Jump to content

Проект A6 C5 1.8T / IHI VF35


Recommended Posts

И още 500 оборота докато напълно ти спуулне. Знам, че е яко.

Диното винаги показва със заксънение, дори ти си го писал в твоите теми, злопаметен съм. Реалноста е по добра отпреди. 1.2 бара ги имам на 3200 оборота. 0.9 бара някъде на 3000 оборота, по натам по точно ща кажа. Няма смисъл да злорадстваш.

Всичко сток. 1.2 е, днеска гледах точно колко е докато Влади мести мишката.

Като заговорихме за спулл понеже не бях обръщал толкова внимание преди малко направих едно тестче, на 4та (която е по-къса от твойта)

имам на 3000об/мин точно 1бар. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Споко, те тез 111 ги карат на някакви бъркочи, може да ти се е паднал някой с добра смес. :hilezh:/>

Много добре върви.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240 на колелата, на трета и четвърта.

1356702144' post='1977577']

Мето,

мнооого добре се набира животното,браво.bia.gif/>bia.gif/>

тенкс

1356701928' post='1977574']

Споко, те тез 111 ги карат на някакви бъркочи, може да ти се е паднал някой с добра смес. hilezh.gif/>

Много добре върви.

Един чичка беше и псуваше лошо hilezh.gifhilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не си оправил генерацията ми се струва.

Име едно метално дрънчене, нещо като вибрации по някое гърне.

Иначе добре набира, ако махнеш бУрдУрите от багажника сигурно и по бързо ще набира :hilezh:

Редактирано от Schnura
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инцидентно стана, другия път ще е свестен клипа. Ще има снимки на околностите, надморската височина и други такива неща. :hilezh:/> :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едвам задминах 111 :hilezh:/>/> :hilezh:/>/> :hilezh:/>/>

Браво ве, дига 200, яка колица. Още ли си с 13-ките? :hilezh:

п.п. Евала за проекта, нЕма как да не те похвалА, нали си ми слабост. В момента си ужаса на 4Ф 2,0тди сток. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента си ужаса на 4Ф 2,0тди сток. :lol:/>

ама на предно или кОлатро?че тия на предно знам ,че са Опасни :hilezh:

Методи,ти ни обясняваш че тва е само на "меката газ" ,а аз иам много странното усещане че си снимАл по некво нанадолнище с мноо сериозен наклон и тука ни фърляш у музиката :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка не върви кой знае колко, даже вече свикнАх. Нико си е прав един път за тия коне и сетъп си върви нормално. А и по клипчета не може да се добие кой знае каква представа. Се тая де, засега ме радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини остави бордюрите ве бонак, не моа тръгвам тука по мъглите без тех :hilezh:/> Иначе дето искаше да караме, земи си купи силен бинокъл, че ако я оставиш на туй налягане, траа карам на задна :box:/> :lol:/> :hilezh:/>

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате другия път не снимай километража, а снимай календарче...

Услужи ми с твоя ве :hilezh:/> :hilezh:/>

Мини остави бордюрите ве бонак, не моа тръгвам тука по мъглите без тех hilezh.gif/> Иначе дето искаше да караме, земи си купи силен бинокъл, че ако я оставиш на туй налягане, траа карам на задна box.gif/> laugh.gif/> hilezh.gif/>

После това ли ще са оправданията ,че си карал на задна. :hilezh:/> :hilezh:/>

А ве много си смел у форумо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ве ма тВа на е на бенз...Като пусне газо ще ви питам :hilezh:

ПП - В тоя ред на мисли колко е сега на газ и колко на бенз като коне(240 на безн ги пише)? И Еднакво ли се реже на газ и бензин? Спула само газ ли е от празен ход директно?

Поздрави за проекта :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На газ ще се мапне като се стигне окончателния вариант - 1.5 бара на турбото. Тогава и на газ ще я мапна, предполагам на дино. Без значение, ще има и дино на газ, но кога не знам. Предполагам 2013. :hilezh:/> :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла година не мое да я мапнете таа кола :D/>

Ама пък казват че тръгвала на 1000 оборота колицата. И тва на бензин. На газ не ми се мисли. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...