Jump to content

Заявки за тениски и стикери!


Wizi

Recommended Posts

  • Отговори 164
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пускам поръчката за стикерите през идните дни. Искам да ми потвърдите размерите:

5х12,5см

11х27см

Бройката каква да бъде? По 150 от всеки размер? Не забравяйте, че е лесно да се поръчат доста бройки, но някой трябва да отиде и да ги плати на куп, така че съобразявайте се и с това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi така като прегледах всички заявки мисля, че бройките

по правилно би било да са 200 бр. стандартните и 100 бр. да са

за А4-ките. Доста малко са заявките за тях. А от нормалните

стикери ми се виждат малко 150 бр. Не знам дали си успял

да ги преброиш, но най-грубо май са така /не че аз съм ги броил/ :)

А за парите наистина помисли, ако трябва тези които са в София

да направим спешна среща, може и тази неделя, за да няма излишно

натоварване от твоя страна. :D

Още веднъж :) за организацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте стикери са залепени, ама кажете за фанелките какво правим, че там предполагам предварителното финансиране е доста задължително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен тениска RS-XXL-1бр.

клубна само да не е бяла XXL-1БР.В крайна сметка само за парите не разбрах как да пратя защото в края на месеца ще е късно.SAG нещо споменава но не го разбрах за тези 20%.Някой да напише колко точно да дам за тези двете тениски и на кого.За стикерите не съм ги виждал и за това съм пас. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, някой сметна ли, че става дума за сума от ПОНЕ 200-250лв, която трябва да се плати за стикерите?

Звучи ми глупаво да се събира предварително от всички заявили по стотинки за стикерче, да се правят спосъци кой дал, кой не - най-добре да се съберат 2ма, 3ма с по някоя по-едра банкнота и така да се съберат пари за стикерите. При раздаването всеки да си получи парите обратно....

Помислете си го, вижте как ще ви е по-удобно, защото това е само предложение. А и някой се беше изказал "как може той дето е на 1500км да ме организира какво и кога да правя".... така че......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За улеснение на по-далечните колеги, както и тези които са достатъчно мързеливи:

Линк за онлайн плащане: http://www.viket.net/home/main.php?page=pay

Напишете кой и за какво внася пари (цените са написани по-нагоре) и не забравяйте да добавите 20% за държавата (за съжаление няма как).

Аз ще направя отчет и ще дам парите на който отива на среща да ги занесе.

Относно доставките:

Имам договор за доставки на едро през куриерска фирма. Който иска, да добавя по 4-5лв за доставка с тениска и 3.60 лв само за стикер. Аз ще се ангажирам с изпращането.

Редактирано от Sag
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с бройката на RS-тениските, събрахме ли необходимата бройка за поръчка????

ако ще се поръчват RS-тениски - 2бр. черна и бяла размер XL и две клубни - черна и бяла размер XL.

Ако не могат да се поръчат искам от клубните тениски с емблемата на ауди на гълба

бяла - 2 бр. размер XL

черна - 2 бр. размер XL

Стикери за А4 - 2бр.

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 стикера за Б4, че гледам станало недоразумение. За тениските съм си дал поръчката.

Редактирано от _koko_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

два малки и два големи за а4 СТИКЕРА

и три фанелки QUATTRO

една детска за три/четири годишен пич

една S и една XXL

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И АЗ ПОТВАРЖДАВМ ДВА СТИКЕРА ЗА Б3 ГОЛЕМИ И ДВА МАЛКИ ИСКАМ АКО ИМА И ЕДНА ТЕНИСКА КУАТРО XXL-1 БР. САМО МИ ПИСШЕТЕ НА ЛИЧНО КОГА СХТЕ СЕ РАЗДАВАТ И КАДЕ ДА ДОИДА И ДА СИ ГИ ВЗЕМА И ДА ДАМ ПАРИЦХКИ ПРЕДВААРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...