Jump to content

Проверка VIN


Recommended Posts

  • Отговори 88
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Писах му на Евгени да видим какво ще стане. 

Да пълна простотия е. Аз тогава като бях там не се сетих, но трябваше да ги заплаша със съд, защото мисля, че е редно да знам дали колата е минала сервизна акция и са й оправени дефектните въздушни възглавници, от които може да зависи моят и животът на пътниците. 

Редактирано от Toshko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен бъди, че са си вързали гащите. Отделно, че това е валидно за всички официални сервизи в Европа. Не е нещо специално за България.

П.с. Може би ако ги беше питал точно за въздушните възглавници и акцията са щяли да ти кажат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах в последствие за нея. И все пак не пречи да се опита със заплаха. Все пак, ако стане ПТП и някой пострада тази особеност, че не са предоставили нужната информация може да им създаде главоболия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не е конкрерно за тях, щяха да му кажат дали и на каква акция подлежи колата.

Щял да ги плаши със съд, ако не му предоставят вътрешна информация събирана през годините от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще си го преместят :) ако ги заплашиш със съд :) по-скоро ги попитай нещо конкретно. Аз бях преди 2 години в Порше Запад и по вин човекът на авточастите си ми каза всичко, без да ми го принтира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е положението. Незаконно е да им строша пръстите за дето се правят на 2 и половина, така че освен съд не знам какво друго мога да направя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма нямаш право ве ,колата не е била твоя за времето от което се интересуваш, точка. 

преди 4 минути, Toshko написа:

Това е положението. Незаконно е да им строша пръстите за дето се правят на 2 и половина, така че освен съд не знам какво друго мога да направя. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да завеждам. Просто това ще ми е последното Ауди в живота и ще се погрижа за напред да разубедя всеки тръгнал да купува Ауди и накрая този тарикатлък ще има за тях някакви финансови отражения. 

А недай си боже стане нещо и някой от семейството ми пострада отивам и чупя ръцете на този, който ми отказа информация вече без да ме интересува закона. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това важи само за новите автомобили и трябва да си доста добър инфлуенсър :)

За старите ни навеси - там ги боли дали някой ще ги пре-купи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Toshko написа:

Нищо няма да завеждам. Просто това ще ми е последното Ауди в живота и ще се погрижа за напред да разубедя всеки тръгнал да купува Ауди и накрая този тарикатлък ще има за тях някакви финансови отражения. 

 

С погрешна представа си. Мислиш че Ауди са решили да не ти вземат парите срещу едноминутна проверка на компютъра ли? Принудени са да ти откажат заради европейски наредби за защита на личните данни.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ми е тая. Така или иначе те имат информацията и не им пречи да ми я дадат. Поне аз не виждам никаква морална причина за да не го направят. По-скоро мисля че са за трепане защото не го правят. 

Но както и да е няма какво да коментирам повече. Попитах най-културно дали някой може да ми помогне с информация за моя вин. А тия в porsche съм сигурен че някой ден ще си получат заслуженото дали от мен или от някой друг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат я, но ако ти я дадат ги заплашват огромни глоби. Това е причината и е материална. (За морална нe знам.)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

38 minutes ago, CVT said:

Имат я, но ако ти я дадат ги заплашват огромни глоби. Това е причината и е материална. (За морална нe знам.)

 

Е как пък само Ауди ги заплашват глоби, а другите марки не?

За BMW даже може да си провериш историята online срещи 13 лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем минавай на BMW, и не Порше са виновни а самите Ауди са им го наложили ;)

В крайна сметка имаш алтернативен начин да получиш историята на колата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Toshko написа:

Е как пък само Ауди ги заплашват глоби, а другите марки не?

За BMW даже може да си провериш историята online срещи 13 лв. 

 

Сигурно още не са го спрели. И при Ауди можеше до преди няколко месеца. Иначе малките фирми и частни лица които предлагат услугата онлайн и по форумите си летят спокойно под радарите за сега.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 minutes ago, plamen sf said:

Ква кола караш братко,та ти е толко важно?

Хич не ми е важно. По-скоро въпросът е принципен и имам лека доза любопитство дали са врътнали километража. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

47 minutes ago, soult@ker said:

Как така няма да ти предоставят информация за други хора и коли, все пак искаш да знаеш.

В случая става дума за моя кола, а не за някоя друга. 

 

Но както и да е. Исках да покарам дърт премиум, за да видя как е и защо хората го правят и видях как е. 

Явно има моменти като този със сервизната история, които са мисия невъзможна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...