Jump to content

Новата ETKA 7.3


Recommended Posts

  • Отговори 236
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

същото за фолксваген и тогава пробваш. :)

нем, просто качих всички ъпдейти и се оправи. А сега някой знае ли как да се спре гадния писукащ звук при всяко кликване? :bia::hilezh:

Благодарсти на колегата Iron man за етката :lol:

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска он лайн ЕТКА, дори с цени, отива на http://www.vagcat.com/index.php?act=idx , регистрирва се, после дава на Parts Catalogue и се наслаждава, дано да ви върши работа. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Току що си дръпнах последните ъпдейти на етка-та.

на вин 7 съм. Етка 7.3

Инсталираха се без проблем после стартирах етката, избрах си хАлди, година, модел, секция и БАААААУУУУУУУ син екран

След като се рестартира машината, етката сега гърми още при старт от иконата.

Някой да е захапал като мен дървото ?

само не ми казвайте че трябва да я преинсталирам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как мога да си остана на 7.2 от преди онзи ъпдейт който изисква новата 7.3?

И имали нов по-сполучлив релииз на 7.3?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По първият въпрос като си преинсталираш етка 7.2 и съответните ъпдейти до който иска 7.3, но тя спира да работи след определено време. По вторият въпрос се разтърси в този торент-тракер има поне няколко. тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За момента най-доброто, което съм срещнал се намира именно там, при братушките!

Рилийза, който ползвам е с онлайн-обновяване и работи вече от доста време на доста машини!

Става дума за Тази ЕТКА 7.3. Както знаете, за да се тегли иска регистрация, но мисля, че повечето от вас имат такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като по-неразбиращ стигнах до тук:Свалих я от тук http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3668535 ,инсталирах я ,дадох на ъпдейт (изтеглиха се една торба работи) и след като опитах да я стартирам ми даде :грешка 7 хардлок не е намерен :)

Ако някой му се занимава да помага.

Компа го рестартирах.

пп с XP съм :)

Редактирано от genttogsg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих го и стигнах до кривата круша.Цъкам на коя да е от иконите от марките и получавам това:INDSPIL OPDATERIGER! И още едно изречение на смесен език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО :

те у кого после установки ETKA выдает ошибку "Hardlock not found" заходим

T:\ETKA\PROG\ запускаем Installer.exe , жмем "Emulator Beenden" затем "Emulator Starten"

Кто получает ошибку "Error AA" при попытке установки обновлений : Качаем DLL http://zalil.ru/31327842

и копируем её в папку windows\system

Това си го направил и сега ти излиза друга грешка така ли? :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Направих го и стигнах до кривата круша.Цъкам на коя да е от иконите от марките и получавам това:INDSPIL OPDATERIGER! И още едно изречение на смесен език.

Струва ми се, че трябва да се ъпдейтне, за да тръгне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз инсталирах една от руския сайт дето колега беше пуснал линк по назад 7.3 дето можела да се ъпдейтва, ъпдейтна я, забелязах че като инсталира hardlock-а и пише че върви на виста х64, обаче като пусна етка и ми изписва че не може да намери хардлок :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

И аз днеска се боря с тая ЕТКА и на мен ми дава грешка хадлока от това което прочетох ние дето сме с Уин 7 64 бит неможем я подкараме така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не работи тази версия по 64битов Виндовс, пиши си го още като е пусната тази хакерска версия. Какво се мъчите? Още някой да не е разбрал? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също така съм си пуснал на лаптопа ЕЛЗА-та. Трябва да отделиш все пак 10 мин да си свалиш безплатните пакети и ъпдейти на MS Virtual PC, заедно със самото XP SP3, около половин час да го ъпдейтнеш до актуалното му текущо състояние и да качищ няколко важни и необходими програмки. След това си продължаваш с инсталацията на ЕЛЗА-та. В момент се опитвам да пусна втора виртуална машина с XP на този лаптоп, но ми дава странна грешка. :D<_< Тия от MS пак нещо са недовършили, иска да се буутва/инсталира мрежово и няма как да го променя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой има ли представа как да си пусна етката да чете VIN номерата? Говоря за платена версия. Имало някакви онлайн версия, които се плащат за месец. Нещо такова ме интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

КАЗВА ми че трябва да се ъпдейтна.

Давам ъпдейт - казва че няма ъпдейти.

Линковете с ъпдейтите от предишната страница не работят.

Става въпрос за тази от руския торрент?

Идеи !?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...