Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

:bia: Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че ще спамя, но пишете по темата не я пълнете с глупости, за това има л.с.

П.П.Ако е нужно модераторите да изтрият поста ми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм график-дизайнер

www.factor-r.net - в галериата на сайта по4ти всичко е мое. дизайнът на сайта НЕ Е МОЙ!

обичам и да снимам, но в студио по възможност.

имам и някаква диплома по икономика, ама не я знам от години къде е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бачкам към фирма, която изгражда самостоятелен медиен канал в градския транспорт на София и по-точно в мрежата на рейсовете. Инсталираме комп със 17" TFT монитор за гърба на шофьора така че пътинците (намиращи се по-напред в рейса) да могат да гледат рекламни клипове и полезна информация. Повече на www.busmedia.bg

... също така имаме доста напънат двупроцесорен PowerMac G5 с два 27" HD Cinema монитора + RAID сървър с повечко дисково пространство + с 2 видео камери и куп друга апаратура към тях и Mac-а, с които снимаме в HD и правим видео клипове и други от А до Я.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Още един студент - Финанси в НБУ. Но през времето което не уча се занимавам с отопление и климатизация. Ръководител на офис София на ЕЛИДО ООД. Ако ви е студеничко през зимата заповядайте, ще измислим и някакви отстъпки за нашенци! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги,тук има хора с наи-интересни и разнообразни работи,което определено ме впечатли.ами да кажа и аз с какво се занимавам.тази година завършвам право в СУ,и покраи това работя в тази област-договори,регистрация на фирми,автомобили,пререгистрация,обжалване на актове,абе всичко свързано с правото.преди работех в кантора,но сега сам съм си шеф и си имам собствена клиентела.така че ако някои има нужда от помощ,да казва.автомобилите са ми страст от детинство,така че в момента и от тях припечелвам по нещо-занимавам се с покупко-продажба на коли 2-ра ръка.иначе 1 година работих в Щатите,по-точно в Аляска,като шофиор на автобус,а впоследствие станах транспортен мениджър,във фирмата за автобусни превози, в анкоридж.беше страхотен опит.та това е от мен колеги.а забравих да спомена че в момента обмислям вариант да започна таксиметров бизнес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе строителните инженери уж сте свестни хора-визирам Инкози :blink: ,ама ти с тоз Ситроен ,като любима.........Я да се поправиш. :blink: Все пак добре дошъл. :wall:

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз работя като графичен дизайнер.

надявам се наесен да успея да се дипломирам като инженер-дизайнер в Техническият университет - София:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз момчета съм "Оператор Командна зала" в един от химическите заводи в девня Агрополихим в цех TSP - тоенсуперфосфат вид минерален тор за селското стопанство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизен техник във фирма за касови апарати, пос принтери и др. Преди това бях кейбъл мен - три години в една кабелна :hilezh:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е интересно да разбереш какви хора се крият зад никовете.

Аз съм управител на офиса в Бургас на "Компютър Офис" ООД. Продаваме Компютри компоненти правим ремонти и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм компютърен специалист в Завода за безалкохолни напитки на АГРИМА АД в Благоевград. Отговарям за обучението на персонала и правилната работа на 35-40 компютри и подръжка на оптичната мрежа, с която са свързани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни вече съм може би единствения държавен служител във форума  :)

Асене, колеги сме, аз също съм на бюджетна заплата в едното място ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък станах ръководител на смяна в една машиностроителна фирма - основен поддоставчик на Рексрот-Бош - Германия! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...