Jump to content

Нов член на клуба


water polo

Recommended Posts

Здравейте,на всички.........от днес съм нов член на форума,но съм щастлив собственик на Ауди Б4 Авант 1,9 ТДИ '94 от 2 месеца.От две години все повече се вглеждах в тази марка автомобили,дори карах едно А6 2,5 ТДИ '02 Авант :gmorning: и оттогава просто.......сега не че моята кола е такава,но въпреки всичко съм убеден вече,че това е АВТОМОБИЛЪТ........АУДИ.........

Пожелавам Весели Празници на Всички!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сме, силни сме!!!

Браво колега, отличен избор си направил с Б4 дизел, че и авант :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит нов ни Член! :hilezh:

Жив и здрав колега,много приятни емоции с новата колица.Марката е точната :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,на всички.........от днес съм нов член на форума,но съм щастлив собственик на Ауди Б4 Авант 1,9 ТДИ '94  от 2 месеца.От две години все повече се вглеждах в тази марка автомобили,дори карах едно А6 2,5 ТДИ '02 Авант :gmorning:  и оттогава просто.......сега не че моята кола е такава,но въпреки всичко съм убеден вече,че това е АВТОМОБИЛЪТ........АУДИ.........

Пожелавам  Весели Празници на Всички!!! :hilezh:

AUDI - това е колата!

Безаварийно каране!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни никнем като гъби новите собственици на АУДИ :hilezh:  :D

Весели празници и на теб!!!

мдааа богата държава с богати и успяли граждани :hilezh: а добре си дошал :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, бате, и за добрия избор на кола, и за точния джентълменски клуб, на който си се спрял. А на нас - честит ни нов Черен облак! :gmorning::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...