Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Включва се през борд компютъра, има едно radio clock on/off аз при мене го изключих защото винаги ми се сверяваше по ГМТ+1 независимо каква стойност му задам с лявата врътка на таблото.

Как сте с антифриза зимата, при мен от време на време сутрин ми светва алармата, като погледна обаче антифриза е над минимума. След като поработи 1-2 мин и алармата спира и нивото се качва и няма проблем.

винаги съм карал с антифриз на максимума, на пасата ми като понамалееше до мин и ми светкаше. Тук съм на макс но ми прави впечатление че топла студена си е все там на чертичката на MAX не мърда докато на пасата студен беше на мин топъл почти на макс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0 TDI на 3800 оборота на 6 скорост, не съм засичал на моята колко километра е, но знам че 160 км. в час на 6 скорост е точно 3000 оборота, така че на 3800 оборота трябва да е някъде 190 - 200 км в час така че мисля нормално да е шумно!

:) Прав си,но нали не караме на 6та постоянно,особено в градски условия :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой от Вас да се е занимавал да слага бели светодиоди на фаровете вместо жълти крушки за габарит ? При мен светват 3-4 секунди и гаснат а на FIS-а ми показва че е изгоряла крушката. Какво е фабричното съпротивление , което очаква компа за да отчете че всичко е ок ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой от Вас да се е занимавал да слага бели светодиоди на фаровете вместо жълти крушки за габарит ? При мен светват 3-4 секунди и гаснат а на FIS-а ми показва че е изгоряла крушката. Какво е фабричното съпротивление , което очаква компа за да отчете че всичко е ок ?

Колега защо ти е с такива стопове колицата?Ти ли и ги сложи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги търся си джанти като моите (оригиналните 17") обаче не им знам марката и модела, някой от Вас наясно ли е какви са ? Искам същите като моите но в оригинален цвят за летните гуми. Ако някой от Вас си направи Ъпгрейд и тези му останат за продан да драсне едно ЛС :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и аз чак сега видях тази тема във форума.Много се радвам че има много такива ентусиасти като мен ,само така.Ето и малко снимки и на моето бижу http://zizipara.snimka.bg/photos-from-gsm/audi.564822 Audi A3 Sportback 1.9TDI 105 к.с с чин от Brezel...Трябва да отбележа че съм много доволен от тази кола и единственото ауди за което мога да го заменя е същото само че 2.0 TFSI

колеги някой от Вас да се е занимавал да слага бели светодиоди на фаровете вместо жълти крушки за габарит ? При мен светват 3-4 секунди и гаснат а на FIS-а ми показва че е изгоряла крушката. Какво е фабричното съпротивление , което очаква компа за да отчете че всичко е ок ?

Колега ти ако си от София ще ти препоръчам да отидеш във DEK sound мисля че така се казваше.Намира се на Бул.Сливница след Moto-pfohe.ТАм ще ти направят габаритите бели,работят много добре и мисля че някъде около 30лв за двата габарита

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Много се радвам че колегата Dj example е решил да направи тема точно за тези модели на Ауди защото не съм никак вещ в нещата и наистина няма много хора които да пишат и да са изказвали някакви мнения относно колите и тяхната поддръжката.Аз няма да си крия че съм фен на БМВ (3-та серия) но не зная защо от скоро много съм се заинтересувал от тези модели на Ауди и гледам колкото се може повече да разбера за тях за да си направя равносметка какво точно искам.Хубавото е че знам точно какво търся.Ако стигна до момент на закупуване знам че приоритет ще е 4-те врати,2.0 TDI,s line пакет и по възможност 4х4.Това ми е главният приоритет единствено съм склонен и на 2 врати но относно мотора, модела, пакета са ми задължителни.Хубаво при мен е че мога да карам кола и от Англия защото 6-7 месеца от годината се подвизавам там и така че не ми пречи волана от коя страна ще е.Просто искам един такъв автомобил и да си го оставя за семеен.Грабва ме това че не е много голям има добър двигател и добра визия и най интересното не знам как ме грабна чак толкова този модел :hilezh: В Англия има доста добри модели като този

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-S3-Replica-/150731721080?pt=Automobiles_UK&hash=item23184f8978#ht_500wt_1202

Но този модел примерно е преправен но ми харесва защото е качествено правено.

- http://www.ebay.co.uk/itm/2006-AUDI-A3-S-LINE-TDI-S-BACK-BLACK-/330663530391?pt=Automobiles_UK&hash=item4cfd150f97#ht_768wt_1185

Надявам се че всички ме разбрахте какво имам на предвид.Единствено ми трябва мнение и препоръки какво да гледам на какво да се спра и искрено мнение дали ще ме задоволи като кола и возия :respekt: Давам конкретен пример аз карах Е46 330ci купе но го продадох поради ред причини но нито една не беше заради самата кола.Но ако сега ще взема кола ще е най вероятно с 4-ри врати и дизел а тези аудита просто много ми харесват и сега затова искам да разбера повече за тях

Ще съм благодарен на всеки който изрази мнение по въпроса и даде конкретни обособени примери относно мотор,ходова част,возия.

Поздрави Чочо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега карал съм няколко пъти е46 купе със стандартно окачване, аудито има много по-добра возия, независимото задно окачване придава изключителен комфорт и стабилност. Автомобила е просторен и достатъчен дори за по-високи хора. Аз съм 2 метра и седалката дори не си я бутам максимално назад. Зад мен седят хора без проблем, не е като а6 но е доста простотрно купе за външните си размери, багажника също е голям. За двигател, скорости и задвижване няма да давам съвети, защото разсъждавам различно от теб и само ще те объркам.

п.с. имам въпросната стойка за телефон на таблото, липсва й някаква приставка за да може да се включи телефон към нея, някой има ли представа от къде може да се поръча и колко би струвала, за какъв телефон може да се използва и има ли смисъл да се занимавам, при положение , че сега телефона ми се свързва автоматично със звуковата уредба на автомобила и си говоря без проблеми.

post-6735-0-90120700-1326114802_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sportback- a е много по- просторен от А4 B5, особено отзад ! Относно стойката, има ги при дилърите на VW/Audi някъде 100- тина лева беше, има няколко разновидности, но всички са за стари модели телефони ( нелогично, но факт ) в смисъл ако се надяваш да включиш в GSM системата на колата новото ти HTC, Iphone или какъвто и да е друг модерен телефон- няма да стане или поне по лесния, първоначално замислен начи ( фабричният ), мисълта ми е, че трябва да побългаряваш. :hilezh:

Това може да ти свърши работа също, такова нещо представлява въпросната стойка: http://www.ebay.de/itm/Audi-Nokia-6233-Handy-Adapter-Handyschale-Ladeschale-Handyhalterung-Halter-EL-/320826726559?pt=Freisprechanlagen&hash=item4ab2c3589f .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде малко инфо и от мен

значи от 2 години карам ауди А3 спортбак 2,0 тди куатро

За този период/40000км/ като поддръжка почти нищо, освен консумативи един заден лагер и преден маншон

Съвет към колегата които иска да си вземе такъв -да си вземе КУАТРО

Относно стоиката за тел. и моята нямаше и си взех от АУДИ, но там е много скъпа 373 лв :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук има интересни работи за нашите А3-ки http://www.ecstuning.com/ .Но не знам дали има нещо за телефони специално.

Редактирано от zlati zlatev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такава стоика и се чудя как да я разкарам :DЗащото не виждам за какъв телефон би ми свършила работа а и ме дразни :flehan:

колега продай ми добавката за стойката :)

Sportback- a е много по- просторен от А4 B5, особено отзад ! Относно стойката, има ги при дилърите на VW/Audi някъде 100- тина лева беше, има няколко разновидности, но всички са за стари модели телефони ( нелогично, но факт ) в смисъл ако се надяваш да включиш в GSM системата на колата новото ти HTC, Iphone или какъвто и да е друг модерен телефон- няма да стане или поне по лесния, първоначално замислен начи ( фабричният ), мисълта ми е, че трябва да побългаряваш. :rolleyes:

Това може да ти свърши работа също, такова нещо представлява въпросната стойка: http://www.ebay.de/itm/Audi-Nokia-6233-Handy-Adapter-Handyschale-Ladeschale-Handyhalterung-Halter-EL-/320826726559?pt=Freisprechanlagen&hash=item4ab2c3589f .

аз съм с три нокии е51 надявах се тях да мога да ги ползвам, но май само за 6310/и може да се ползва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ПОРШЕ има всякакви само трябва да си поръчаш :rolleyes:

Казваш за кои модел и готово

Редактирано от 4ipika
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое казваш добавка ?Моито е едно цяло такова е като това на снимките по горе дето ги е сложил колегата

ако цитираш показаните от мен снимки те са две, едната е само стойката на таблото, другата е стойката заедно с добавката за телефон към нея, мен ми трябва само добавката в която се поставя телефона, самата стойка на таблото си я имам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако цитираш показаните от мен снимки те са две, едната е само стойката на таблото, другата е стойката заедно с добавката за телефон към нея, мен ми трябва само добавката в която се поставя телефона, самата стойка на таблото си я имам

Oк.Ама нали се сещаш ,че колата е 2004 и е предвидена тая история за актуалните тогава за времето си телефони ти какъв телефон ще сложиш ми е чудно? :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тая история дето се поставя телефона на нея дето всъщност го зарежда е за доста старички модели предвидена имаиики се в предвид ,че модела на колата е 2004 съответно е направено за актоалните по това време телефони така си мисля поне де :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

273.36лв с ддс за преходник за моя тел, не си струва определено, това е оферта от официалния представител.

п.с. запалката пред ръчната си я поръчах за 19лв с ддс пак оригинална нова, че мойта беше от москвич алеко :zustimm:

п.с.2 свиха ми емблемката s-line на решетката... трето посегателство за няма и два месеца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...