Jump to content

Визитки на форума


nmm

Recommended Posts

Проблема е, че тук в Плевен д'ге е пълно с аудита, а форумното представяне е супер слабо.

Решихме да направим нещо като визитки на форума, и където видим подходящи хора да им ги даваме(лично), или да им ги слагаме под чистачките(например).

Въпроса е какво да е посланието за да:

1. Не бъде помислено за реклама на продукт или за нещо друго за което искат да ти вземат парите;

2. Да привлече вниманието на максимален брой хора.

Моята лична идея за момента е

- Логото на форума в горния ляв ъгъл (и от двете страни);

- Надписи:

Страна 1

Обичате ли аудито си?

Искате ли да се запознаете с други луди като вас?

Търсите ли нови приятели които да споделят вашите интереси от Плевен и региона?

Заповядайте в нашия форум на адрес
Клубни събития - Регион север!

Страна 2:

Посетете форума на Ауди Клуб България в интернет на адрес

Гарантирано, освен всичко свързано с вашите аудита, ще попаднете и на едно най колоритните места в нашия Интернет
:)

Други идеи?

Предполагам ситуацията и идентична за почти всички големи градове, та ако има ентусиасти инициативата може и да стане масова. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз правих такива във Видин и все още имам от тях. Най-отгоре има логото на клуба, под него надпис "Ако искаш да станеш един от нас" или "Ако си фен, стани един от нас" не помня кое беше. 2 празни реда на коита може да си напишеш името или номера или и двете или дата на клубна среща, абе каквото искаш. И най отдолу е адреса на сайта. Отзад като фон по-блед е емблемата на ауди с надписа АУДИ. Ако имаш желание ще пусна снимка да видиш. Имам и файла някъде запаметен за програмата за визитки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко броя направи и колко раздаде? Аз мисля да направя 200, ние сме 10тина човека от Плевен, за всеки по двайсетина...

И по-важното - имаше ли ефект? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е по възможност да се избягват текстове като "Искате ли да се запознаете с други луди като вас?" Не се считам за луд и няма да ми е особено приятно да намеря подобна визитка на колата си. Да не говорим, че не го считам за особено правилен подход от имиджова гледна точка :bia: Въпреки, че понякога прилича, АКБ не е сборище на луди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че понякога прилича, АКБ не е сборище на луди :)

:bia:

Иначе ако и други мислят така ще махнем лудите разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като знам как се държим към новопостъпилите всичко се обезсмисля.Той ще влезе и като му се направят тукашните "тузета" на интересни и ще ни тегли по една тънка.Иначе като идея е добре,но според мен трябва да е загадачно и с възможно най-малко писано.Колкото по-малко и интересно е писаното върху тези визитки,толкова любопитството ще е по-голямо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че всеки човек, ползващ интернет, шофиращ ауди, лесно би намерил този форум стига да поиска. Индексирането му през Чичото е перфектно.

Не вярвам, че с визитки/листовки ще се получи някакъв прилив на нови потребители. Едно, че в голямата си част обикновените хора не четат този тип печатна реклама и тя директно заминава на боклука, второ нетрадиционна покана към някакво виртуално общество, като това тук, не би донесла супер позитивно отношение според мен. Така си мисля аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ brunobanani преди време беше правил подобна акция в Пловдив ( не че имаше някъв особен ефект от това), дори има някъде из форума качени точно как изглеждаха тез "визитки"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз , мисля , че е добра идея и е подкрепям.И все пак някой може ли да качи снимка на визитката ,та да разберем как ще изглежда. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как определяш кой е "подходящ" и кой не ? :flipoff:

Млад, с популярен модел ауди, и не идващ на срещите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не го считам за особено правилен подход...

Аз пък си мисля, че всеки човек, ползващ интернет, шофиращ ауди, лесно би намерил този форум стига да поиска.

Съгласен...

И като знам как се държим към новопостъпилите

Зависи от новопостъпилите, нали!?Всеки един от нас тук в един момент е бил новопостъпил! ^_^

nmm, ако искате малко повече Плевенска популярниост, направете им някакви флайърчета или визитки да ги поканите на местна среща, когато се събирате...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направете им някакви флайърчета или визитки да ги поканите на местна среща, когато се събирате...

Е няма как да направим хиляди флайери на този етап.

Затова ще действаме по целенасочено. Ако удвоим хората на срещите ще е супер успех.

Колкото до това че който търси - би намерил форума в интенет, идеята е да подсетим тези които не търсят, че всъщност може би им било интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си ме разбрал: нямах предвид с хиляди флайъри да зарибявате целия град... :) имах предвид да направите някакви рекламни визитки за срещите наживо в Плевен(не за форума) и да ги слагате по коли, които прецените...После, който(ако) дойде на среща и се запознаете и се израдва и е фен, сам ще се появи и тук... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да поставя въпросната визитка съм проучил малко или много човека. Коментираме с другите от клуба в града дали някой знае нещо за набелязания субект. Не слагам на всеки каращ АУДИ. То си личи и кой може би ще е заинтересован. Като видиш колата всеки път или повечето че е чиста и спретната и не е окичена като сергия добиваш представа, все пак хората са карали "по дрехите посрещат и по ума изпращат" и с лична предценка му слагаш визитката. Ако излезеш прав, човека те намира или се регистрира в зависимост от това какво си му написал на нея. С тези визитки дойдоха около 5 нови на клубните срещи. Единият се оказа чужденец. Човека се зарадва, че може да се събере с нас и да му помогаме с това което можем и знаем. С това му се спестяват и доста мъки и пари от сервизи понеже като идеш и видят че не говориш български и ха познай. Та такива работи. Има и такива дето много напират да влязат във форума, но само като им видиш колата как е заприличала на илиенска сергия ти става ясно, че тоя тип хора искат да влязат там и да си покажат творението и да видят някоя друга шарения. Нищо друго не ги интересува. Това е реалния свят. Винаги ще има и от едните и от другите. Но за съжаление, ако не се спре с нападките срещу новите лица във форума може би няма да има толкова много почитатели на форума. Ще си седят тук едни и същи и ще се дразнят взаимно понеже няма с кой друг да си чешат езиците и само чакат някой нов за да го нахранят и подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо си прав с последните изречения Лео!

Все пак това е форум да споделяме и да си помагаме а не ХРАНИЛКА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лео, точно такава е и моята идея за хората - те си личат кои биха били заинтересовани от нас.

Та засега тези с подвижните стрелбища или пък пичовете с новите S8-ци няма да ги закачаме. :dance:

имах предвид да направите някакви рекламни визитки за срещите наживо в Плевен(не за форума) и да ги слагате по коли, които прецените...

Така е наистина по добре, но не е възможно за изпълнение предвид честотата и посещаемостта на текущите събирания. Затова съм се насочил да ги съберем във форума, пък тук среща по лесно се организира

С Вишу образУвание или без ? :)

е за образУванията няма как да се питаме на първа среща :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мараба, фенове!

Ето ви бета работен вариант на визитката която да коментираме вече конкретно.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ги бях правил , даже имам още от тях , че бях направил доста бройки..... ефект обаче 0!!!

сигурно се шегуваш .... трагикомична е...също като новия форум бай дъ уей :hilezh:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...