Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

търговски представител на 3 немски, 2 австрийски и 1 италианска фирми - производители на материали за...дамско и мъжко бельо...и бански :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един студен се присъединява, ако всичко е на ред скоро ще мога да помагам за мебели дърворезби и всичко що е дървено, но за сега бачкам само през ваканцийките на албена в един детски център. дърводелство и дърворезба :)

Редактирано от mmtrance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, аз работя в Мобилтел, технически сегмент. Ако на някой мога да съм полезен с нещо няма проблем. А това, че съм фен на ауди е просто логично :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

милиционер,ако някой го закъса по Люлин да се обажда

Т и си човека, аз съм от Люлин и дано не се налага да ти звъня, но е добре да си помагаме кой с каквото може :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т и си човека, аз съм от Люлин ...

тука много комшии имало, супер. gibonass евала сигурен съм че полицаите като теб са малко, но наистина дано никой не закасва с колегите ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет :( .Аз съм сервизник,както казва Ваското.

Живея в Люлин,сервиза ми е в Костинброд.

Завършил съм ДВГ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички!!!

Ами ченге съм,....то не е за хвалене....! :(

Ама съм голям фен на Ауди!

;) Защо не е за хвалене?Имаш нещо против ченгетата ли? :):dance: Хора като всички останали,имат си плюсове ,имат си и минуси :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите всички,

аз съм от скоро във форума но да с епредставя -Студент в ТУ-Варна 2-ри курс за 4-та година :lol: , спец. Корабни машини и механизми. Иии разбира се фен на Ауди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм студент в УНСС-то :blink: Но работя в една фирма за почистване на домове,офиси и прочие теракот фаянс и мокети и килими и кот са сетите :D Ако някои има нужда да свирка ша му изчистя мераклийската :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм студент в УНСС-то :blink: Но работя в една фирма за почистване на домове,офиси и прочие теракот фаянс и мокети и килими и кот са сетите  :o  Ако някои има нужда да свирка ша му изчистя мераклийската  :D

давам коли под наем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.

Както можете да видите съм нов в клуба, но откакто съм регистрирам следя редовно форума, особено продажбите, тъй като се надявам да стана в скоро време горд собственик на Audi.

Та да не се оклонявам повече от темата. Аз работя в областта на телекомуникациите. Основните неща от които разбирам са телеком фиксирани мрежи, NMS, network security, unix-и и т.н. Програмирам, но силата не ми е там, но понякога се налага да драсна някой ред на c, java, php, perl или bash. Абе с две думи многостранно (недо)развита личност :hilezh: По професия съм математик... :steinigung:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...