Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Ако имате нужда от корпоративен филм или тв реклама или искате логото на фирмата ви да присъства в някое от най-популярните тв предавания на БТВ, НОВА, ТВ2, К1 можете да пишете едно ЛС. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
браво колега,аз там карах стаж,докато учех в техническия и мисля по-натам да идвам и аз във фирмата B)

Колега радвам се, че си карал стаж при нас. :bia: какво си учил в ТУ-София? Сигурно електроника или нещо подобно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз работя кам софииска фирма монтирам ламиниран паркет из цяла BG попринцип работя на големи обекти но може дасе направи компромис някои от форума ако има нужда да пише едно ЛС естествено ште има отстапки за ауди феновете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за съжаление не мога да съм много полезен май.... (..а, всъщност произвеждаме работно облекло! ;) ) обаче най-вече помагаме където има ядене и пиене да се отметне хахаха :bia::bia: танци и цуни гуни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам гуми.

Мишлен груп; Континентал груп, Бриджстон груп.

За членове на клуба - ТО. :wacko:

Аиде още един у гуменио бизнес :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече трета седмица бачкам в Института по Енергетика. Ако искате да си направите ТЕЦ-че или АЕЦ-че в задния двор - обаждайте се. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм Боян Матеев "Адашът (The Namesake)". Имам фирма за търговия с канцеларски материали, извършване на копирни и компютърни услуги и други подобни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз също съм нов в този фором ,работя като монтьор в Балкан стар- товарни автомобили

аааа колеги значи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...