Jump to content

audi 80 B3 DZ изгасна в движение


JORO 2049

Recommended Posts

колеги имам много сериозен проблем одеве както си карах зумера изпищя и колата загасна няма ток на свещите моля помогнете какво може да и е :wall: :wall: :wall:

Редактирано от RaDi_b4
Редакция на заглавието!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!

Преди имах такова Ауди-80,проблемът ти е "Комутатор" ,просто трябва да го смениш.

Когато изгори Комутатора става така.Цената му е от 50-до 70.00 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди имах такова Ауди-80,проблемът ти е "Комутатор" ,просто трябва да го смениш.

Когато изгори Комутатора става така.Цената му е от 50-до 70.00 лв.

Чакай,чакай,много бързо диагностицира проблема.Един колега от форума,послуша останалите и си купи нова бенз помпа свещи кабели комутатори и се оказа откачен кабел,така че не се изхвърляй толкова.

JORO, кажи нещо повече за колата си ,за да ти бъдем полезни, примерно с какъв двигател е

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имам много сериозен проблем одеве както си карах зумера изпищя и колата загасна няма ток на свещите моля помогнете какво може да и е :wall: :wall: :wall:

Стана ясно, че е бензин, а може и да не е! :rolleyes: Кажи поне с какъв двигател е дзверът? И аз мисля, че ще излезе комутатор или бобина, ама... закачете я на ВАГ или на въже до някой ЕЛКОН, ако не е с ЕКУ. И споко, няма да сериозен проблем! :zustimm:

Редактирано от Proff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аудито 1.8 108 коня дз двигател 87 година иначе и аз мисля че ще е комутатор но сега немога да се занимавам че нямам гараж пък тва скапано време пак вали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за правописа, пак ще напиша въпроса си, но без правописни грешки. Извинявам се за тях. Проблема е такъв - в багажника, от дясната страна под кората, до ролката, на която се навива колана, точно до нея имам нещо като реле, но представлява една черна голяма кутия. От нея се чува едно цъкане и от седмица или две също ми светва и сигналната лампа на таблото - удивителния знак. Акумулатора ми се изтощи. Някой имал ли е такъв проблем и ако може да каже по въпроса нещо. Сега се надявам да ме разберете.

Редактирано от RaDi_b4
Граматика и правопис.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се преструвай! Искаш да ми кажеш, че разбра какво пита ли?

П.С. Редактирах поста на колегата, дано е по-ясен сега. Първите два скрих.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да светне сигналната лампа заради този блок и от него да дава някъде на късо ? може въпроса да е глупав,но за мен не е.

Редактирано от to6ko45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за коя лампа става въпрос,но от централното може да се изтощи акумулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампата се намира под сигналната лампа за водата. Може ли от този блок да дава някъде накъсо и затова да светва тя? Просто нямам никаква идея за какво светва тая лампа. Първо почна тя да свети, после се появи и това цъкане отзад. Заради това си мисля, че нещо дава някъде накъсо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да светва (и не само тя)ако ти е паднал акумулатора и компа (то не е баш комп) в таблото се е ошашкал от ниското напрежение. Откачи временно въпросното реле, зареди си добре акумулатора и виж как ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Колеги, моля ви, ПОМОГНЕТЕ!!! Изгасна ми таблото и копчетата на парното. Като дам контакт контролните лампи си светват, но на габарити не ми свети нищо; копчета на парно, табло, пепелник. Когато съм на дълги ми свети синята лампичка за дългите, мигачите също работят. На какво може да се дължи??? Не ми се кара така, вечерно време нямам представа ни за температура на вода, ни за нищо. stupid.gif

Редактирано от PRILEP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, габарити, стопове и всичко останало си работи. Какво е общото на таболото с кабелите отзад???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, проблема е, че ми светят габарити и всички останали светлини по колата, само осветлението на таблото. Има си габарити, мигачи, датчиците също работят, самото табло не свети, НЕ Е ОТ БУШОН wall.gif. Какво друго да проверя???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потенциометъра на таблото примерно, както ти писа колегата по-горе - намален или изгорял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...