Jump to content

Recommended Posts

Отнасям 7-ца плюс, че ми е време за ъпгрейд на 6 плюса така или иначе. А, че Тимката Кук е олигофрен, дет трябва да вписва складови наличности е ясно. Но пък конкуренцията е толко зле, че пропадането ще трае с години :) 

 

П.П. Керамичният watch кърти (не видях цена де), ама ще чакам новият дизайн.  :sleeping:

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Керамичният watch кърти (не видях цена де), ама ще чакам новият дизайн.  :sleeping:

1200 паунда.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно нов модел е. Липса на хардуерен бутон, на кабел за слушалки, водоустоичив, по голяма батерия и с двойна камера изотзадзе. На ТТ данни звучи много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jet Black из да шит, но май верно лесно ще се драска.... <_< ама то нали все пак в 7S ще трябва да подобрят нещо, така че ко та бърка?

 

Шокиран съм не по-малко и от новината, че не изчакаха то 2023та да махнат 16GB версия. В какъв свят живеем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо мойто SE ще дойде на прилична цена. Как може да се захласвате по някакви телефони, като деца в градина....? Не ви разбирам честно...Имало стерео...али бали...баси вие само на тоя телефон ли стоите по цял ден? И после ми говорете за социални мрежи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става дума за пари изобщо...просто ми е интересно мисленето и отношението към един "телефон". Разбирам да е нещо друго, а то телефон...сега ако apple изкарат и смарт химикалки и тях ли така ще ги налапате ...щот можете да си го позволите?

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, sky написа:

Не става дума за пари изобщо...просто ми е интересно мисленето и отношението към един "телефон". Разбирам да е нещо друго, а то телефон...сега ако apple изкарат и смарт химикалки и тях ли така ще ги налапате ...щот можете да си го позволите?

Ти защо ще си купуваш SE? Има Nokia с фенерче, още по-далавера ще е :) Не знам дали ги продават по самолетите, между другото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Васко said:

Ти защо ще си купуваш SE? Има Nokia с фенерче, още по-далавера ще е :) Не знам дали ги продават по самолетите, между другото :)

Съмнявам се, че ще го купя преди да се счупи сегашния, който е вече на 2+ години. Мисля, че правиш разлика да смениш телефон, защото просто е излязъл нов модел от това да си смениш телефона, защото стария вече не върши работата за която е купен. А и SE ще е морално остарял, когато дойде време да си го купя. 

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми злобила го е написал - какъв е проблемът след като не те притесняват парите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, sky написа:

баси вие само на тоя телефон ли стоите по цял ден? 

Kaза човека, който една година не може да си избере канапе за коридора, място на което човек прекарва по 5 минути на ден. Прехласването по телефони е в друга тема, където се мерят процесори, рам, екран, цена..... Тук се споделят разликите между новия и стария модел.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнението ти е неуместно. Канапето няма нищо общо с телефона. И не става дума за мерене на телефони. Ама верно ако няма такива като вас, apple отдавна да са фалирали.

В случая не става дума и за пари, а за начина ви на мислене и вземането на решения. Едно време му викаха "промиване на мозъци" сега не знам как му викат. И да се разберем, не искам да обидя някой...че е "промит"...просто споделям мойто виждане. Ама може и аз да съм "промит"...знам ли...с тия самолеДи и парфюми...

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти нещо много се превъзбуди. Първия айфон го ползвах 4 години, втория го ползвам 2 година и ако не се поломи ще го ползвам още 2. дали ми е промит мозъка? Апъл са добра фирма не заради единичните си продукти, а заради добрата им работа помежду им. Перифразирам самсунг правят страхотни телевизори, но нямат мултимедиен плеър, рутер самсунг, компютър самсунг и имат много голямо количество не ставащи смартфони (визирам ниския ценови клас). Отделно ползват унифициран (трошлив) софтуеър от друг производител. При ябълките всички работи помежду си перфектно. Вярно по скъпо е, но не като да си продаеш бъбрека за да имаш нещо тяхно.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идеала е канапето, имам връзки в Мартинели, има страОтни диванчета по 20 к. парчето. Талянска кожа, осветена лично от папата.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разваляй темата. Имам няколко агнешки кожи, които в момента не се ползват по предназначение и мисля да ги вкарам в употреба. Мартинели да си ги продават на масончетата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, sky написа:

 

Не разваляй темата

 

Ти си този, който разваля темите. Кой те пита за мнението ти, не е ясно. Знаем от години твоето мнение, остави ни да си тънем в заблуда и снобарщина, приеми го като последна любезна молба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам да се оплача на другарката....другарко този батко ми каза, че ако не си купя последния модел Iphone ще ме накаже и никога повече няма да мога да пиша във форума...Аз само ще ти кажа, че не те познавам лично, но егото ти е много голямо...Насти е в пъти по-печен от теб...нищо лично, но си пролича на единствената среща на която те видях.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В страни от личните нападки, екстра си е телефончето и се радвам, че не взех преди няколко месеца 6s заради по-добрата камера. Само съжалявам, че plus не мога да го купя, защото не се побира в повечето ми джобове на панталони и дънки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...