Jump to content

Стикер за Събор 2011


Wizi

Recommended Posts

  • Отговори 119
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В мене има около 90 стикера. Мисля в неделя 29ти да ги занеса пред НИМ. Връзват се 2 броя за кинта и половина. Да знаете, че нямам един сак със стотинки за връщане, така че си носете точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мене има около 90 стикера. Мисля в неделя 29ти да ги занеса пред НИМ. Връзват се 2 броя за кинта и половина. Да знаете, че нямам един сак със стотинки за връщане, така че си носете точно.

Абе аз така като новобранец софиянец от 1 година, мога ли да попитам кое е НИМ, да не би да е "Национален исторически музей"? И в колко часа се събирате там, до колкото разбрах всяка събота има сбирки, но по кое време точно? Може да мина да ви видя по другата седмица, тъкмо да взема някой стикер за приятели, ако се навие някой да дойде с мене на събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото разбрах всяка събота има сбирки, но по кое време точно?

Всяка втора и последна неделя от месеца. Лятно време от 17:00, зимно време от 15:00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа да де исках да напиша неделя, що съм надраскал събота не знам .. иначе благодаря Луд! Ще мина някои път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ..... момчета и момичета понеже си направих и аз за мен, но в рекламната агенция минимума е линеен метър и на мен ми останаха към 18 бройки ... тъй че ... като гледам ще има за всички не се биЙтИ и нИ сЪ карайтИ :sporty: Си ю ин Сандей B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДО ТУК ВИДЯНОТО ПО ТЕМАТА МИ СЕ ДОРЕВА ЧЕСНО .ИСКАТЕ ДА КАЖЕТЕ ,ЧЕ АУДИ Е ПЕНСЙОНЕН КЛУБ , АКО НЕЩО СЕ ПРАВИ НЕКА ДА Е КАТО ХОРАТА А НЕ С ТЕЗИ ХАРТИИ СТИКЕРИ И ТИКСО ЦИГАНСКА РАБОТА ,И ТОЗИ САБОР КОЙ Е ПОРЕД 1ВИ ЛИ НЕЩО НЕЩАТА МИ СЕ ВИЖДАТ НЕ НА ДОБРЕ ЛУД ФЕН САМ НА МАРКАТА МОЛЯВИ СТЕГНЕТЕ СЕ :hilezh:((((((((( :):hilezh: АЗ СЪМ С ТЪМНИ СТАКЛА ТАЗИ ХАРТИЯ НА ПРЕДНОТО СЪКЛО ЛИ ДА Я СЛОЖА :zustimm:

Редактирано от BATBOBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не те задължава да си слагаш стикер. Също така никой не те задължава да е хартиен. Напечатай си за външно залепване и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...