Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

Колите май ще са повече от 30, като гледам интереса! Ако станат 300 да не се окаже проблем?

Нека да са 300 :hilezh: !

Важното е да не се случат неприятни инциденти.

Полицаите от СДВР осигуриха СПЕЦИАЛНО ЗА ШЕСТВИЕТО НИ да правим ЛЯВ ЗАВОЙ от ул. "Г.С.РАКОВСКИ" към крайната ни точка - паркинга пред бившия мавзолей.

Ето един частичен и много дърводелски изрисуван маршрут:

marshrut.jpg

:hilezh:Незная дали ще прочетат, но СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ на инсп. ТОСЕВ и инсп.ГЕОРГИЕВ от СДВР! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво на Галя за организацията ! :hilezh:

Както и на всички участници за ентусиазма и съпричастността.

Надявам се утре да знам дали ще мога да се включа и аз.

:lol: за форума !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам,много добра инициатива! -_-

Искам 2 стикера,моля някой да носи в Неделя :hilezh:

П.С. Писал съм на още 3-4 човека,може да се включат и те :lol: ДА ПОМОГНЕМ ЗАЕДНО!

Редактирано от lachoni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накарах бащата да дойде с А4-ката,освен това още 2 аудита от моя страна,така че от мен 4 аудита!

+4 от мен :hilezh:

И идеята темата да бъде направена в анкета хич не е лоша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lachoni дай да тръгнем заедно от младост, пиши на лс да се разберем, ако има и други колеги от този район може заедно да стигнем до НИМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да са 300 :gmorning: !

Важното е да не се случат неприятни инциденти.

Според мен не е лоша идея да предупредим КАТ, че автомобилите ще са доста повече от първоначално предвижданите :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата във форума на на колегите от Ситроен е реализирана със подкрепата на колегата stamenov1(глоб. модератор).

http://citroen-bg.net/forum/viewtopic.php?f=69&t=41972

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще се присъединя, колеги!

За организаторите на проявата - :gmorning::rolleyes::respekt:

Опасявам се само, че бройката на колите многократно ще надвиши 30. Това от гледна точка на съпричастност е супер, но по отношение на организацията и предварителните договорки със СО да не се окаже проблем? Ако полицейският кордон ескортира 30 коли, а останлите се движим зад тях, ще можем ли да направим и ние ляв завой на раковска и да паркираме пред БНБ или трябва да търсим алтернативи?

Ще се слагат ли някакви постери и/или стикери по колите? Ако да - давам заявка и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,

направих каквото можах онлайH , а именно : http://forums.mbclub.bg/index.php?showforum=2

Темата е прикачена т.е важна :gmorning:

Тази вечер имаме клубна среща и ще говоря за този автопоход

Поздрави

ЕВАЛА на хора като теб. Иначе съм напълно съгласен с колегата по-долу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз както и други колеги от БМВ помогнахме, кой с колкото може смс-и, там вече темата също е "важна" мисля, че всички трябва да бъдем съпричастни със съдбата на това дете и в неделя, който може нека да дойде, харесва ми че си подаваме ръка форумите, така и трябва, нека се обединим и в неделя да сме много, в момента не съм с Ауди, а с БМВ, но това няма значение.....пак ще дойда...

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=4&t=227761

Редактирано от veris
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Искам да Ви поздравя за инициативата и да Ви кажа, че ще дойда на НИМ в неделя! Не карам Ауди но съм съпричастен и срадост ще се присъединя заедно с другите колеги от форума на БМВ към вас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От преди 2 дена съм пуснал тема в Ситруен форума и никакъв интерес... Се пуска модератора и целия форум се изнесе да пише глупости...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да от Ситроен и аз съм разочарован много.....според техен юзер, с това шествие се надяваме да изплашим болестта и тя да си ходи.....без коментар относно личността му и човещината в него........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това, че АКБ е организатор съвсем не значи само аудита да дойдат - всеки който е съпричастен към идеята е добре дошъл, без значение на каква марка симпатизира, защото това, което ни обединява е, че сме БЪЛГАРИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми регистрация в автомобилен форум, беше точно там. Мислех ги за доста по-... как да кажа отговорни, може би. Ама сега ми паднаха в очите много! Нека някой, който има регистрация в БМВ форума, да им каже, че няма проблем да дойдат на шествието, независимо че нямат АУДИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. според техен юзер, с това шествие се надяваме да изплашим болестта и тя да си ходи....

Кажи му на този тъпанар, че точно това се надяваме да стане .. да изплашим болестта и тя да си ходи ... от кухите кратуни като неговата и на "отговорните" държавни хора, които седнали зад бюрата си със сутрешното кафе и мазна баница ... решават кой да мре и кой да живее .. четейки кирливи документи и наредби...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както ми каза колегата пуснал темата там... повечето от мненията са на спамерите там.

Колега това не е оправдание. И ние си имаме спамери и т.н., но никой от тях не тръгнал да се подиграва на чуждото нещастие и опита на група хора да помогнат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както ми каза колегата пуснал темата там... повечето от мненията са на спамерите там.

Кажи му да се регне тук ... :):steinigung:

Само човек, който е видял тази болест в лицето знае какво представлява в действителност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи му на този тъпанар, че точно това се надяваме да стане .. да изплашим болестта и тя да си ходи ... от кухите кратуни като неговата и на "отговорните" държавни хора, които седнали зад бюрата си със сутрешното кафе и мазна баница ... решават кой да мре и кой да живее .. четейки кирливи документи и наредби...

Просто прочетох страницата им, от линка постнат по-нагоре, нямам акаунт там и дано никога да нямам....

Колкото до БМВ форума следиме темата, който се чувства съпричастен и има желание е добре дошъл, независимо с каква кола, та ако ще и пеша да е или с колело или с каквото и да е.....

ок, едитнах си поста....

Редактирано от veris
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това не е оправдание. И ние си имаме спамери и т.н., но никой от тях не тръгнал да се подиграва на чуждото нещастие и опита на група хора да помогнат!

Явно това може да се очаква от спамерите там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...