Jump to content

Изработка на кора под двигателя от капак на кофа за боклук


shpeksi

Recommended Posts

Понеже леко старата кора беше счупена се наложи да се направи нова. Като за без пари само с капак можеше да стане. Сега кората покрива и скоростите. Едва ли имат нужда коментар снимките:

99835407.jpg

48846469.jpg

72111838.jpg

23722737.jpg

24517394.jpg

25388138.jpg

36751461.jpg

70812528.jpg

13604055.jpg

49177214.jpg

49177214.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нощният повредител на кофи :rolleyes: Иначе добре си го измислил, само да не се сърдят хората чиито капак си отвлякъл?

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално е станало. Точно се чудех какво да правя с капака на кофата пред нас, който от 2 месеца се търкаля до нея :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа-отдавна съм му замислил доста приложения на капака. Само се чудя защо не си направил цяла кора под двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не чупете /унищожавате, разваляте/ кофите те са ваши /НАШИ/

.........

циганите намериха приложение на чугунените капаци на шахтите ,.... и ние /вие/ да не останем по назад...

Редактирано от mitro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....и от отводнителна решетка правим радиатор ,а от капак за шахта -шибидах.

От останалата част на кофата може и багажник -куфар за тавана да стане.

сори не се сдържах...

иначе добре се е получило :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: 50лв. струва чисто нова,прилично качество изработена в Бг.Сложих на Полото на тъщата,пасна перфектно,с всички отвори за обдухване...всичко както си трябва.

Не намирам смисъл да разваляме кофите за боклук(и без това са дефицит)за да правим подобни изпълнения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз ако треа да си изгубя време да направя подобна глупост, ще загубя много повече от 50лв!!! :stupid: Нещо не излиза хич сметката, освен ако не си безработен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз ако треа да си изгубя време да направя подобна глупост, ще загубя много повече от 50лв!!! <_< Нещо не излиза хич сметката, освен ако не си безработен.

Да бе системните съм забелязал, че са затрупани ден и нощ с рестартиране на компове на бозата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе системните съм забелязал, че са затрупани ден и нощ с рестартиране на компове на бозата.

Ооо, забравих че ти имаш много ясен поглед над системното администриране:hilezh:

Говорих, че за времето, което ще изгубя да направя тази глупост, ще направя достатъчно пари за да си купя готов вариант. Предполагам и почти всеки, който бачка нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясен ясен колко да мие ясен погледа, налагало ми се е да замествам системни в една от предишните работи. То да си системен на боза си е доста трудно.

Верно ли изкарваш по 100 лева за 20 мин ? Тфа само ако си мъжко жиголо може да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: 50лв. струва чисто нова,прилично качество изработена в Бг.Сложих на Полото на тъщата,пасна перфектно,с всички отвори за обдухване...всичко както си трябва.

Не намирам смисъл да разваляме кофите за боклук(и без това са дефицит)за да правим подобни изпълнения ;)

Сподели къде е тази цена ,щото аз съм виждал само за 200-300+ лева.Ако е 50 лева верно няма много смисъл упражнението.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук едно сайтче обаче не са дадени цените.Фирмата е в Пловдив http://avtokori.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,в Пловдив,магазина е до моста на Герджика.

Ако искаш,казвай,тези дни ще хода до Пловдив и ще ти взема.За Полото 2005г. струваше 50лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м'да в същия магазин в Пловдив кора за А6 С5 преди няколко месеца беше 70лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затварям темата, сама по-себе си поражда спам.

На всичкото отгоре автора е показал зашеметяващия начин как не трябва да се снима и снимките са отврат.

Като добавим и кофата за смет която е общинска собственост (до доказване на обратното примерно с фактура за покупка :D ).

или бележка от кмета за подаръка

Няма да я трия за да се види как не се прави кора под мотора на А6 Ц5 в домашни условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...