Jump to content

Don't do this in your garage


Wizi

Recommended Posts

Значи като вземете едно дърто Ауди 200 с 2.2л турбо двигател, което така или иначе върви яко, но решите да му смените електрониката, валове, колянов вал, реработните винтилите, вземете датчик за налягането на въздуха от Ауди Спорт Куатро (84та някъде ги правеха тея модели), входни колектори и цялостна генерация от RS2, смените турбината с ККК 26/27/29, двете Ламбда сонди, по-голям интеркулер, километраж до 320км/ч, спирачки 314х30 от S4, скоростна кутия от S6 V8 4,2... ще получите 530 коня, 640Нм и това :wink:

Tacho330Kmh.jpg

... а ако искате да видите предварително на клипче как ще ускорява колата, погледнете ТУК. Самата страница на тоя пич е ТУК.

Ако пък решите, че ви е бавно или се кефите повече на 80ки, ето прилично предложение.... слагаш му 3,7л двигател от А8, прикрепяш две турбини и би трябвало да започне да ускорява до 260км/ч ето ТАКА. Ето ТУК може да видите снимки от етапа по самия тунинга, довел до 423 коня.

Позволих си да сложа тази тема не случайно тук, вместо във форума ни за тунинг за да не би случайно да има някой който да пропусне да си свали и види тези клипчета. Не мисля че е съжалявал.... :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:shock::wink::lol: :lol: :lol: :lol: :P:wink: :wink: :wink::flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: Яко се израдвах , а ентусиаста с 80ката ме вдъхнови и надъха страшно много :wink:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e това са машини от всякъде мерси за инфото :wink::wink::wink:много се кефа на такива хора и аз да имах малко парички и аз щех да направа нещо такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да имах малко парички и аз щех да направа нещо такова

Ако успееш да направиш нещо подобно дори на това с МАЛКО пари - обади се на всяка цена да кажеш как точно аджеба става и ще направим милиони с теб, вервай ми :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успееш да направиш нещо подобно дори на това с МАЛКО пари - обади се на всяка цена да кажеш как точно аджеба става и ще направим милиони с теб, вервай ми

не бе Wizi просто така се изразих иначе за такова чудо си требат яко финанси а между другото дали са попали отпред по купето съмнявам се да е влезнал мотора бе проблеми ма така от тука не мога да видя :? :? :? :? :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да Б2 става ама да не е купе а с 4 врати аз карах такова до по миналата година много ме харесва като форма даже исках да си зема 20в ама Б2 щото е много яко а намерил ли си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са откачени хората просто имат пари и се чудят кво да правят и аз да имах и аз щех да си зема една РС2-ка и ще я направя 500-600 коня ама такъв е живота за повечето от нас това е невъзможно за съжаление :wink::wink::wink::flehan::flehan::flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flehan::flehan::flehan: Тоя все едно с топ го изтреляха...до 100-ка неможах да видя стрелката-така бързо се изтреля....а с такава кола съм жив самоубиец :wink::wink::wink:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да Б2 става ама да не е купе а с 4 врати аз карах такова до по миналата година много ме харесва като форма даже исках да си зема 20в ама Б2 щото е много яко а намерил ли си

Lampard, 4е на купето какжо му е?

това у лево лошо ли изглежда? да ти схтракна малко снимки и от тазгодишния календар на Аутотехника? Щото според мен ако B2 седан е доста приятна кола, то купето е просто жестоко!

и накрая.. 20V на B2 няма да намериш заводски.. на4ина е да си намериш 20V и В2 и така да си направиш В2 20V

и колко още треа се убеждавате 4е като ще е 20V по-добре да има какво да му подава въздуха :wink:

а и да ти кажа, те в оригинал В2 2.2 10V си вървят не-зле. Това дет го виждаш у лево в последните си дни 0-100 правеше за ~8.5, при все 4е е quattro (а при 136HP това не помага много 0-100, че даже и пречи) и не е от най-леките ~1320kg

скоро ще ви дам и един друг сите с турбиниран 5-так, 4е може сте го пропуснали :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M абе и на купе става прав си.А и преди когато се купувах Аудито като твойто обаче седан един приятел замина за Германия и от там ми се обади за едно точно 90 Б2 Седан Куатро с клима 88-89 година от последните ама нямах пари тогава :flehan::flehan::flehan: Иначе до ден днешен щях да си го карам.И това с ускарението знам ти все пак си чиста механична инжекция рабира се че ще тръгнеш с мен ама после няма да имаш шанс не се хваля просто ти казвам нещо което е вярно :wink::wink::wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xaxaxaxa

добре бе батка :wink:

да ти кажа със сегашното няма да тръгна с теб или преди теб.. кораб4ето си е тежко и му личи, ама повярвай ми.. нищо че съм с механи4на инжекция, друг няма шанс... ако щеш и 25V да стане, остава си атмосферно, макар и с електронна инжекция :wink:

а ако просто сравняваш Quattro-to, което виждаш у лево и съответно в подписа.. да то няма шанс на Vmax, все пак е само 136HP, и не е леко, и е quattro и коефициента му на куфарообразност е по-висок :wink:

но при него удоволствието идва от достатачния въртящ момент в ниските и от двойното предаване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eми незнам са ще зимам 20в Куатро Купе и ще видя кво е щото лично съм карал куатро много малко и не съм много запознат :oops: :oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти схтракна малко снимки и от тазгодишния календар на Аутотехника?

Месец Януари :11111:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визи' date=' що ли си мисля че някой ти беше разказвал преди за това с турбините на V8 в 80-ково купе.... :flehan:[/quote']

Да, да, даааа!!!! :shock: Вервай ми, такиз неща не забравям!!! :wink:

М, ако видя някой ден такова на живо - ще се разплача от кеф!

coupe_sport.jpeg

coupe_sport2.jpeg

btw последната снимка е с "тукашна" регистрация, туко виш съм се разплакал верно :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това силно ми напомня на моите доскорошни идеи! :shock: щях да купувам мотор от ауди 200 (има го май още в раздел продава) и да го слагам на моето Ауди 80 (В1 ли се води не знам) което между другото е предвидено сякаш за 5-так, поне маската е фабрично изрязана като за такъв... Обаче силно ме домързя нещо и се поотказах... вярвам все пак че щеше да стане нещо маниашко :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз искам да си сложа 3.3 TDI от А8, поне под предния капак място бол :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз искам да си сложа 3.3 TDI от А8' date=' поне под предния капак място бол :shock:[/quote']

Ако случааайно си пропуснал тази снимка - специален поздрав тогаз :flehan:

a633.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...