Jump to content

***** POLL #4: Какъв цвят e вашето Ауди? *****


verter

Какъв цвят e вашето Ауди?  

155 гласа

  1. 1. ????? ???? e ?????? ?????

    • ????????
      30
    • ?????
      37
    • ??????
      11
    • ???
      11
    • ?????
      26
    • ????
      2
    • ???
      7
    • ?????
      1
    • ????? ???
      16
    • ?????
      8
    • ??????? ?????
      0
    • ??????
      0
    • ?????
      2
    • ????
      4


Recommended Posts

Ми... то предпочитанието е едно, па избора (когато цвета е първото нещо в списъка с компромисите...) - друго! ;) Колко от нас са си купили аудитата от магазина и са го избирали по цвет? ;);)

Ако е за предпочитане - харесвам най-много сребристите, ама когато си купувах колата сребристите беха все едни кошове... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добрече беше gsb да ме светне че цвета ми не е черен а перла, иначе щях да се чудя що за цвят е това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама след това Лампард ме светна, че ти е в черно колата, перлата била друго нещо, ма ко да праиш, учим се доде съм жив ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опааааа гридъ ;)

ПС: вече се чудя що за цвят е това ;)

Редактирано от i_kotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... то предпочитанието е едно, па избора (когато цвета е първото нещо в списъка с компромисите...) - друго!  :flipoff: Колко от нас са си купили аудитата от магазина и са го избирали по цвет?  :blink:

аз си го взех по цвят - исках червено и си взех червено. При мене компромиса беше по чарколяците по колата - като не разбирах и нямаше къде да я водя :flipoff:първо си я избрах по цвят и после по цена, па другото каквото ще да е, важното е че вървеше :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черен металик е моята, а този дето ми я докара преди повече от 4 год. ми вика цвета е антрацит :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е тъмно зелена.Даже понякога може да се каже че и черна.Ама доста се цапа.Сивото като че ли най-добре задържа мръсотия.:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перлата съм имал предвид бяло, сигурно има и черна перла :nixweiss:

иначе има едно черно графит, което на пряка слънчева светлина кафенее, иначе е черно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъмно синьо,граничещо с черно при определена светлина :flipoff:

Май е перла,защото ако го погледнеш на слънце,се виждат още 10-на други бляскащи цветове :nixweiss: ,а пък може това да е металик-не знам,не съм автобояджия!

А,иначе съм имал и червена/Ферари/ Б4-ка,много и отиваше,ама полицаите се скъсваха да ме спират,белким смъкнат някой лев.

Редактирано от B.A.D.J.O.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Кой цвят е най предпочитан? :bia:

Нашата е тъмно син металик, води се blue perl. Имахме късмет да си го изберем сами.

Редактирано от iliyankostov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моита кошница е 4ерна - бояджиите ми обясниха 4е 4ерен металик нема има 4ерна перла  :bia:

що ли тогава във каталозите на всички марки има само вариации на черен металик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...