Jump to content

Връщане на километража


Recommended Posts

Здравейте колеги.

Имам следния въпрос.

При мен има кола,която е с върнат километраж.(А6 2002 година)

Възможно ли е с ваг-ком да видя реалните й и да ги върна евентуално?

Благодаря Ви предварително.

Ако някой има информация нека я сподели,защото смятам,че ще бъде от изключителна полза за

всички съфорумци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги.

Имам следния въпрос.

При мен има кола,която е с върнат километраж.(А6 2002 година)

Възможно ли е с ваг-ком да видя реалните й и да ги върна евентуално?

Благодаря Ви предварително.

Ако някой има информация нека я сподели,защото смятам,че ще бъде от изключителна полза за

всички съфорумци.

Да колега, може да се видят с Ваг-Ком 704.1, а за връщането ще трябва Ваг Тахо 2.2...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега, може да се видят с Ваг-Ком 704.1, а за връщането ще трябва Ваг Тахо 2.2...

Могат и то не винаги,но само ако е ТДИ.А после да си ги въртиш както ти е на сърце апаратури много :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре е да не виждаш реалните километри :rolleyes:

Съгласен съм с това мнение щото едно приателче като си видя на бмв 3-ката реалните км пребледня и каза само...даваи да отиваме към някой и-нет клуб да я обявявам...сега и се радва един ямболски циганин..незнам докога само :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с това мнение щото едно приателче като си видя на бмв 3-ката реалните км пребледня и каза само...даваи да отиваме към някой и-нет клуб да я обявявам...сега и се радва един ямболски циганин..незнам докога само :flipoff:

я кажи коя година и на колко километра е била че ми стана интересно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не е критерий - даи ми една нова кола и на 100 км вече ще е за скрап (ще ида за риба с нея на 1-ва) - 80-ката ми е на 348 000 и още държи мъжки и като се замисля за последните 4 години едни повдигачии една водна помпа съм сменил (+дреболии по окачването), но е от немецко и беше със сервизна книжка (което също не е критерии), гледаш и гледаш и гледаш и тогава купуваш. Има дизели на БМВ по на 700 000 без проблеми (и на меро такива по на 1 000 000 :rolleyes: ) и пак са по-добри от някои коли по на 7-8-9 години и на 123 000км :flehan: (баси аз за 8-9 години ша ги направя само до паркинга и обратно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеше да се видят реалните км., едва ли някой ще се занимава с връщане.

Еми занимават се за да я купиш, харесват ти тези 156 000 и я вземаш, а после ако видиш че е на 356 000 ще му я върнеш ли???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се смятат километрите за толкова голям критерий при закупуването на кола? По-добре да се гледа състоянието на колата, отколкото километрите. Ако една кола е гледана и пазена, то и на 400 000км. няма да има никакви проблеми, докато при някой "палачор" и 2 годишна кола на 50 000км. може да е по-засрана от 15 годишна на 400 000км.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се смятат километрите за толкова голям критерий при закупуването на кола? По-добре да се гледа състоянието на колата, отколкото километрите. Ако една кола е гледана и пазена, то и на 400 000км. няма да има никакви проблеми, докато при някой "палачор" и 2 годишна кола на 50 000км. може да е по-засрана от 15 годишна на 400 000км.....

Защото, ако имаш късмет да видиш в какво състояние и на колко хил. слиза от автовоза(разбира се ако там не са връщани километрите)и след няколко дена как изглежда в автокъщата, ще ти се отще да си купуваш кола! Една такава А4 дизелова Аvant видях, току-що стоварена, вътре беше толкова насрана и гадна, км. бяха 600-и, след това я видях в мобилето на 180-и, и най-вероятно след основно пране и чистене и лъскане на двигател, салон и тапицерия. И всеки си мисли, за неговата кола, че може да са врътнати малко километрите, ама МОЖЕ И ДА НЕ СА! Е не всички са такива, ама де тоя късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажи коя година и на колко километра е била че ми стана интересно?

94' беше, показваше около 200000 и когато му показа трика със показване на километрите излезе че е 480000(там някаде беше...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото, ако имаш късмет да видиш в какво състояние и на колко хил. слиза от автовоза(разбира се ако там не са връщани километрите)и след няколко дена как изглежда в автокъщата, ще ти се отще да си купуваш кола! Една такава А4 дизелова Аvant видях, току-що стоварена, вътре беше толкова насрана и гадна, км. бяха 600-и, след това я видях в мобилето на 180-и, и най-вероятно след основно пране и чистене и лъскане на двигател, салон и тапицерия. И всеки си мисли, за неговата кола, че може да са врътнати малко километрите, ама МОЖЕ И ДА НЕ СА! Е не всички са такива, ама де тоя късмет.

Абе на колкото и километра да е, ако е здрава колата, кво му мислиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Имам следния въпрос.

При мен има кола,която е с върнат километраж.(А6 2002 година)

Възможно ли е с ваг-ком да видя реалните й и да ги върна евентуално?

По-трудно се връща километража на твоята ,мисля преди 2000 е доста елементарно има си хора за всичко :hilezh: Въпросът е че тия дето ги въртят вече отдавна не ядат доматите с колците и го правят много професионално резултатът е че никога не можеш да разбереш реалните километри колкото и да искаш няма начин. Е има си косвени начини но никой от тях не може да ти гарантира достоверност :flipoff: камо ли ВАГ не знам какво си :flipoff:

Ако искаш мога да те свържа с човек който ще ти ги направи ооо ооо поне след това ще знаеш твойте реални :blackey:

Карай си , подържай си колицата и да не ти пука във форума средния километраж сигурно е 400-500 х така че евентуално си под този показател :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замислите релално колеги дали показва 50000 или 500000 км. при нашите пътища окачването си отива за норматив. При качеството а горивата ни реално няма особенно значение на колко е защото винаги могат да ти сипат вода вместо бензин или дизел така че важно е в момента да те кефи колицата и да ти върши работа другото е просто въпрос на късмет :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, няма дизел в БГ (нов внос) на по-малко от реални 480000 - 500000 км. Това е истината.

Тук ще те поправя - моят дизел бе на реални 168000 км. Докарах си го сам - нов внос :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е запознат със самата процедура по "виждането" моля да сподели в коя опция е на ваг-кома.

от там нататъка да връщам километраж или да му връщам реалните нема да се занимавам.

интересува ме само как да видя километрите с ваг-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Доколкото съм наясно километража когато е направен от Професиналист няма как да бъде хванат,аз лично предпочетох другия вариант купих си Ауди на 57000 км от Германия ударено но по добре така според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е запознат със самата процедура по "виждането" моля да сподели в коя опция е на ваг-кома.

от там нататъка да връщам километраж или да му връщам реалните нема да се занимавам.

интересува ме само как да видя километрите с ваг-а.

Е,на ваг-кома няма как да го видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...