Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Аз работя в минно-обогатителна компания. Занимавам се с доставка на стоки от стратегически характер за производството - реагенти, стоманени топки, горива, смазочни продукти, електроапаратура, осветителни тела, кабели и проводници, пожарооборудване, манометри, разходомери, нивомери и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в минно-обогатителна компания. Занимавам се с доставка на стоки от стратегически характер за производството - реагенти, стоманени топки, горива, смазочни продукти, електроапаратура, осветителни тела, кабели и проводници, пожарооборудване, манометри, разходомери, нивомери и т.н.

Един вид си 'Пърчиз Мениджър' .

Аз съм проС шофьор на камион и спедитор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Дограмаджия, представител съм в Благоевград на една от най-големите фирми за дограма в югозападна България "Етиком ООД"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четири години изграждане и поддръжка на климатични,вентилационни и хладилни системи,а в момента карам 2-ра година в Карат С поддръжка на климатиците и печките на рейсове и от време на време електротехник и диагностик.За 23 годишен младеж мисля че добре се справям :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От почти 3 години бачкам в Call Center . Обслужваме клиенти на Microsoft за Германия,Австрия и Швейцария,преди и след продажбенно обслужване от части и техническа поддръжка.Та офиса е в София :) а хората си мислят че говорят със съответната държава от кадето са и те :) .Общо взето Microsoft гледа да спестят от всичко като за поддръжката на продуктите си наема БГ фирми. Бизнес клиенти ,Часни клиенти Support за половин Европа е в БГ,че нали работната рака тука си е евтинйка,но пък за нашия стандарт си е доста прилично заплащането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъдещ кинезитерапевт(освен ако не замина за Канада преждевременно)... Засега работа на заплата нямам, но ако нещо ви интересува питайте - от масажи до рехабилитация и мн др :) Поздрави! Ще се радвам да помогна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

  Аз съм аудиотехник . Имам фирма за професионално озвучаване - www.soundmusic.eu  . Занимавам се с доставка и инсталация на професионална аудио техника от висок клас , предимно английска .  Основно предлагам услуги на клубове , барове и ресторанти . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Дълго време се занимавах с хардуер (в HardwareBG - най-добрите), след това със системна администрация (InterSystems, HP Global Delivery), а в момента се занимавам с управление на риска (ИТ риск, разбира се) в ING Bank.

Редактирано от Creep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От както се помня съм художник от няколко години работя като графичен и уеб дизайнер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм магистър-фармацевт и научен работник фармаколог, което ще рече задълбочени познания в схеми за лечение на различни заболявания взаимодействия. Общо взето ако на някой му трябва здравен съвет да пита :_).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...