Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

А мен ме бъркат с Геодезист а съм Инженер Геолог :) Лошо няма ...

аз направих уточнение не за да се обижда някои, а в тая криза ако има някои нещо за бачкане да се обажда :gmorning::(:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз направих уточнение не за да се обижда някои, а в тая криза ако има някои нещо за бачкане да се обажда :( :(:D

И аз съм Геодезист , ма няма работа <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бахти гадната криза. тияамериканци ни ебаха маиката без извинение. аз в момента имам работа ама нещо започна да се затяга примката и кинтите нестигат и тарся нещо допълнително. пък и детенце чакам и ... ходих януари до испания и колкото и да са зле си живеят много прилично. ще пробам още малко тука и после колкото и да не ми се иска изчезвамкам белите страни. няма как да е по зле от тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ- Архитект.... Архитект в криза :unsure:

точно ти ми трябваше :hilezh::flipoff: :flipoff: ама като излезеш от кризата :hilezh:

Редактирано от tganev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го човека дето ми лее Цинка :P
точно, как позна :) работя в цинково производство :D но сега кризата ни е ударила и нас , защото основният консуматор на цинк е автомобилната индустрия, а тя също е в криза. Виж оловопроизводството върви и все някъде има война и им трябва олово за муниции :bia: има и стабилно търсене на злато и сребро - има пазари засега но са свити.
сътрудник на *88,Мтел(и да не псувате много:)
http://vbox7.com/play:2c9d4d33 вай, вай, вай :bia:
сътрудник на *88,Мтел(и да не псувате много:)
http://vbox7.com/play:2c9d4d33 вай, вай, вай :lol: Орлин от село Змиево (така се казва пича и е на 18г. не е дядо)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Управляващ съдружник съм на компания, която се занимава с издаването и разпространението на безплатни списания за автомобили, продажба на имоти, тунинг и мотори.

Мога да помагам с ПР, статии за събития. Реклама в голям тираж на преференциални (близки до производствените) цени за авто къщи, фирми които се занимават с гуми, масла, сервизи и т.н.

За частни лица, мога да им пусна безплатни обяви ако си продават колата или някакъв имот.

За повече инфо:

www.ok-avto.com

www.ok-imoti.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм Геодезист , ма няма работа :birthday:

Бре много колеги.Да вземем да се запознаем наживо аудигеодезисти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички ли сме в строителния бранш B)

И аз съм архитект, хайде да правим АудиАрхСтройПропъртис B)

За съфорумци хубави проекти на ниски цени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... чакай и аз да се запиша :hilezh: - понастоящем работя като специалист "възобновяеми енергийни източници" (най-вече оползотворяване на биомаса, ръководител съм на такива проекти, но и от другите направления се интересувам)

Иначе преди съм работил в сферата на енергетиката - проектант и други разни свързани с присъединяването на потребители към разпределителната мрежа бившето "Електроразпределение - Столично". Някой ако иам зор мога да помагам, но само с ЪкЪЛ - с пари Ц! :hilezh::D:D :huh:

Успех на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не работя ученик съм да се надяваме от догодина студент.

Но имам 2 месеца и 13 дни трудов стаж като кондуктор в автотранспорта в Слънчев бряг. :)

:dance: :dance: :D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам всеки се е написал какво работи. Аз съм авиационен механик.

Редактирано от Stefan Stefanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички ли сме в строителния бранш :steinigung:

И аз съм архитект, хайде да правим АудиАрхСтройПропъртис :bia:

За съфорумци хубави проекти на ниски цени :steinigung:

Мииии айде среща у ВИАС да го обсъдим и геодезистите ще вземем :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Работя автомонтъор,кефи ме и честно казоно криза не усещам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работя в печатница във Варна.Занимавал съм се и с външна и вътрешна реклама.В тая криза е малко трудничко но ще го преживеем някак си.Няма как

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...