Jump to content

Insignia OPC vs А3 1.8Т


Recommended Posts

явно е някво изключение от женския род тая

Оооо, недей, че аз ква познавам, направо ако й попадне в ръцете тая Инсигния, честно се преселвам в друг квартал...

Митьо , ако ти си бил тоя дето е паднал от бесната мома с хлопела , недей да си мълчиш

Буахахаххахахаха, Ачка, аз ако припадна от тоз тролей ше си продам колата, барабар с къщата....

Даже мисля да го издиря тоз форум и да я базикна таз мома да видим ше върже ли да я отвея с неколко ТИР-а!Жорка, я дай линк към форумя бре, да дразня опелджиите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 693
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Давай 100% ще се навие . Даже и с чипс , едва ли ще ти се опъне , но ще я навият другите опелджии- ще си помислят турбо коне и ръчка , другото старо асматично БМВ автомат :flipoff:

- тия са професионални състезатели - има раздел само за 402 метра , явно всичко извън тази дисциплина е незначително и непрофесионално . . . или просто няма смисъл да се пускат на реални гонки :)

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че Алпината ще направи на тая инсигния няколко тунела (от магистрала Хемус) разстояние :flipoff::)

Редактирано от MK4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, мене ми е ясно кво ше си помисли таз мома и че ше си натъкми чипнатия тролей да ме точкува, ама лошото е че ше глътне голяма вода...Само единствения ташак е, че аз ше траа ходя до Бс да показвам на разни заблуденяци, нещо което ми е пределно ясно че е така, демек много тирове на 1км :D и малко по малко на 400м, дори и с излезлите телове на гумите!

п.п. регистрирах се, чакам да ми активират акаунта :D Въпрос за регистрация: "Кога е създадена българската държава" :flipoff::D Това добре, явно не толерират роми в тоз форум... :)

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е този.

Има един само на Бургаските Опелджии.

п.п.Там е темата на Жоро

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффффф и аз се рег.,че не ми дава да чета дееба

Пък после ще ми дадеш паролката да мога и аз да люпя семки :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, вече имаш отговор :hilezh: ...само аз още нямам отговор въпреки че в няколко поста питам сток ли е колата и...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе я дайте линк към форума, явно не е www.opelclub-bg.com

Аз там имам неква регистрация дет я бех забравил, но не намирам темата. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я въпросната мацка с въпросната Insignia 96deeb5ec5aa693a.jpg

По темата мисля, че тролея ще точкова a3-ката.

Редактирано от flexa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Била е мацка преди да трупне 15 килца отгоре...е то за всеки влак си има пътници.

Не знам за инсинията ама астра ОПЦ бая понавървява доста ще озори всеки тръц пак една руса мацка кара един такъв в хиподрума ;) ама поне е мацка не е като тва бургаското

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за инсинията ама астра ОПЦ бая понавървява доста ще озори всеки тръц ...

Ако озорването на стков тръц е мерило за понавървяване направо нямам думи... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Била е мацка преди да трупне 15 килца отгоре...е то за всеки влак си има пътници.

Не знам за инсинията ама астра ОПЦ бая понавървява доста ще озори всеки тръц пак една руса мацка кара един такъв в хиподрума :bia: ама поне е мацка не е като тва бургаското

Eййййййй много си доУен......мръсник ;):flehan:

Ако озорването на стков тръц е мерило за понавървяване направо нямам думи... :lol:

Това ОПЦ му дават 14-15 сек от 100-200 доускорение. ;)

Ясно е,че килата са му много.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако озорването на стков тръц е мерило за понавървяване направо нямам думи... :flehan:

Кои ти говори за стоков тръц, тръца трябва да е поне на конете на опела за да се класира.

Подценяването на кои да е Хлопел опц ше доведе до много форумни сълзи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои ти говори за стоков тръц, тръца трябва да е поне на конете на опела за да се класира.

Подценяването на кои да е Хлопел опц ше доведе до много форумни сълзи ;)

Аз съм на същите коне и с оглед на 400 кила по-малко ще й направя поне 5 коли от 60-260

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха начи не бил "всеки тръц" а много напомпан тръц. Вземи се доуточнявай, за малко да си помисля, че и аз имам шанс :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 коли от 60-260

Толкоз да са само, добре ше е, само дето ми се привиждат, поне 7-8 и повече....Аз 100-200 съм 12.1 по уред, тааааааа........мнооооооого тирове :hilezh::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкоз да са само, добре ше е, само дето ми се привиждат, поне 7-8 и повече....Аз 100-200 съм 12.1 по уред, тааааааа........мнооооооого тирове :hilezh::lol::lol:

Надявам се в Петък да е сухо и да се замеря с Дрифтбокса на Тони.

Ще видим за какво иде реч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкоз да са само, добре ше е, само дето ми се привиждат, поне 7-8 и повече....Аз 100-200 съм 12.1 по уред, тааааааа........мнооооооого тирове :hilezh::lol::lol:

я кажи точна каква е алпината, че ми стана заинтересовано

а не съм особено начетен на тема бмв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на същите коне и с оглед на 400 кила по-малко ще й направя поне 5 коли от 60-260

Стига са ще отхърлиш форумната легенда че от летящ килограмите нямали значение :hilezh:

и твоито е много подла а4-ка не занм кво е турбото на опела ама сигурно е недоносено спрямо твоето :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига са ще отхърлиш форумната легенда че от летящ килограмите нямали значение :lol:

и твоито е много подла а4-ка не занм кво е турбото на опела ама сигурно е недоносено спрямо твоето :box:

Май,май на мадамата Хлопела не е сток и зат'ва го дава ербап.

Ще е направена до 400 коне май.....

И в другия форум се крие и не казва.

Стига са ще отхърлиш форумната легенда че от летящ килограмите нямали значение :lol:

Не виждам начин коли с еднаква мощност,но едната 2 тона ,другата 1.5тона да се ускорят еднакво от 100-200 да речем.

Ще пробвам утре с бягане :hilezh:

Аз ще си нося мен си,а един колега ще бяга с торба цемент на гърба

Тръгваме от ускорено ходене и ще видим кой-кого :box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...