват премахнати и някой неща подобрени.  :hilezh:  :verweis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си система "допуски и сглобки". На земята няма две еднакви неща. Телефоните не правят изключение. Дори и две банкноти да сравните ще установите че има разлики.

Разликите ми се видяха прекалено много затова го пиша. И за сравнение същото нещо съм го пробвал с два китайски алкатела, еми там ги нямаше тия неща като при "флагманите". Вече не е много ясно на какво може да вярва човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На китайските алкатели вЕрвай най-добре :) На тъпите бентлита им заяждали чадърите във вратата, а с киа-та такива драми нйет!

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен похлопва, но гледам да не му обръщам внимание. Мърдането е доста малко, но не бих се лишил от телефона, за да го оправят :D (ако въобще се оправя) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На китайските алкатели вЕрвай най-добре :) На тъпите бентлита им заяждали чадърите във вратата, а с киа-та такива драми нйет!

Иронията не е на място, и аз знам как стоят нещата в живота, а това което отбелязвам е точно понеже е един вид прецедент и мен лично ме дразни доста. Безброй китайски телефони вече са на нивото, а и подминават тия скъпите на които се кланяме като качество на изработка и усещане в ръката. Не казвам, че ниската цена е случайна, а че нещата не вървят на добре в това отношение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много близък приятел и колега от офиса си купи iPhone 6 от Ментел и след около седмица ползване почна да му хлопа дисплея горе в ляво. Реши, че няма да го остави така и го прати на ремонт обратно в Ментел, където седя почти 3 седмици за да му го върнат.... същия :)  Та, поне в България не виждам кой седне да оправя подобно нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен похлопва, но гледам да не му обръщам внимание. Мърдането е доста малко, но не бих се лишил от телефона, за да го оправят :D (ако въобще се оправя) 

Ако апъл не са някаква фирма с мега специалено отношение към клиентите, че и да е стигнало това отношение до мега специалната ни държава, то едва ли ще го броят за рекламация. Най-добре е като не знаеш за тия неща, щото сега като знаеш ще тестваш редовно луфтовете  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...