Jump to content

Радар детектор Whistler XTR-590


Recommended Posts

На мислил съм да си взема скоро радар детектор и съм се спрял на този:

http://shop.mobile.bg/63-radar-detektor-wh...er-xtr-590.html

Някой ако има такав или подобен да напише няколко реда ,ще бъда благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Whistler XTR555 Радар, за сега открива всичко по нашите пътища, а и повече. Но не очаквай чудеса, камерите ги засича ако работят на 10м не повече. Лесен е за настройка и ползване. Вземи си такъв, който ти свети с цвета на осветлението на таблото и уредите. Моят свети червено и си пасва с вътрешното осветление на таблото идеално. Общо взето добър избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За "Х" си го лови от достатъчно разстояние да намалиш по магистралата. Аз например от 170..180 намалявам до 130..140 и това става много преди да се видят полицаите. Проблемът е да намалиш веднага след като изписка на Х1 дори и при нисък сигнал 1..2 чертички на дисплея, малко след това вече като насочат пистолета или се приближиш (те могат да засичат и движението в обратната посока) той се изпълва докрай за силен сигнал. Само трябва да реагираш навреме. Това е основният банд за засичане. "K" си писука покрай всяка бензиностанция или цех. "Ka" много рядко го има с него са предимно стационарните камери, но за тях се обажда само като работят и минаваш покрай тях. "Laser" ми го е засичало 2..3 пъти, но така и не видях някой да засича с такова устройство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво излъчва на Ка? Моят радар е много чувствителен и в градска среда постоянно засича Ка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво излъчва на Ка? Моят радар е много чувствителен и в градска среда постоянно засича Ка :mukkies:

Ми той Ка е с по-широк обхват от К и X - 33.4 to 36.0 ghz....на него чат пат автоматични врати засичам....но преобладаващото са на К, което е кофти, щото в града става лудница ако К е включен, пък камерите са на него....добре, че са само 3 и се знаят къде са :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам ето този Saver G-213. Цена 30.00 лв.

93small.jpg

За момента съм доволен от резултата ( За толкова пари, толкова ) .

Пък и за момента в България се използват лицензирани радари ( ТР-4 )

само на Х - диапазон ( 10.525 ГХц ± 25 МХц ).

п.п. Една малко стара статия от в. Сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такъв и съм доволен. 4 пъти ми е свиркал до сга и 2 от тях ме спаси. Един път да те спаси си му избил парите. По принцип си карам в нормите, но има места дето се залагат със разни ограничения които може да пропуснеш да видиш и тогава помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

products_63358_1496114737snooper-3zero.jpg

Днес с чичо взехме един такъв, води се мълтифункционален понеже има и GPS в него и можеш да си запаметиш къде има стационарни камери.

Тази седмица ще пътува с него до морето и ще има отзиви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам ето този Saver G-213. Цена 30.00 лв.

93small.jpg

За момента съм доволен от резултата ( За толкова пари, толкова ) .

Пък и за момента в България се използват лицензирани радари ( ТР-4 )

само на Х - диапазон ( 10.525 ГХц ± 25 МХц ).

п.п. Една малко стара статия от в. Сега

От каде сте го взели този радар-детектор или си е антирадар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е като цена?

399 броя за героя :respekt:

В понеделник е прелитал ниско към морето по спешност и навсякъде където е имало камера или патрул е свирил - от първия тест няма оплаквания :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cobra се води шир потреба, в белите държави не е много известна. Whistler-а там се води среден клас и според мен е по-добър, но за нашите допотопни радари и Кобрата ще свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента имам евтин Уйстлър и скъпа Кобра и карам с двата , разлика почти нямат , даже първия дава по-малко фалш и всичко си опира до реакции и обстоятелства

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един хубав сайт за пазаруване има добри оферти за радар детектори

http://shopping.bg/Antiradari-i-radar-detektori

Даже и коледна промоция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

аз от няколко години катам с кобра 9630,

изби си парите на първото пътуване още. Изключително съм доволен от уредчето. За съжаление тук в родината ползваме 1/10 от възможностите му - х банда.

Като детектора съм го комбинирал с една навигация с ИГО 8хх, на което съм му сложил и ги подменям като излезе по нова версия на базата с камери и радари. Ако навигацията не ме предупреди за предстояща засада то анти радар а върши тази работа.

Ще ви разкажа една случка от лятото:

карам си спокойно с около 120 км/ч и по едно време виждам патрулката, отваря се вртата и аз съм спрян! Последва проверка на документи оглед на колата и не извикаха при патрулката. Обаче аз си имах едно на ум- дори и да бяха ме засекли антирадар щеше да свирне, да интикира поле за миг техния радар- а това не се случи.

Та както съм отишъл при патрулката и полисмена ми казва

- караш силно

- да май беше така- казвам аз

и разбирате ли ме аз се мъча да видя радара с колко ме е засякъл и кога- точно време.

тогава полисмена каза

- не гледай колегата го изтри

и тогава им благодарих и си тръгнах.

извода за мен поне е, че ако не бях сигурен, че не са ме засекли можех и да изгоря с някой лев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...