Jump to content

Заявки за тениски и стикери!


Wizi

Recommended Posts

надявам се че за хората от провинциата като мен организаторите ще измислят нещо с превеждането на парите,на мен лично ми е удобно на рька но встоденски град,интернет банкиране,или мога да отскоча до градовете около мен-ст.загора,хасково, харманлии,димитровград,ако има повече желаешти от тези градове нека да се сваржат с мен ,и да измислим нещо :respekt:

Редактирано от denislav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 164
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 броя quattro тениски бели

2 броя quattro тениски черни

2 тениски RS

Това е за сега от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се че  за хората от провинциата като  мен  организаторите ще измислят нещо с превеждането на парите,на мен лично ми е удобно  на рька  но встоденски град,интернет банкиране:)

аз също съм на тая гара !!иначе пари давам !! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен 2 броя клубни тениски (по една от всеки цвят - М размер)

Стикери си имам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до къде стигнаха несхтата със стикерите и тениските защото

И АЗ ИСКАМ ТЕНИСКА И СТИКЕР

1БР. TЕНИСКА КУАТРО ОТ ТЪМНИТЕ РАЗМЕР ХХL

И 2БР.СТИКЕРИ

КОГА ЩЕ СЕ ДАВАТ И ОТ КОГО ДА СИ ТАРСЯ ПОНЕЖЕ ПОЧТИ НИКОЙ ОЩЕ НЕ ПОЗНАВАМ ОСВЕН 1-2 ОТ КОЛЕГИТЕ

съжалявам че скоро не сам иджал на срещите на клуба но нещо ме натисна работата и нямам никакво време

имам една огромна молба

нека някой ми пусне ЛС като станат готови стикерите и тенисклите да знам и да каже от кой да си ги търся

предварително благодаря!

:hilezh:B):D:D:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм в провинцията в момента, но като се прибера 6те направя списък с желае6тите и 6те пристъпиме към събиране на пари4ки. А за стикерите, директно ги поръ4вам и после си паъарувате от мене. Само трябва да питам Визито или Ред ауди къде се поръ4ват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За срещата на 26 дали ще има стикери? :flipoff:

И да не забравиш за RED един детски стикер нали ще го правим почетен член на клуба...сега стикер после автомобил... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе !!! Тва имам впредвид ! Явно на гърба на клубните пише QUATTRO.Такива сакам

Едно уточнение за тези които нямат тениски.Клубните тениски са два вида. Отпред и на двете има емблемата на Аудиклуба(намира се в горния ляв ъгъл на форума),а отзад са различни.На едните отзад има емблемата на Ауди с надпис Audi.Ана вторите Геко(гущер) с надпис Quatro.

Редактирано от Elbi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За срещата на 26 дали ще има стикери? :flipoff:

Не, стикерите ще се забавят.... Типично за тази част от годината всички са луднали и е трудно да пласирам и нашата поръчка. Действам!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

визи, що не поръчате и стикети на 1/2 размер, че да влизат на малкото прозорче на а4-те, че тези дето имам аз са много големи - не се събират там и още им се чудя :б

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз, за списъка :flipoff: Моята заявка е :

1. Стикери - 2бр

2. Тениска синя с емблемата на клуба, размер ако може XL - 1бр

3. Тениска бяла с емблемата на клуба, размер ако може XL - 1бр

Редактирано от poceh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако за произношението се цупиш.... може и уизи да е, нема значка.

дай по същество.

Дамм ... и аз така казвам :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам проблем да се лепят и на прозорците на задната седалка :flipoff:

Дали няма да е лошо най горе или най долу на стикера да се напише с ситни букви

Бъди един от нас!

Редактирано от vladoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За А4-ката не са по размер, но ги поорязах и си паснаха перфектно на малкото задно прозорче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... нема значка.

Аааа, радвам се, че на теб не ти пречи и нямаш проблем - Уизи, Визи... Бях се притеснил за момент.

дай по същество.

Мда, дай да престанем с тоя СПАМ!

Ще говоря с момчето с поръчката на стикерите. Предполагам няма да има проблем да поръчаме в два размера. Повече инфо като му дойде времето.

А като си навит да говорим по същество - защо направо не дадеш размерите на стикера, който предлагаш да се направи???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз искам една синя, клубна тениска L или XL,

една сива,ако няма, бяла клубна, отново L или XL

и един стикер.

Нов съм в клуба и за това, като дойда на 26-ти ще се разберем на кого да предплатя и всичко останало :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Wizi

за А4 размерът е 1/2 от сегашният. наистина ще е добре да се поръчат два размера. ако мога да помогна с още нещо, ще намеря време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно бе, аз не се бях замислил къде точно да го лепна стикера, колеги с комбита дайте идеи :lol: мислех си за задния джам... но както Дако казва, по-малък размер май трябва.

И на 26 няма да мога да се запозная с вас, пичове, но дано догодина :flipoff:

та като трябват пари за стикерите и тениските, казвайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам идея за събирането на парите. Не знам обаче как ще я приемете.

Имам терминал през който може да се плаща онлайн с дебитни карти. Сумата която ще съберете обаче трябва да бъде с 20% по-голяма, заради данъчните -- ще ми се заведе като приход на фирмата.

Ако смятате че така ще ви е по-лесно, или има достатъчно желаещи, ще дам линкове за плащането, а парите мога да дам винаги на някой клубар близо до мен в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...